Přejít na obsah

TUDOR Heritage Ranger


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

ne se naopak ten tah bez koncovek libi. vidim za tim jasnou strategii - tudor dela neco neortodoxniho, co mozna bude nektere zakazniky s*at, ale pokud se to ujme, objevi se to v budoucnu i na konzervativnich roladach... 

Teď jsem asi pro spustu z Vás "objevil Ameriku", ale osobně jsem jsem si až nyní všiml, že tohle - pro mě po pravdě hnusný - zakoneční tahu bez koncovek, měly původní Black Bay, zatímco původní Rangery to měly normálně. Teď to z nějakýho mně neznámýho důvodu přehodili, viz : http://www.tudorwatch.com/#/en/heritage-black-bay/1954/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neví někdo cenovku na Rangery u Bechyněho ? 

 

Sorry, byl jsem tam v podnělí, mám v hlavě ceny na Black Bay a Style. Na Rangery paní asi taky říkala, ale nejsem teď jistej. Každopádně by měly dorazit během září spolu se Style.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Stale od prvniho seznameni se mi hodne libi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

má je tady vůbec někdo? V prodejním vlákně se narozdíl od BB vůbec neobjevují.

 

Původně jsem je zavrhnul ale možná jim dám ještě šanci. Jen na tom tahu je to opravdu hnus - na ten to prostě není dělaný.

A vidis, mne se na tahu zrovna libi. Ty diru vidim jako vyhodu. Nebude dodrbane pouzdro od tahu a muzes paradne prehazovat na kuzi, nebo hadr. Jsou proste jine, nez ostatni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je jedna z mála věcí, kde mám opravdu jasno.. tahy s dírou, tahy a meshe na pilotkách nebrat :) 

 

Nicmémě znovu mě dostihla ta jejich velikost.. vždyt už se to přece tak nějak obecne ví, že hodinky 39-40 vypadají líp.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je jedna z mála věcí, kde mám opravdu jasno.. tahy s dírou, tahy a meshe na pilotkách nebrat :)

 

Nicmémě znovu mě dostihla ta jejich velikost.. vždyt už se to přece tak nějak obecne ví, že hodinky 39-40 vypadají líp..

Jasne to chapu, kazdy to mame jinak, ja bych urcite udelal vyjimku. Libi se mi to :) . Osobne mi neprijdou velike, tak akorat. Velikost 40 je super, ale radeji bych 41, nez 39. Na mou ruku je 39 asi uz malo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...