Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Tak dalsi naloz totalniho fotbalu nastesti za nama ( na Julisce to byla strasna holomajzna ), navic docela plno, klobasa stala za prd,.... Aspon vyhra 2-0 a ze to Plzen stale nema jisty :-)).

Aspon bylo hezky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl Gusto, mi z tebe picne :D Ty mas furt neco ;-)

Chapu, ze mas trochu zkazenou naladu po tom nepovedenym domacim zapase, ale fakt musis ? Ty ses (v realnym zivote) bud strasne vesela kopa nebo strasnej mrmlal !

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem cekal, ze se tu neco dozvim.

Jinak smekam pred Luftjardou, ze dokaze polozit i CEFC jsem fakt necekal. :)

 

To jsme vlastne castecne sesterska spolecnost Sparty, neni to konflikt zajmu? Nemela by jit Sparta do druhy ligy jakozto horsi mancaft?

Ale ted vazne, to nas zase cekaj casy. Jesteze to vypada nadejne s EL, tak snad pristi sezona jeste bude v cajku. Navic Trpis to s omezenejma prostredkama umi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, uz jsem to cetl :-(. Stadak zase v zastave ( coz se dalo cekat ).

Uz takhle mam blby spani ( prace, netere, rodice ), takze na tohle kaslu, zacnu asi fandit Xaverovu- jdu zjistovat, co ted hrajou.

Do prd..e prace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomhle bude pan Nemehlo nevinne. Na deni v CEFC mel asi takovej vliv, jako mam ja na to, jaky bude dneska pocasi. Na rozdil od svych predchozich pusobist, kde usilovne a systematicky kurvil vse, na co sahnul, protoze mel rozhodovaci pravomoc.

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...