Přejít na obsah

Apple WATCH


People

Doporučené příspěvky

Baterie se dá vyměnit během dne, ani to není složité, stačí jich koupit několik a postupně měnit dle potřeby.

 

 

:-D

 

Nicmene jsou uz k dispozici pasky ktere maji dalsich 250mAh navic ...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.ablogtowatch.com/apple-watch-review-chapter-1-setup-first-day-experience/

 

Neni asi uplne obycejny clovek ale je to blog primarne o klasickych hodinkach tak snad si nechali dost odstup ...

 

 

Hezký, dík.. 

Vypadá to líp, než jsem čekal, ale zatím stále zůstávám skeptik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaký čas jsem uvažoval o hodinkách tohoto typu, ale nakonec jsem vždycky skončil na tom, že hodinky střídám (tak po měsíci) a mám prostě rád mechaniky. Po čase by tedy zákonitě skončily v šuplíku a to minimálně na několik měsíců. Údaje na displeji jsou pro mě už na hraně (velikost písma), takže si číst emaily a sms je pro mě nesmysl a vytahovat na hodinky brýle je blbost. Čekal jsem od Apple více (ale to je klasika, všechno pěkné mají ještě schované v šuplíku a 100% je v návrhu verze 3, kde je vše podstaně lepší - výdrž, design, rozlišení, grafika apod.), ale je potřeba neustále přicházet s novými verzemi a hezky sát penízky do pokladny.

Mohli udělat displej větší (využít lépe rozměr hodinek) a taky grafika by mohla být úplně jinde.

 

 

post-11110-0-27760600-1430036281_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho plyne ale prave to kdy a jak budou ND k dostani jinde (jestli se na to budou soustredit i prodejci/servis mobilu, coz by mohly nebo hodinari). Pokud je ale aktualni cena pres 5K tak to je brutus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čermák teď retweetnul fotku, že na běhání jsou stejně přesné jako Garmin i když nejsou spárované s Iphonem.

attachicon.gif image.jpg

To ukazuje ze system uceni se behu daneho uzivatele funguje :), pekny vysledek na krokomer s gyroskopem ...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni nahodou nejaky incident kryty primo Applem v te 1 rocni zaruce vyrobce ? Jinak samozrejme KO sklicko je defakto na nove pouzdro ale myslim ze daji novy kus za 230 a ten stary nejak zrecykluji ...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...