Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Návštěvník Snow

Co kdyby se vlákno přejmenovalo jen na Kokoti a případné další (nedej bože) kauzy se jen přisypávaly. Měli bychom je všechny hezky pohromadě jako výstrahu či eventuálně zdroj pobavení pro další generace (chrono)magorů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 131
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Tak jsem myslel podle úvodu, že to tu bude mít ty správný grády, a ono se tu debatuje, která máma chce vykouřit svoje péro. Tak jo, kokoti jsou ti, kteří naletí na lákavý reklamní kecání doprovázený přesně nasazenou cenou, ti kteří zblbnou a uvěří kvalitě Seika, do kterýho se dělaj díry jak do ementálu, Damaska kterýmu po tejdnu odpadnou zrezlý nožičky, Sinnu, jehož ponorková luneta má chod jak stará bába jdoucí do lékárny, Orientu, jehož se snaží udržet pohromadě již jen pomocí zválcovanýho plechu, Roládám, který se svojí devítikilovou ocelí nepřežijou rok zapomenutý v dětskym brouzdališti...zapomněl jsem na něco? Tak ti všichni jsou kokoti...no jo, včetně mně, hm, sebeurážky vlastně vedou k nepostupu do finále, to jsou kokotský Instantovo pravidla...tak zas nic, no.

Jdu radši pilovat pouzdra z jetejch brzdovejch kotoučů. Už tam ležej rok, na Damasko už je to moc, v prach by se proměnily, tak tam napíšu Lolex, jo to bude ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal som v googli hľadať "damaskokoti" v obrázkoch, a našlo mi avatary z Chronomagu :D

 

Ste slávni, chlapci!

 

F.

Tak to je hustý, to už to o nás píšou i tam, kde z němčiny překládaj v doprovodném textu šroubovací korunku jako...korunka je v háji, no a mně se ty hodinky tak líbily, tak to je fakt v pr.... háji.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co kdyby se vlákno přejmenovalo jen na Kokoti a případné další (nedej bože) kauzy se jen přisypávaly. Měli bychom je všechny hezky pohromadě jako výstrahu či eventuálně zdroj pobavení pro další generace (chrono)magorů.

 

Souhlasím a hlásím se za primokokota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...