Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Každý den když přijdu domů ze zaměstnání a mám na to čas (takže většinou večer u zpráv) sundám hodinky které jsem měl celý den na ruce, vezmu flanelový hadřík, přeleštím je, kouknu jestli jsou v pořádku a pak je uložím do krabičky. Mám z toho takový každodenní rituál. Občas si navíc rozložím svoje hodinky po stole a kochám se. Moje žena říká, že tohle už prostě není normální. Jste podobně ujetí :thumbsup_anim: nebo hodinky pouze užíváte?

  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odesláno
Každý den když přijdu domů ze zaměstnání a mám na to čas (takže většinou večer u zpráv) sundám hodinky které jsem měl celý den na ruce, vezmu flanelový hadřík, přeleštím je, kouknu jestli jsou v pořádku a pak je uložím do krabičky. Mám z toho takový každodenní rituál. Občas si navíc rozložím svoje hodinky po stole a kochám se. Moje žena říká, že tohle už prostě není normální. Jste podobně ujetí :thumbsup_anim: nebo hodinky pouze užíváte?

Takhle jsem to kdysi dělal se svými pistolemi.............až se se mnou rozvedla. :lol:

Odesláno
Každý den když přijdu domů ze zaměstnání a mám na to čas (takže většinou večer u zpráv) sundám hodinky které jsem měl celý den na ruce, vezmu flanelový hadřík, přeleštím je, kouknu jestli jsou v pořádku a pak je uložím do krabičky. Mám z toho takový každodenní rituál. Občas si navíc rozložím svoje hodinky po stole a kochám se. Moje žena říká, že tohle už prostě není normální. Jste podobně ujetí :thumbsup_anim: nebo hodinky pouze užíváte?

Nojo, no... je to takova lehka forma masturbace, mame to vsichni :)

Návštěvník Snow
Odesláno
Takhle jsem to kdysi dělal se svými pistolemi.............až se se mnou rozvedla. :lol:

 

Jenom jestli si významné leštění nevysvětlila jinak ! :lol: :lol:

Odesláno
Takhle jsem to kdysi dělal se svými pistolemi.............až se se mnou rozvedla. :lol:

Ani se jí nedivím. Celej den čumět do hodinek, pak večer a celou noc na pistole ... :suicide_anim:

Odesláno
Nevím jak si to vysvětlila ale udělala moc dobře, je to jedna z věcí , za které jsem jí moc vděčný.

 

vděčný jako že se rozvedla, nebo si přestal leštit pistole?

 

Odesláno
Každý den když přijdu domů ze zaměstnání a mám na to čas (takže většinou večer u zpráv) sundám hodinky které jsem měl celý den na ruce, vezmu flanelový hadřík, přeleštím je, kouknu jestli jsou v pořádku a pak je uložím do krabičky. Mám z toho takový každodenní rituál. Občas si navíc rozložím svoje hodinky po stole a kochám se. Moje žena říká, že tohle už prostě není normální. Jste podobně ujetí :thumbsup_anim: nebo hodinky pouze užíváte?

 

 

To si vo fáze I.

Fáza II.- nabádaš ženu aby Ti s hodinkami pomáhala,leštila a ukladala do krabičky

Konečná Fáza III.- prídeš domov a žena má vypnutú telku,pije kávu, hodinky na stole a ona ich leští a ukladá, keď si

prisadneš posiela ťa preč lebo to nerobíš dobre, ja som už blízko :thumbsup_anim:

 

Odesláno
To si vo fáze I.

Fáza II.- nabádaš ženu aby Ti s hodinkami pomáhala,leštila a ukladala do krabičky

Konečná Fáza III.- prídeš domov a žena má vypnutú telku,pije kávu, hodinky na stole a ona ich leští a ukladá, keď si

prisadneš posiela ťa preč lebo to nerobíš dobre, ja som už blízko :thumbsup_anim:

 

Neraduj se, fáze IV - přijdeš domů a manželka leští tvoje hodinky s jiným frajerem :D

 

Odesláno
Neraduj se, fáze IV - přijdeš domů a manželka leští tvoje hodinky s jiným frajerem :D

 

 

blbost, fáze IV je: příjdeš domů a manželka povídá: "ahoj Miláčku dneska jsem ti koupila nové hodinky" je na nich něco jako Filip Pátek, musela jsem si na ně vypůjčit od maminky, ale to nevadí...." :speak_cool:

Odesláno

Mno nevím jak u jiných, ale ta fáze leštění a následného kochání je na tom přece to nejlepší ne? Nechat to na manželce, tak už vše ztrácí smysl. Navíc by je třeba rozbila. :crying_anim: Já takhle dřív leštil kolo, to je pro ženskou v bytě větší soda, než hodinky nebo pistole.

Odesláno
blbost, fáze IV je: příjdeš domů a manželka povídá: "ahoj Miláčku dneska jsem ti koupila nové hodinky" je na nich něco jako Filip Pátek, musela jsem si na ně vypůjčit od maminky, ale to nevadí...." :speak_cool:

 

To není fáze IV, to ti prostě žena koupí hodinky určené k nošení v pátek. Ona má na pátek taky svoje oblíbené šperky :D

Odesláno

pondělí- jsem doma, leštím pistole

úterý -jsem doma , leštím hodinky

středa- trénink s mladými hasiči na hřišti, pak pochopitelně odměna- orosené...

čtvrtek- trénink se "starými" hasiči, pak pochopitelně odměna- - orosené...

pátek- trénink- podle závodů buď mladí nebo staří

sobota- závody, obvykle 2 denně- mladí , staří

neděle- ráno závody, odpoledne fůůůůra času na rodinu, a na manželku. Když teda není žízeň.................

Do toho dostavuju barák, chodím do práce, přez rok dělám večerně školu.........

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...