Přejít na obsah

GLYCINE Combat SUB


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...

Tak jsem se taky přidal do klubu. V květnu byly slevy na Ashfordu a Jomashopu, neodolal jsem a u druhého jmenovaného koupil tyhle Sub Sport 42. Moje první "echt švýcary" v automatu. Je to Coke kombinace s indexy ve zlaté a černím čísleníkem.

Asi to není barevná varianta pro každého, někomu to možná přijde na těch fotkách moc "kolotočářské". Faktem je, že na přímém slunci a s polarizačním filtrem na objektivu ta zlatá docela svítí, ale ve skutečnosti to není tak výrazné. 

Jak už tady bylo řečeno, kombinace nízké hmotnosti a malé tloušťky dělá z těhle hodinek hodně příjemně nositelný kus. Po pár minutách ani nevím, že je mám na ruce. Snažím se je moc netahat do kanclu, protože už tam mám pár vlásečnic na sponě. Takže raději ven.

IMG_3777.jpeg

IMG_3620.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, vojdan napsal:

Tak jsem se taky přidal do klubu. V květnu byly slevy na Ashfordu a Jomashopu, neodolal jsem a u druhého jmenovaného koupil tyhle Sub Sport 42. Moje první "echt švýcary" v automatu. Je to Coke kombinace s indexy ve zlaté a černím čísleníkem.

Asi to není barevná varianta pro každého, někomu to možná přijde na těch fotkách moc "kolotočářské". Faktem je, že na přímém slunci a s polarizačním filtrem na objektivu ta zlatá docela svítí, ale ve skutečnosti to není tak výrazné. 

Jak už tady bylo řečeno, kombinace nízké hmotnosti a malé tloušťky dělá z těhle hodinek hodně příjemně nositelný kus. Po pár minutách ani nevím, že je mám na ruce. Snažím se je moc netahat do kanclu, protože už tam mám pár vlásečnic na sponě. Takže raději ven.

IMG_3777.jpeg

 

dobrá kúpa, tak vitaj, gratulujem budeš s nimi spokojný a smelo pridávaj fotky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, vojdan napsal:

Tak jsem se taky přidal do klubu. V květnu byly slevy na Ashfordu a Jomashopu, neodolal jsem a u druhého jmenovaného koupil tyhle Sub Sport 42. Moje první "echt švýcary" v automatu. Je to Coke kombinace s indexy ve zlaté a černím čísleníkem.

Asi to není barevná varianta pro každého, někomu to možná přijde na těch fotkách moc "kolotočářské". Faktem je, že na přímém slunci a s polarizačním filtrem na objektivu ta zlatá docela svítí, ale ve skutečnosti to není tak výrazné. 

Jak už tady bylo řečeno, kombinace nízké hmotnosti a malé tloušťky dělá z těhle hodinek hodně příjemně nositelný kus. Po pár minutách ani nevím, že je mám na ruce. Snažím se je moc netahat do kanclu, protože už tam mám pár vlásečnic na sponě. Takže raději ven.

IMG_3777.jpeg

IMG_3620.jpeg

Gratuluji. Mně se tato kombince moc líbí. Taková sportovní elegance. Nic přeplácaného, ale zase žádné šedé myšky. 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, další Glyciňáci . Vojdane až je zkusíš na natu nebo na paraschute strapu tak poznáš tu lehkost a nemusíš se trápit s nějakými vlásečnicemi. Že začátku jsem byl na ně taky cimprlich , ale teď je nosím furt a všude krom kola a sekání dřeva. K tomu se asi musí časem člověk propracovat a taky se mi nechce udržovat dvoje automaty v chodu (víc jich nemám 😉) Tak ať Vám pánové dělají radost.

IMG_20230830_141826.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten bronz mi přijde super, že tam se vlastně šrámy neřeší, ale utvářejí charakter 😀😀😀 jak třeba z Seiko hodinek je člověk odvařenej z cifru a pak méně a méně, tak na ty c-suby se dívám raději a raději 😆😆😆

 

IMG_1216.jpeg

Upraveno uživatelem Balthus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, marnejeto napsal:

Jojo tenhle cifr se mi taky líbí , a k bronzu je super kůže, ale tah k tomu asi nebude....

Přiznám se, že bronzový tah by se mi asi nelíbil, to si nedovedu představit. Na těch c-subech se mi líbí velikost, dostatečně velké, oproti Seiko Alpinist jsou skoro obří, ale zárověň jsou tenké, takže to působí dobře. Tahle konkrétní verze má taky super datumovku, bílou bych asi nedal. Luneta oproti Seiko samurai je taky znát, co se týče zpracování. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, marnejeto napsal:

Super, další Glyciňáci . Vojdane až je zkusíš na natu nebo na paraschute strapu tak poznáš tu lehkost a nemusíš se trápit s nějakými vlásečnicemi. Že začátku jsem byl na ně taky cimprlich , ale teď je nosím furt a všude krom kola a sekání dřeva. K tomu se asi musí časem člověk propracovat a taky se mi nechce udržovat dvoje automaty v chodu (víc jich nemám 😉) Tak ať Vám pánové dělají radost.

IMG_20230830_141826.jpg

Jo, naprosto tě chápu. Mám podobný plán už od začátku: postupně z nich udělat tooly na strapu. A pak časem k nim možná pořídit ještě jedny sportovní/potápky, na který budu "hodnej" 🙂 Do tý doby budu trošku cimperlich, časem mě to přejde :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Balthus napsal:

Ten bronz mi přijde super, že tam se vlastně šrámy neřeší, ale utvářejí charakter 😀😀😀 jak třeba z Seiko hodinek je člověk odvařenej z cifru a pak méně a méně, tak na ty c-suby se dívám raději a raději 😆😆😆

 

IMG_1216.jpeg

Tahle kombinace je parádní!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
před 15 minutami, platinumteeth napsal:

Tak modré nakonec zůstávají jako dárek pro tátu k sedesatinam. Pro sebe se mi podařilo objednat ještě jinak také vyprodané 39mm GL0406. Za Seiko cenu opravdova paráda.1583a30677185449a83f0f7302c4c992.jpg

Bezvadnej kousek! 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, vojdan napsal:

Bezvadnej kousek! 👍

Díky. O Glycine jsem věděl, ale nikdy mě vlastně nic nepřinutilo se do téhle značky ponořit trošku víc. Až teď jsem se na ně dostal skrze cenu, když jsem hledal daily beater hodinky - v týhle kategorii člověk většinou právě skončí u Seika. Měl jsem 007, 009, Alpinisty... A teda kvalita zpracování a celkovej pocit z hodinek jako takových je u Glycine prostě minimálně o level výš. Opravdu příjemný překvapení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...