Přejít na obsah

GLYCINE Combat SUB


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

Ještě se optám tak do pléna. Jakou máte zkušenost s rezervou chodu? Mně to přijde vysloveně tragické ve srovnání s obyč Seiko 7S26/36 nebo NH35A. Jinou zkušenost s 2824-2 nemám, takže nevím jeslti to neníobecná vlastnost.

Nechával jsem to prohlédnout u choronoshopu a odpověd byla, že seiko jsou takový veselejší co se týče natahování, pak hodinky prohlédli a prý OK. Trošku mě to štve, ale evidentně s tím nic nenadělám, takže teď mě zajímá jestli to je standard nebo mám prostě smůlu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem si dělal takové srovnání všech svých tehdejších hodinek s 2824-2. Hodinky byly ručně nataženy "do plna" a poté odloženy do hodinkovnice ciferníkem vzhůru. Glycine Combat Sub Bicolor (2014) , Steinhart Aviation (2015), Revue Thommen Diver (2011 - NOS), Revue Thommen Diver (2011 - NOS, nošené asi půl roku).

 

První kolo:

Glycine: 40:05
Steinhart: 42:20
RT 1: 41:35
RT 2: 41:55

 

Druhé kolo:

Glycine 40:39
Steinhart 42:28
RT1 41:35
RT2 41:48

 

Subjektivně nejméně vydržely ty RT, byť dle měření tomu tak není. Pokud jsem hodinky týden nosil a potom odložil (můj standardní kolotoč), zastavily se vetšinou po nějakých 30 hodinách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsíci...

Ještě to opepřím nějakou fotečkou... Za mě jedny z nej hodinek co mám. S odstupem času je oceňuji pro univerzalitu, hodí se prakticky ke všemu... Do města, na lítačku, potápky, na tahu k obleku, nato do přírody... prostě kam si člověk namane...  :)

post-22473-0-59468100-1520409167_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, potřebuji pomoct se sehnáním lunety, z  Manilla s.r.o. mi napsali, že náhradní díly (včetně lunet) zajistit nedovedou, nevíte kam jinam se obrátit? Děkuji.

to je škoda...kdo tedy jiný?Na centrálu jsi to zkoušel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ještě ne chystám se v týdnu, určitě dám vědět jak odpověděli.

Ok, dík. Abych začal litovat, že sem nevzal 2 kousky rovnou, když ještě Manilla byla schopná dodat. Ona ta luneta i při opatrném zacházení sem tam něco schytá....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...