Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

před 19 hodinami, Vorel napsal:

S dovolením jsem si půjčil tvůj obrázek 🙂 Mám stejnou sponu a byla by OK, nebýt označené části, která mě tlačí. Resp. tlačila, než jsem to doladil pomocí dílků a mikroregulace. Teď sice netlačí, ale zas není v úplně té správné pozici, jakou bych si představoval. To prodloužení by mohlo mít Seiko líp zmáknuté 🙂  Škoda, že na tahu nejsou aspoň dva půldílky.

 

 

Díky za příspěvek, mi to připomnělo, že má v zásilkovně tah na želvy :D na origo mi vadí šířka a právě potápěčská extenze. Pořídil jsem tedy oyster s obyč sponou, nasadil a pohoda :)  mohu jen doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, Liqid napsal:

 

Díky za příspěvek, mi to připomnělo, že má v zásilkovně tah na želvy :D na origo mi vadí šířka a právě potápěčská extenze. Pořídil jsem tedy oyster s obyč sponou, nasadil a pohoda :)  mohu jen doporučit.

Neměl bys prosím tě nějaký odkaz? 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nové NATO 9E76BAA2-0177-4D39-8B60-FCF30C5A2071.thumb.jpeg.1ecdb57716e256db197059e7103aefcd.jpeg

Ps: tak jsem tak zjistil že ani nepotřebuju další nové hodinky těmhle jsem pořídil nové NATO a na strapcode jsem si vybral kůži s překlápěčkou a aby toho nebylo málo tak na svoje 5kx ( nebo jak je nazvat ) jsem objevil též na strapcode crafterblue gumu a jubilee takže paráda 🤗

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...