A@A Posted June 25, 2007 Report Posted June 25, 2007 (edited) 24 kameňový strojček Big Bang-u sa skladá zo 148 dielov, rezerva chodu hodín 120 hodín a tourbilon plus treba spomenúť, že toto všetko dali dohromady firemní vývojári a majstri hodinári. Výroba unikátneho kúsku trvala 2000 pracovných hodín. Majstri švajčiarskej manufaktúry na zhotovenie klenotu použili úctyhodné množstvo diamantov - spolu 499 kusov. Puzdro hodiniek krášli 322 kusov prvotriednych diamantov výbrusu bagetta, ktorých spoločná váha je 24.65 karátov. Kamene držia pohromade nebadateľné obruby z 18 karátového bieleho zlata. Samozrejme, že naťahovacia korunka je tiež zdobená diamantmi, po obvode ich je dovedna 0,8 karátov. Z popisu nemôžeme vynechať parádne vypracovanie číselníka: zdobí ho 129 kusov diamantov v súhrnnej váhe 6.4 karátu. V tejto kategórii hodiniek zafírové sklo chrániace číselník proti poškrabaniu nesmie chýbať ani na rubnej strane, cez ktoré je možné vidieť precízny chod strojčeka. Remienok s prírodného kaučuku, ktorý sa podľa môjho názoru hodí k týmto hodinkám určite lepšie ako kožený, je okrášlený sponou z bieleho zlata zdobenou akože ináč, tiež diamantmi. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Edited June 25, 2007 by A@A
sheepeck Posted June 25, 2007 Report Posted June 25, 2007 No, ty bych asi odmitnul, i kdyby mi je nekdo daval jako darek... Leda ze bych je pak prodal
PigyCZ Posted June 25, 2007 Report Posted June 25, 2007 to je opravdu dylema, jaké tahy použít . . . . ,ale koučukové se mi zdá až brutální.
Ondraj Posted June 25, 2007 Report Posted June 25, 2007 (edited) Práce určitě dokonalá. Diamantovky nemám vůbec rád a tyhle jsou taky ošklivý a možná až tak, že se mi začínají líbit Edited June 25, 2007 by Ondraj
spiderer Posted June 25, 2007 Report Posted June 25, 2007 Tak tak, jako Ondraj, prace je rozhodne precizni, hodinky budou vyborny, ale vzhledove me to vylozene odpuzuje.. kdybych je mel tak bych je dal do sekce prodam, protoze si nedovedu predstavit, ze bych tohle nosil na ruce
N4M Posted June 25, 2007 Report Posted June 25, 2007 Ty diamanty v bagetovém výbrusu to dle mě kazí. Bral bych verzi PURE - bez diamantů - tak až je někdo koupí a ty diamanty z toho odloupne nožejkem, tak jo
A@A Posted June 25, 2007 Author Report Posted June 25, 2007 Chlapci nepotesim Vas. Oni sa uz bohuzial predali
Jerryl Posted June 25, 2007 Report Posted June 25, 2007 (edited) Takový divný Swočky jsem ještě neviděl. Ta cena je skutečně snobská. Kdo si je asi koupil? Edited June 25, 2007 by Jerryl
Ondraj Posted June 25, 2007 Report Posted June 25, 2007 Ty ručky mohli udělat třeba červený, aby to šlo přečíst
uns Posted June 25, 2007 Report Posted June 25, 2007 Ako sa hovorí: "Všetkého veľa škodí". Podľa mňa sú nevkusné...
mrakodrap Posted June 25, 2007 Report Posted June 25, 2007 Čeho moc, toho moc a tady je těch šutráků až hnus. Nejde přece o to mít ty nejdražší hodinky... nebo někomu asi jo a pak si koupí tohle.
Drejkot Posted June 25, 2007 Report Posted June 25, 2007 Když už diamanty tak ať to vypadá trochu vkusně. A mimochodem zn. RW se mi velice libí.
Drejkot Posted June 25, 2007 Report Posted June 25, 2007 Kdybych tak věděl jak se vkládají obrázky. http://www.internetove-obchody.com/FotoCac...ed-580-1000.jpg a ještě pokus Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Duke650 Posted June 25, 2007 Report Posted June 25, 2007 Konečně hodinky, které nepoškrábu ani za zlatý prase :-)
A@A Posted June 25, 2007 Author Report Posted June 25, 2007 Pani tak toto su HODINKY hmmmm ale nastavovat cas by som nechcel http://www.icelinktv.com/ ceny od 14 000 USD Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
PigyCZ Posted June 25, 2007 Report Posted June 25, 2007 Pani tak toto su HODINKY hmmmm ale nastavovat cas by som nechcel ceny od 14 000 USD Tak to je fakt úlet
decebal Posted June 25, 2007 Report Posted June 25, 2007 Kdybych tak věděl jak se vkládají obrázky. http://www.internetove-obchody.com/FotoCac...ed-580-1000.jpg a ještě pokus Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. no tyhle IMHO moc vkusné nejsou. Hublot Big Bang jsou momentálně mým favoritem ale tuto verzi bych asi fakt nechtěl. I když, darovanému koni.....
xlaque Posted June 25, 2007 Report Posted June 25, 2007 Štyl Hublot Big Bang sa mi nikdy nepačil a toto to len korunovalo. Proste tam nie je ani kusok napadu,len tam nastrkať tie šutre.čo maju cenu A na Breguet Reine de Naples nemaju,tie obsahuju 650 diamanotv
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now