Přejít na obsah

DA38


Ohm-Aztec

Doporučené příspěvky

tak zjavne vedia o com hovoria. no za takychto podmienok ked je s tym taky cirkus by som to pripadne odlestenie naozaj dobre zvazil ci je nutne :)

Take to tak vidim, popr. neu glass ohne safir:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 213
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No vidím to tak, že si ještě dva roky počkám a pak to "spláchnu" s velkym servisem - to je asi nejrozumnější. Když ještě připočtu, že začínám šilhat po tahu... :death:

 

Dovtedy to urcite vydrzis aj s tymi skrabancekmi, ved pri beznom pozerani na hodinky ich nie je vidiet ze?

 

Ale paci sa mi ze s Damaskami pocitas aj do buducnosti :)

A obcas by si mohol prispiet nejakymi fotkami, co som videl boli velmi pekne, skoda v nich nepokracovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovtedy to urcite vydrzis aj s tymi skrabancekmi, ved pri beznom pozerani na hodinky ich nie je vidiet ze?

 

Ale paci sa mi ze s Damaskami pocitas aj do buducnosti :)

A obcas by si mohol prispiet nejakymi fotkami, co som videl boli velmi pekne, skoda v nich nepokracovat...

 

To doufám, vidět to na první pohled rozhodně není, to zas myslím, že je D-čkový AR odolný dostatečně, ale chce to si vypěstovat "tik" s rukou za zády při průchodu dvěřma, tím spíš samozavíracíma... Jinak u mě Damasko rozhodně trvalé místo má a mít bude, ve spojení s tahem (pokud skutečně má stejnou odolnost jako pouzdro) a sklem bez vnějšího AR si troufám tvrdit, že se z nich stanou skutečné toolwatch s velmi vysokou odolností. Navíc jsou jednoduchý a decentní a nijak nekřičí do okolí, což je pro mě další plus. S fotkama se polepším :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten uhybny manever lavackou pri tesnom prechode okolo cohokolvek uz mam v podvedomi, ak bez hodiniek to robim :)

Len kazdodennym nosenim vsade je to proste tolko nahod a situacii, ze na nulu to riziko skrabnutia tazko eliminujes.

Ak to vsak doslova nebije do oci, zit sa s tym podla mna da a na detailnych fotkach si pomozes retusom, to je aj tak chvilka...

Mna tah zatial nelaka, no nato su pre mna dokonale tool, hlavne teraz v lete. Origo remen ich robi krasne harmonicke, ten si setrim na lepsie prilezitosti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To uz by davalo vacsi zmysel. Lebo je pravda, ze niektore hodinky mavaju puzdra s odnimatelnou lunetou, no Damasko nie.

 

Inak mam info, ze Chronoshop uz riesi komplet autorizovany servis na Damasko, ze ich netreba posielat az do Barbingu. Robil uz s nimi niekto komplet servis (nielen vycistenie strojku), maju aj nahradne Viton tesnenia atd? 

 

Mě dělali komplet čištění strojku bez výměny těsnění. Těsnění prý nemají museli by je objednat z Damaska, ale prý by to nebyl problém pouze by se to protáhlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě dělali komplet čištění strojku bez výměny těsnění. Těsnění prý nemají museli by je objednat z Damaska, ale prý by to nebyl problém pouze by se to protáhlo.

 

Tak hodinarov maju vybornych, s tymi dielmi som ocakaval nieco take...

Neviem ako su na tom so zivotnostou tie viton tesnenia. Ale vyhliadkovo na 10 rokov je to trocha moc, teda si myslim... co ti povedali ohladom ich zivotnosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O životnosti jsme se nebavili. Pan Knespl mě pro jistotu před otevřením hodinek upozornil na možnost, že těsnění by mohlo být špatné a muselo by se objednávat nové. Předpokládám, že ještě něco vydrží, když je dva roky staré.

 

Aha, tak to si dost skoro robil servis, bol necakany problem s chodom strojku?

 

Kazdopadne, myslim ze 2 roky by ozaj nemalo byt na tie tesnenia vela...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost brzo to je fakt. Nelíbilo se mi, že mají odchylku 9s do plusu tak jsem je poslal na seřízení kde mi bylo doporučeno celkové rozebrání a vyčištění strojku po něm šly okolo 2s do mínusu.

Diky za info, zajimave.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost brzo to je fakt. Nelíbilo se mi, že mají odchylku 9s do plusu tak jsem je poslal na seřízení kde mi bylo doporučeno celkové rozebrání a vyčištění strojku po něm šly okolo 2s do mínusu.

 

Kolko prosim ta, stalo to rozobratie a cistenie? Nemam vobec prehlad o cenach...  v zaruke to predpokladam uz nebolo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele od Aldy vim, ze kdyz je servizoval on v risi, tak platil 200 ecek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ty ceny asi budou hodinář od hodináře jiné takže na dotaz u nich:-)

Jasne:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak k dnesnimu dni je to mesic co mam Damasko 38. Celkove nadseni neopadlo, ba naopak. Me velke obavy z vnejsiho ar, se zatim jevi jako neopodstatnene, nemam ani 1 skrabanecek. Proste jako novy. K presnosti: za ten mesic udelaly do +50 vterin, coz si myslim, ze je paradni. Pri zakoupeni byly nastaveny na -35 vterin, k dnesnimu dni jsou na +15 vterin. Nosim je na ruce 12,20 nebo 24 hodin ( zalezi jak dlouho jsem v zamestnani, ve dnech volna je nosim zpravidla od rana do vecera ), pote jsou jsou odlozeni na dynko. K temto hodinkam se chovam jako k mojim ostatnim. V zamestnani dest, prach atd. Do sprchy je nosim dalo by se rict stale. Dale jsem je podrobil jako vsechny ostatni testu ve sprse a to tak, ze do oblasti dynka a korunky strikam prudky proud vody po dobu nekolika minut. Zadne zaroseni, tesnost na jednicku s hvezdickou. Jeste toto chci zopakovat v aquaparku, tam maji vodni chrlice vetsi silu a cloveku az ohybaji zada. Timto prosly Eterny i Seiko na 1. Cele hodinky nejevi zadne znamky noseni. Jsem velice spojeny.

 

Edit: celkova vaha hodinek je necelych 170g, byl ubran 1 dilek. Tah je prijemny, netaha. Lumi je slusna, pomerne dlouho vydrzi. Samo., ze Seiko to neni, ale musim uznat, ze odecitatelnost a orientace kolik je hodin v noci, nebo v seru je skvela i prec cerny cifernik. Novinkou pro mne osobne je cerny cifernik, ktery jsem nikdy nemel, vyjma detstvi a Primek ( to uz si nepamatuji ). Nevyhoda cerneho ciferniku je, ze ulpele otisky na sklicku jsou vyrazne a dobre viditelne.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...