Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Nejsem vyloženě seikař, ale dlouhodobě nějaká seika mám(minimálně dvacet let). Když jsem po cca dvou letech shánění získal 6105 želvy, tak jsem si byl jistý, že jsem seiko naplněn. Potom jsem na pražském srazu viděl Ricousovy suma LE 2015 a přemýšlel jsem o nich. No a teď je mám už měsíc v kuse na ruce a jsou to další definitivní do mé kolekce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si včera konečně vyzvedl SKX171 po servisu a mohl jsem na ně nabastlit Shark lunetu a vložku od Harolda. SKX007, kde to původně bylo, se vrátily do původního Coke modu :)

 

post-33556-0-77077500-1449125910_thumb.jpg

post-33556-0-65520900-1449126240_thumb.jpg

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cely tyzden GS:

 

 

Nejsem vyloženě seikař, ale dlouhodobě nějaká seika mám(minimálně dvacet let). Když jsem po cca dvou letech shánění získal 6105 želvy, tak jsem si byl jistý, že jsem seiko naplněn. Potom jsem na pražském srazu viděl Ricousovy suma LE 2015 a přemýšlel jsem o nich. No a teď je mám už měsíc v kuse na ruce a jsou to další definitivní do mé kolekce.

...děláte mi radost, pacienti!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to funkční?

čím to spouštíš? :)

 

Samozřejmě, že je to funkční  :robot:

Spouští se to tajným mechanizmem ukrytým mezi čísly 64 a 68. Vysuneš, otočíš, zacvakneš, zatřeseš, zakleješ, zatřeseš ještě jednou a vytáhneš z kalhot švýcara  :baby:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...