Přejít na obsah

Renovace Aukro - Mokoki


gunman

Doporučené příspěvky

Jo, jednou jsem u něj měl pouzdro na zlacení, Trvalo mu to asi 4 měsíce, stálo to ve finále litr a nebyl to kdovíjakej zázrak. Komunikace hrozná. Za mně teda nedeporučuji.

 

Záleží co potřebuješ renovovat, jestli potřebuješ znovu pokovit pouzdro, tak to bude problém. Jestli přetisk číselníku, tak na to je víc firem a lepších.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S timto prodejcem vlastni zkusenost nemam, obecne tihle renovatori nemaji dobrou povest. Nekde tu je vlakno s negativnima zkusenostma.

Pouzdro se da renovovat u nas, dela to Galvenn.cz. Uplne nejlepsi je pripravit si pouzdro pro renovaci sam, nechat odchromovat, rucne vylestit. Lesteni se obvykle dela strojove a vznikaji zaoblene hrany. Je to videt i na fotkach z Aukra.

Na pretisk ciferniku ma dobre reference Jakub Chrzan, nebo firma Danafi. Staci zadat tady do vyhledavace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak tohle není ani tak pro zasmání, ale spíš k pláči a dávám to sem jen proto aby si nikdo další nenaběhnul jako já "jak jsem starej tak jsem blbej or důveřivej?"

Nějaký Mokoki (polák a to mně mělo varovat) inzeruje na Aukru renovci hodinek a tak si říkám ,fotky, které tam má před a po renovaci vypadají super tak co nezkusit, měl jsem jedny Primky model hned po Spartaku a už jsem si představoval jak se snima budu tady po renovaci chlubit,takže jsem to vzal a odeslal je do Polše + 2500 Kč za provedení Renowację całego zegarka która polega na całkowitej renowacji tarczy, złoceniu indeksów, renowacji wskazówek, uzupełnieniu fosforu, wymianie koronki lub jej renowacji (złocenie lub chromowanie), wymiana szkiełka, polerowanie lub dorobienie........

Když mně asi po měsíci přišla zásilka z Polše byl jsem natěšenej jako malej kluk, ještě před poštou jsem to musel rozbalit a tobyla pecka.... nejprve jsem si myslel že se "renovátor" splet a  poslal mi jiné hodinky, ale opak byl pravdou, z mých pospartakovských Primek mi udělal jiné hodinky..... Následná komunikace sním byla zbytečná,takže Vám to sem dávám, aby jste náhodou nenaletěly jako JÁ.

Na přiložených obrázcích vidíte co jsem poslal a co mně přišlo.....

post-14255-0-21730000-1410298021_thumb.jpg

post-14255-0-80928900-1410298106_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle není ani tak pro zasmání, ale spíš k pláči 

Na přiložených obrázcích vidíte co jsem poslal a co mně přišlo.....

 

Hmmm tak to je smutné, osobně bych do Polska neposlal nic, co by nebylo úplně beznadějné...radši špinavější, ale autentické. 

Ještě bych to zkusil přes Aukro reklamovat...budu držet palce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle není ani tak pro zasmání, ale spíš k pláči a dávám to sem jen proto aby si nikdo další nenaběhnul jako já "jak jsem starej tak jsem blbej or důveřivej?"

Nějaký Mokoki (polák a to mně mělo varovat) inzeruje na Aukru renovci hodinek a tak si říkám ,fotky, které tam má před a po renovaci vypadají super tak co nezkusit, měl jsem jedny Primky model hned po Spartaku a už jsem si představoval jak se snima budu tady po renovaci chlubit,takže jsem to vzal a odeslal je do Polše + 2500 Kč za provedení Renowację całego zegarka która polega na całkowitej renowacji tarczy, złoceniu indeksów, renowacji wskazówek, uzupełnieniu fosforu, wymianie koronki lub jej renowacji (złocenie lub chromowanie), wymiana szkiełka, polerowanie lub dorobienie........

Když mně asi po měsíci přišla zásilka z Polše byl jsem natěšenej jako malej kluk, ještě před poštou jsem to musel rozbalit a tobyla pecka.... nejprve jsem si myslel že se "renovátor" splet a  poslal mi jiné hodinky, ale opak byl pravdou, z mých pospartakovských Primek mi udělal jiné hodinky..... Následná komunikace sním byla zbytečná,takže Vám to sem dávám, aby jste náhodou nenaletěly jako JÁ.

Na přiložených obrázcích vidíte co jsem poslal a co mně přišlo.....

takhle se z 15 Rubínů dělá 16 Rubinú

 

v každém případě jak psal Straspol, taky jsem s ním začal komunikovat a chystal se něco renovovat, díky za upozornění

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně se to hodí na aukro

 

 

...Prodám velmi vzácné hodinky Prim 16 rubínů..........................

 

a já odkud se tam pořád ty vzácné kousky berou a oni jsou z Polska

 

jinak samozřejmě bych byl taky naštvanej jako ...........................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by jen zajímalo, kolik z hodinek, co člověk zahlídne na aukčních servrech, má skutečně podobnou historii jako tyto PRIM. Takto vlastně člověk může koupit absolutní bastl, aniž by to tušil. Před 20-30 lety si někdo nechal udělat renovaci na svých hodinkách, ta se nepovedla, chlápek je nasr... hodil do šuplíku a už nikdy nevytáhl. Pak přišli dědicové a šup s nimi někam jako ULTRA RARE a blázni jako my je kupují...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je otázka, musel by je hodit do nějakého nepřechromovaného pouzdra, protože takhle je to až moc poznat, že se zde "renovovalo".

Ale jako lidová tvořivost zaměstnanců v Eltonu v původním pouzdře a popis ala ultra mega non plus ultras totalitas motherfucker psychorare (čím delší, tím lepší) a aukce se může vyšplhat až někde za cenu renovačních igenů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No... co říct, na tu renovaci na Aukru jsem také koukal. Cca dva roky zpět. Měl jsem Doxa grafic s totálně "rozsypaným" ciferníkem.... Sháněl jsem někoho, kdo by ho dal dohromady a 

- odkaz na poláka z aukra - tady nebyly moc dobré reference

- zkusil jsem Elton - pani hrozně příjemná, vysvětlila mi, že by to bylo velmi, ale velmi komplikované - nová matrice, ciferník je bombírovaný = větší náročnost, ovšem za cenu 12 tis. není problém. To mi opravdu poklesla čelist :-)

- Kuba Chrzan Polsko - tady dobrý reference, viděl jsem několik jeho prací. Poslal jsem mu to, sice jsem čekal trochu déle než uváděl, musel jsem ho mailem popohánět, ovšem výsledek perfektní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doktore, můžeš přidat víc fotek pouzdra? Jak dopadlo po přechromování. Jinak kromě špatného fontu na ciferníku mi to zas tak špatné nepřijde. A taky jde o to co přesně jsi po něm chtěl a jaké provedení renovace sis vlastně objednal. Jestli jsi jen hodil hodinky do obálky a čekal, tak se nediv.

 

Ed: sehnat pěkný ciferník, přehodit a bude to hned mnohem lepší.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doktore, můžeš přidat víc fotek pouzdra? Jak dopadlo po přechromování. Jinak kromě špatného fontu na ciferníku mi to zas tak špatné nepřijde. A taky jde o to co přesně jsi po něm chtěl a jaké provedení renovace sis vlastně objednal. Jestli jsi jen hodil hodinky do obálky a čekal, tak se nediv.

 

Ed: sehnat pěkný ciferník, přehodit a bude to hned mnohem lepší.

Přidávám ti ty fota pouzdra,to zas nedopadlo tak špatně,ale co už jsem sehnal ojetinu se slušným ciferníkem (ten se v žádném případě už nebude nikde renovovat) takže se to přehodí a zapomenu na to, v životě jsem už přišel o víc a jak se říká "když nejde o život,jde o h..."

post-14255-0-40888600-1410358018_thumb.jpg

post-14255-0-39772200-1410358061_thumb.jpg

post-14255-0-68318200-1410358103_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám ti ty fota pouzdra,to zas nedopadlo tak špatně,ale co už jsem sehnal ojetinu se slušným ciferníkem (ten se v žádném případě už nebude nikde renovovat) takže se to přehodí a zapomenu na to, v životě jsem už přišel o víc a jak se říká "když nejde o život,jde o h..."

 

Tak pouzdro podle mě opravdu špatné není, i hrany tam jsou pěkné. Žádný ocucaný bonbon..... a cifr?! Holt úplně jiný font.... ovšem to byl možná problém komunikace. Např. Chrzan se rovnou ptá - buď naprosto stejný, ovšem pak to je dražší, protože musí dělat novou matrici...

nebo podobný, s tím, že použije už to co má a vyjde to levněji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...