Jump to content

Recommended Posts

Posted

Před víc než rokem jsem si koupil FESTINY 16122. Spokojenost skončila,když jsem si s nima šel zaplavat(léto 2006)-do rána se orosilo sklo. Poslal jsem je na reklamaci, při kontrole nic nezjistili, tak je vysušili a poslali zpět. Sem si říkal asi náhoda, loni už počasí na koupání nebylo, tak jsem vodu zkusil až letos... viz foto :crying_anim02: Budu je posílat opět na reklamaci, ale není mi jasný, že na nic nepřišli. Nerad bych dopadl stejně.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

Abych rekl pravdu, ja bych s hodinkama pod 150m plavat nesel.

 

Ale tyhle by to mely vydrzet, i kdyz to je Festina.

Posted (edited)

Asi bych investoval cca 100,- Kč, nechal změřit u nezávislého hodináře vodotěsnost a pak to hodil s protokolem prodejci na hlavu. Nechápu, jak to mohli testovat s výsledkem OK. Dali ti k tomu test report?

Já byl ve vodě i s hodinkami 30 m (omylem) a v pohodě.

Edited by Foundryman
Posted

Mám taky chrono festiny, ale už z roku 1999 a taky jsou do 100m. Musím říct, že ani po výměnách baterii (3x) a sklíčka letos žádný problém. To jsem s nimi nesčetněkrát přeplaval Vranovskou přehrada a to bude více než 150m.O pobytech u moře každý rok ani nemluvím. Takže máš asi smulu bohužel. Je faktem ty moje jsou skoro 3x cenově výše, hraje-li to roli.

Posted

Tyhle se mlžej opravdu jen po koupání, ale je pravda že jsem s nima plaval víc jak těch 100M, tak jestli to fakt není tím :suicide_anim:

Posted (edited)
Tyhle se mlžej opravdu jen po koupání, ale je pravda že jsem s nima plaval víc jak těch 100M, tak jestli to fakt není tím :suicide_anim:

 

Rada: pokud si budeš příště kupovat hodinky se kterými chceš plavat, vol kulaté pouzdro a bez stopek. To co je na obrázku , to by kvalitně utěsnil snad jen pánbůh. Vůbec bych se nedivil, kdyby měly pouze naklapávací víčko.

Edited by mechano
Posted

Festiny chronograf mám už cca 11 let, dnes už jako hodinky na venek, práci a na ryby, kde se čabrají ve vodě neustále. Bežně se s nimi potápím se šnorchlem v moři. Mám tam už třetí baterku a fungují zcela bez problémů. A za výměnu baterky a zkoušku vodotěsnosti jsem platil tuším kolem 500 Kč. Takže pokud do nich teče, tak bych je vrátil.

Guest tolja
Posted
Tyhle se mlžej opravdu jen po koupání, ale je pravda že jsem s nima plaval víc jak těch 100M, tak jestli to fakt není tím :suicide_anim:

Nechci učit orla létat, ale 100M se vztahuje k hloubce, nikoli k dálce. Pokud to byl z Tvé strany joke, tak se omlouvám za nepochopení. Jinak já se koupu s Orient q chronograf WR 10bar, a v pohodě. Teda je pravda, že já o moc víc než 100m neuplavu ;)

Posted (edited)
Tyhle se mlžej opravdu jen po koupání, ale je pravda že jsem s nima plaval víc jak těch 100M, tak jestli to fakt není tím :suicide_anim:

Těch sto metrů není do dálky, ale do hloubky. Tak hluboko jsi asi neplaval, že? :sad01_anim:

Nech si je přezkoušet a s protokolem o nevodotěsnosti jim je pošli zpět.

Edited by damankapsky
Posted

Protokol ze zkoušky od nich mám, ale stejně do nich teče. Doufám, že nebudu takovej případ jako je odkaz na dizkuzi výše

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

 

 

Ve středu to pošlu(nevýhoda nákupu přes net) a uvidím.

Posted
Protokol ze zkoušky od nich mám, ale stejně do nich teče. Doufám, že nebudu takovej případ jako je odkaz na dizkuzi výše

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Ve středu to pošlu(nevýhoda nákupu přes net) a uvidím.

 

Ono tohle testovani je stejne jen informativni, hodinky se totiz pri nem nepohybuji jako pri plavani.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...