Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

24 kameňový strojček Big Bang-u sa skladá zo 148 dielov, rezerva chodu hodín 120 hodín a tourbilon plus treba spomenúť, že toto všetko dali dohromady firemní vývojári a majstri hodinári. Výroba unikátneho kúsku trvala 2000 pracovných hodín.

 

Majstri švajčiarskej manufaktúry na zhotovenie klenotu použili úctyhodné množstvo diamantov - spolu 499 kusov. Puzdro hodiniek krášli 322 kusov prvotriednych diamantov výbrusu bagetta, ktorých spoločná váha je 24.65 karátov. Kamene držia pohromade nebadateľné obruby z 18 karátového bieleho zlata. Samozrejme, že naťahovacia korunka je tiež zdobená diamantmi, po obvode ich je dovedna 0,8 karátov. Z popisu nemôžeme vynechať parádne vypracovanie číselníka: zdobí ho 129 kusov diamantov v súhrnnej váhe 6.4 karátu. V tejto kategórii hodiniek zafírové sklo chrániace číselník proti poškrabaniu nesmie chýbať ani na rubnej strane, cez ktoré je možné vidieť precízny chod strojčeka. Remienok s prírodného kaučuku, ktorý sa podľa môjho názoru hodí k týmto hodinkám určite lepšie ako kožený, je okrášlený sponou z bieleho zlata zdobenou akože ináč, tiež diamantmi.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Edited by A@A
Posted (edited)

Práce určitě dokonalá. Diamantovky nemám vůbec rád a tyhle jsou taky ošklivý a možná až tak, že se mi začínají líbit :)

Edited by Ondraj
Posted

Tak tak, jako Ondraj, prace je rozhodne precizni, hodinky budou vyborny, ale vzhledove me to vylozene odpuzuje.. kdybych je mel tak bych je dal do sekce prodam, protoze si nedovedu predstavit, ze bych tohle nosil na ruce :whistle:

Posted

Ty diamanty v bagetovém výbrusu to dle mě kazí. Bral bych verzi PURE - bez diamantů - tak až je někdo koupí a ty diamanty z toho odloupne nožejkem, tak jo :thumbsup_anim:

Posted (edited)

Takový divný Swočky jsem ještě neviděl.

 

Ta cena je skutečně snobská. Kdo si je asi koupil?

Edited by Jerryl
Posted

Ty ručky mohli udělat třeba červený, aby to šlo přečíst :D

Posted

Čeho moc, toho moc a tady je těch šutráků až hnus. Nejde přece o to mít ty nejdražší hodinky... nebo někomu asi jo a pak si koupí tohle.

Posted

Štyl Hublot Big Bang sa mi nikdy nepačil a toto to len korunovalo.

Proste tam nie je ani kusok napadu,len tam nastrkať tie šutre.čo maju cenu :gun_bandana:

 

A na Breguet Reine de Naples nemaju,tie obsahuju 650 diamanotv :thumbsup_anim:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...