Jump to content

Recommended Posts

Posted

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Louis Bolle

41 mm,automat,vypouklé sklíčko, tlačítko na rychlý posun data,zpracování hezký,kombinace leštěného povrchu a kartáčovaného.Kvalita- poznám časem.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted
Koupeno za bezproblémové vydatné úpomoci foudrymana,kterému tímto děkuji :clap:

 

Hoj falkkone, pěkné foto a hodinky, také jsem zvědavý a taky čekám na poštu. A taky předem děkuju Foundrymanovi!

 

Všem xing-fu (šťastný den) :speak_cool:

Posted

Tož hoši, hlásím přírůstek, co přišel stejnou zásilkou :whistling: Děkuji tímto veřejně Foundrymanovi za pomoc!

Takže: automat, hod@minut ručka a ručka-ukazatel datumu, ukazatel den-noc. Dále den v týdnu a měsíc. Den v týdnu, datum a měsíc lze nastavovat zapuštěnými tlačítky. Velmi velmi tiše tikají. Průměr 41 mm, výška 15mm. Nerez, vypouklé sklíčko, kožený řemínek ala aligator. Pouzdro leštěné. Provedení velmi podařené, o kvalitě, přesnosti atd. bude po určité době podána zpráva. Budou používány asi jako pracovní-víkendové hodinky.

 

PS mám z nich radost. Ovšem, celníci neopoměli doměřit DPH :shuriken:

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted

Přestože jsem fanatickým zastáncem pouze německých hodinek (a do německého prostoru počítám i česko :tank: ) tak musím X-Bobe pogratulovat. vypadají fantasticky a asi bych se je nestyděl mít na ruce při nějaké vhodné příležitosti... ;) Jaká byla cena?

Posted
Přestože jsem fanatickým zastáncem pouze německých hodinek (a do německého prostoru počítám i česko :tank: ) tak musím X-Bobe pogratulovat. vypadají fantasticky a asi bych se je nestyděl mít na ruce při nějaké vhodné příležitosti... ;) Jaká byla cena?

Na ja, wirklich, diese Werk is aus China, kein Deutschraum... Aber preis war sehr gut. Ich glaube, dass war nur 59 amerikanische dollars, und etw. 30 dollars post. Und unsere Zollamt ... plus 300,- kronen tschechische DPH.

Entschuldigung, ich habe zu letztem mal am abitur Deutsch gasprachen....

 

Už jsem si zvykl i na to, že nemají vteřinovku, je to takové hodně "old"

Posted
Na ja, wirklich, diese Werk is aus China, kein Deutschraum... Aber preis war sehr gut. Ich glaube, dass war nur 59 amerikanische dollars, und etw. 30 dollars post. Und unsere Zollamt ... plus 300,- kronen tschechische DPH.

Entschuldigung, ich habe zu letztem mal am abitur Deutsch gasprachen....

 

Už jsem si zvykl i na to, že nemají vteřinovku, je to takové hodně "old"

 

Abi musste lange her sein :D

Posted
Na ja, wirklich, diese Werk is aus China, kein Deutschraum... Aber preis war sehr gut. Ich glaube, dass war nur 59 amerikanische dollars, und etw. 30 dollars post. Und unsere Zollamt ... plus 300,- kronen tschechische DPH.

Entschuldigung, ich habe zu letztem mal am abitur Deutsch gasprachen....

 

Už jsem si zvykl i na to, že nemají vteřinovku, je to takové hodně "old"

 

Abi must lange her sein :D

Posted
4 guin Cavadini dává do hodinek převážně čínské strojky, ale viděl jsem je i se strojkem Unitas 6497.

 

Gandalfe, dík za reakci, jak se zdá jít do toho by byl asi risk. Ale jsou jinak pěkné a ten ciferník-Což?

Posted (edited)

Bodejť by vypadaly urážlivě, když jsou to okopírované Omegy DeVille Coaxial Rattrapante ;)

 

48475031.gif

Edited by sauce
Posted (edited)
Bodejť by vypadaly urážlivě, když jsou to okopírované Omegy DeVille Coaxial Rattrapante ;)

Neřekl bych okopírované, spíš inspirované. Na kopii je tam mnoho rozdílů (pouzdro, luneta, tvar ruček, počet tlačítek, popisy stupnic...)

Edited by dubraro
Posted
Dneska jsem dostal od zákazníka darem jedny starší jeté Rolex Daytona. (čínské výroby) :lol:

 

už jsem myslel, že máš tak štědré zákazníky :)

 

Posted
Dneska jsem dostal od zákazníka darem jedny starší jeté Rolex Daytona. (čínské výroby) :lol:

Napiš recenzi! :)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...