Přejít na obsah

Apple WATCH


People

Doporučené příspěvky

Akceptuju že někteří bez megapádla u ucha nepřežijí - a že jak na smilování boží čekali až jim je v Číně nechá vyrobit i Apple.

Jenže to nic nevypovídá o kvalitě konstrukce, designu, materiálů a trvanlivosti (ve kterých je řada 6 někde na úrovni jedničky), o tom jestli ony "odteď povinně zvětšené rozměry" vyhovují všem (což zdaleka není pravda, vzhledem k tomu pro kolik známých a klientů je únosným praktickým maximem rozměr řady 5) a o reálném technickém pokroku který "The Greatest iPhone Ever" přináší.

 

Ale zpět k Apple Watch, o kterých je tohle vlákno - rozhodně nejde o nějaké programové plivání na Apple a jeho cenovou politiku (rolexkáři by mohli vyprávět), spíš o marnou snahu o korekci obchodnických lží a naivních frikulínských bajek o dotyčném produktu.

Křišťálovou kouli nemám, možná to pro Švýcary pro skončí i druhým "quartzovým šokem" - jenže zatím cítím v kostech spíš předběžnou frustraci z neodvratné budoucnosti, kdy mi onen polofunkční čínský krám za pár týdnů náš megafrikulínský ředitel začne cpát před nos jako nevyvratitelný důkaz faktu, že VŠECHNO OD APPLE co jsem mu kdy v dobré víře doporučil je vlastně "všecko stejný aušus"...  :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mitaku prosim te,zkus si predstavit,ze nekomu se ty vyrobky fakt libej a vyhovujou.

A kdyz uz tady tak vsichni mohutne argumentujou,jak muze nekdo neco chvalit,kdyz to jeste nevidel,tak si vzpomente,kdyz Apple predstavil sestku a vsichni ste pi.covali a videli ste taky prd.Staci nalistovat ve vlaknu Apple ze.

Když Iphone představil šestku, tak i když se mi nejdřív nelíbila větší velikost, tak jsem neřekl ani popel, protože jsem věděl, že můj Iphone 4 nevydrží už dýl než pár týdnů a že si nový Iphone budu muset koupit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akceptuju že někteří bez megapádla u ucha nepřežijí - a že jak na smilování boží čekali až jim je v Číně nechá vyrobit i Apple.

Jenže to nic nevypovídá o kvalitě konstrukce, designu, materiálů a trvanlivosti (ve kterých je řada 6 někde na úrovni jedničky), o tom jestli ony "odteď povinně zvětšené rozměry" vyhovují všem (což zdaleka není pravda, vzhledem k tomu pro kolik známých a klientů je únosným praktickým maximem rozměr řady 5) a o reálném technickém pokroku který "The Greatest iPhone Ever" přináší.

 

Ale zpět k Apple Watch, o kterých je tohle vlákno - rozhodně nejde o nějaké programové plivání na Apple a jeho cenovou politiku (rolexkáři by mohli vyprávět), spíš o marnou snahu o korekci obchodnických lží a naivních frikulínských bajek o dotyčném produktu.

Křišťálovou kouli nemám, možná to pro Švýcary pro skončí i druhým "quartzovým šokem" - jenže zatím cítím v kostech spíš předběžnou frustraci z neodvratné budoucnosti, kdy mi onen polofunkční čínský krám za pár týdnů náš megafrikulínský ředitel začne cpát před nos jako nevyvratitelný důkaz faktu, že VŠECHNO OD APPLE co jsem mu kdy v dobré víře doporučil je vlastně "všecko stejný aušus"...  :wallbash:

já myslím že faktů bylo vysloveno dost. Bavíme se o segmentu chytrých hodinek, takže nemá smysl srovnávat s hodinkama obecně.

 

Tož že CEO Applu hýři superlativy, je logické - nicméně opět když vemu v úvahu fakta - tak s segmentu chytrých hodinek prostě není srovnatelně dotažený ekvivalent.

 

Výdrž mají všechny plus mínus stejnou, opět neřeším že pro někoho je "all day" málo ... One day je 24H , All day je obecně vzato pojem, který není závazný ale nepředpokládám že běžný člověk během 24 hodin alespoň 6 nespí ... (ale i pak je možnost zachovat alespoň základní funkce měření času v preserve mode po dobu dalších 48hodin)

 

Synchronizovaná přesnost je 50ms, umí si někdo představit jak obtížné je toto realizovat (např. jaká je běžná latence internetového spojení ... tj jaký algoritmus za tím je aby to opravdu bylo možné dosáhnout) )

 

To že si někdo namíchá novou slitinu otestuje ji, podá patentovou žádost a uvede jí do výroby je opět vývoj který stál určitě 100-1000 hodin vývoje (ano je to možná dle někoho prznění zlata, ale pokud někdo dodá 18K zlato (berme v poměru k udané váze po přetavení) které má odolnost 400HV címž se defakto blíží tvrdosti Nerezevé oceli ... tak klobouk dolů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se libi,jak vzdycky jenom Apple hyri "bajkama" a "obchodnima lzima" Jako minimalne par lidi by se tu naslo,ktery by tam z fleku mohli delat reditele.

Drahy to je,nic to neumi,je to jen pro pozery a vsichni jsou ovce Vsichni jsme uplne blby,velkej telefon nikdo nepotrebuje,vsechno to delame jen proto,ze tam je nakresleny jabko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Jeremy: Omlouvám se za nesrozumitelnost, asi už moc filosofuju...

 

Odst. 1: "Každé zboží má svého kupce", dál to tu nepitvejme. 

Odst. 2: Řěkněme že přesvědčit seriózními argumenty hromadu lidí na všech možných úrovních že Apple zdaleka nejsou předražené krámy pro frikulíny a zastydlé grafiky mi pár let zabralo (ne, nejsem dealerem ani prodejcem Apple) - jenže při pohledu na "novinky" z posledních 2 let a přehnaná očekávání potenciálních kupců "apple věcí" už radši šlapu na brzdu, protože tvrdá fakta a technické parametry jsou ve stále větší míře nahrazovány slepou vírou a obchodními výkazy...

 

Apple Watch jsou nové, nechme jim čas - ale stejně jako u prvního iPhone, nemějme přehnaná očekávání hned u prvního pokusu...

 

2jrov: nezlob se, ale s tím jak se vyvíjejí a vybírají materiály jsi bohužel úplně mimo...

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2jrov: nezlob se, ale s tím jak se vyvíjejí a vybírají materiály jsi bohužel úplně mimo...

 

tak předně někdo uvádí že 18K zlato od apple je "podvod typu titanové hrnce", jediný rozdíl je že pokud bereme jejich 18K zlato a jiné 18K zlato tak objemově nejdou porovnat , jedině váhově - otázka je kolik bude rozdíl v % objemu.

 

ano nemusím být zrovna metalurg a je pro mě podstatný výsledek a ten je v souladu s tím co prezentují, a pokud sis tu patentovou přihlášku pročetl tak v ní je jasně formulováno jaké vlastnosti ta "nová" slitina má. Chceš říct že ji vyvinuli za týden a jen tak je to napadlo a vlastně s ničím novým nepřišli ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď jsem četl článek od nezávislých novinářů a výsledek těch dokonalých hodinek:

 

Jsou složité na ovládání, výdrž maximálně 5h, nikoliv 8. Nevíme, zda jsme zvolili vhodný kovový náramek, tento byl nepříjemný na ruce a neustále se samovolně rozepínal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď jsem četl článek od nezávislých novinářů a výsledek těch dokonalých hodinek:

 

Jsou složité na ovládání, výdrž maximálně 5h, nikoliv 8. Nevíme, zda jsme zvolili vhodný kovový náramek, tento byl nepříjemný na ruce a neustále se samovolně rozepínal.

Konecne nekdo s vecnym komentarem :) sem s odkazem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

těžko říct , všichni se vyjadřují k samotnému OS, o pásku a výdrži nikdo nic nepíše ... počkáme a budeme chytřejší ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.geek.com/apple/apple-watch-battery-can-die-in-just-3-hours-1617504/ ...stačí trochu víc telefonovat.

 

A protože se to stejně "od formy po krabičku" bastlí v Číně, pro méně movité frikulíny už má Alibaba nachystané přiměřené fíky za $48...

 

apple_watch_clone.jpg

...doufejme že se pak z té probarvené gumy nešťastníkům nevyrazí nějaká nechutná kopřivka  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.geek.com/apple/apple-watch-battery-can-die-in-just-3-hours-1617504/ ...stačí trochu víc telefonovat.

 

A protože se to stejně "od formy po krabičku" bastlí v Číně, pro méně movité frikulíny už má Alibaba nachystané přiměřené fíky za $48...

 

apple_watch_clone.jpg

...doufejme že se pak z té probarvené gumy nešťastníkům nevyrazí nějaká nechutná kopřivka  :whistling:

Ta vydrz sedi s tim battery guidem...samsung gear a nebo motorola nevydrzi volat dele ...

 

Ad kopie : pekny render :), ale jestli to budou kopirovat jako Rolexky na plazi tak to bude na ostudu a jak pises i nejaky moribundus z toho pasku. To mi pripomina kdyz jsem byl na pivu se znamym a po chvili se me pta to mas "Acka" ty Carrery ? Rikam jake acka proste normalni carrery...pak jsme se pochopili mel ma ruce stejne hodinky ale replika stupen AA za 8000Kc to mi hlava nebrala tolik za fejk ale dost OT...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výdrž JE NA PRD - ale co hůř, při čtení těch opatrných prvních dojmů (Applem nepochybně pečlivě vybraných) "pozitivních recenzentů" vyniká až nezvyklá shoda: Jabka byly vždycky prvoplánově přímočará a i bez manuálu snadná k pochopení "out of the box" - jenže tohle i jim přišlo zmatené, komplikované, s miliónem diskutabilních předvoleb u widgetů a nejednotným ovládáním, "na které by si asi museli pár dní zvykat"...

 

Vím že je to klišé, ale podobné technologické demo by se za Jobse a Forstalla IMHO nikdy nedostalo na veřejnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výdrž JE NA PRD - ale co hůř, při čtení těch opatrných prvních dojmů (Applem nepochybně pečlivě vybraných) "pozitivních recenzentů" vyniká až nezvyklá shoda: Jabka byly vždycky prvoplánově přímočará a i bez manuálu snadná k pochopení "out of the box" - jenže tohle i jim přišlo zmatené, komplikované, s miliónem diskutabilních předvoleb u widgetů a nejednotným ovládáním, "na které by si asi museli pár dní zvykat"...

 

Vím že je to klišé, ale podobné technologické demo by se za Jobse a Forstalla IMHO nikdy nedostalo na veřejnost.

 

Souhlasím, že výdrž je limitující - tady je zásadní faktor technologie stávajících baterek. Existují dvě východiska -> větší a těžší zařízení nebo e-ink displej a minimum funkcí ... (spotřeba procesorů je už v zásadě na úrovní kde není moc prostoru v rámci celé spotřeby zařízení...)

 

Ale je fakt že od konce hloupých telefonů se výdrž v průměru zkrátila odhadem 2-3krát a nakonec to každý přijal jako fakt, výměnou za funkce které nové telefony nabídly ... :-)

 

OS nevím neměl jsem ho v ruce, ale zase vím, že když jsem přecházel z VW dotykového ovladání entertaimentu na MMI od Audi tak jsem chvíli nadával ale nakonec mě osobně přijde v autě lepší nedotykový systém ...stejně jako z tlačítkového telefonu na dotykový ... otázka zvyku ... 

 

Hodinky jsou nový segment kde se teprve hledá co je nejlepší, možná to bude plně dotykové ovládání android wear a nebo naopak kombinace dotyku a digitální korunky iOS pro Apple Watch ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...