Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 28,9tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

6 hours ago, p3k said:

jo, ty spony, to musím uznat taky už...   Že konečně neudělají nějakou normální je mí záhadou...

Které jsi sehnal, 001?

001 takmer nove mi niekto vyfukol pod rukami dva mesiace dozadu, ale zohnal som tusim r2019 011 v stave novych, musim uznat ze su bez jedineho skrabanca tak asi ten diashield ci co to je naozaj funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, instant napsal:

001 takmer nove mi niekto vyfukol pod rukami dva mesiace dozadu, ale zohnal som tusim r2019 011 v stave novych, musim uznat ze su bez jedineho skrabanca tak asi ten diashield ci co to je naozaj funguje

jasný, měl jsem chvilku taky jedny s diashieldem a byly rovněž netknuté

..kdybys sháněl barvu na tu vteřinovku, tak dej vědět, natírali jsme loni plot a ještě nám pár plechovek zbylo🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, instant napsal:

jj ale sponu som hned vymenil.. jak mi pred rokmi nevadila tak teraz to uz nestrpim. ze ju ale daju aj na 15tis GS mi fakt nejde do hlavy. inac MM600 skvele, uz vymyslam jak vymenim tu GMT rucku za cervenu :D

Já jsem reálně uvažoval, že bych ji dal pryč, ale to by bylo asi "cu fíl", barva mě nenapadla. Držím palce, ať to vyjde a ukážeš to 😉 Já jsem do nich hotovej, ale prostě mě to mate.... A přeci jen bych chtěl vědět kolik hodin je, i když chápu, že to je tady skoro divný 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 minutes ago, DavidLC said:

Já jsem reálně uvažoval, že bych ji dal pryč, ale to by bylo asi "cu fíl", barva mě nenapadla. Držím palce, ať to vyjde a ukážeš to 😉 Já jsem do nich hotovej, ale prostě mě to mate.... A přeci jen bych chtěl vědět kolik hodin je, i když chápu, že to je tady skoro divný 🤣

ja som ich roky nosil a nakoniec som si relativne zvykol ale ina farba by bola idealna. bud modra alebo cervena (zlta by bola najvac ale ja zltu neznasam). tak to skusim ci sa to bude dat, teoreticky by tam mala pasnut akakolvek rucka z SD GMT mozno najlepsie rovno skusit modru zo SNR limitiek alebo este lepsie cervenu z nelimitovaneho modelu - tie by snad ani nemal byt problem zohnat to su aktualne modely. Alebo ako navrhujes ty, amputovat :)

image.thumb.png.ec028d31b6436f2b9b7b3ed9180f4365.png

image.thumb.png.ad1b33f71366a9a823c3d4df27df67c1.png

The Seiko Prospex Marine Master Dive Watch SBDB011

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba by to někdo uměl v počítači upravit, na "zkoušku". Ta modrá by byla asi blbě vidět, to už radši ta amputace 🙂 (pokud by to technicky šlo, nebo by se tam musela dát nějaká "podložka", nemám potuchy). Červená fajn, žlutou mám rád, tu bych si dovedl představit nejvíc. Ale obě jdou k černé.... Modifikace SD, zřejmě dobrej oddíl 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, instant napsal:

001 takmer nove mi niekto vyfukol pod rukami dva mesiace dozadu, ale zohnal som tusim r2019 011 v stave novych, musim uznat ze su bez jedineho skrabanca tak asi ten diashield ci co to je naozaj funguje

Aku si dal sponu? Ja sa u 300 aj 600 trapim s tymi povodnymi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...