Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

před 11 minutami, Ondazz napsal:

@Spongebob @Kluk jako buk pochopil jsem ze to jsou quartzky? pro zajimavost, pozna se to nejak ze vzhledu?

Já jsem co se týče Béček začátečník, ale automaty maj pod Coltem napis Automatic... moje Colty jsou quartz bez nápisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Slim_brno napsal:

IMG_8205.jpeg

Nádhera! jsem rád, že právě tyhle hodinky tady někdo má. Není to takový prvoplánový Breiling (nic proti prvoplánovým Brajtlím!). super! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Ondazz napsal:

a pardon ze to zahmizuju, ale jeste novej naramek na modernejsi variantu

 

IMG_8233.jpeg

Sedí k tomu jak prdel na hrnec! 👍

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 8. 2024 v 15:03, Balthus napsal:

Romantika, kytičky a tak 😀😀

IMG_3722.jpeg

Ahoj mohl bys mi ty nebo kdokoli jiný sdělit rozdíl mezi těmito Colty a těma mýma? Viz foto.. já mám na cifru ten "vinyl" na sekundovce červenou šipečku, červený nápis Colt. Tah mám matny broušený a plochý.

Jedná se tedy o nějaký novější model? Jde tedy jen o rok výroby? 

Tyto jsou taky quartz?

Díky!

 

20240831_163201.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Spongebob jen co ja vim - ctvereckovy rucicky jsou starsi. taky mas novejsi hodinovku bez preruseni. On ma starsi pouzdro ktere ma oblejsi hrany. Taky ma Professional I naramek se strednim clankem vyssim, dilky rovne. ty mas uz Professional II se sikmymi dilky, ale porad jeste stejne sirokymi. Zda se ze on ma vsechny dilky lestene, ale delaly se i s lestenym stredem a brousenymi okraji, i opacne, i vsechny lestene. Ocicko na lunete ma ramecek, takze on ma jeste o jedno novejsi verzi, jeste starsi mela ocicko bez ramecku - coz taky znamena ze on ma uz superluminova, zatimco jeste ta starsi verze mela trituim, coz by bylo dnes uz vybite. Ja mam ten novej zlutej SO zrovna prave tu jeste predchozi verzi s tritiem.

I tvoje korunka je novejsi s ploskami

Upraveno uživatelem Ondazz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 9. 2024 v 9:38, Tenglis napsal:

Nádhera! jsem rád, že právě tyhle hodinky tady někdo má. Není to takový prvoplánový Breiling (nic proti prvoplánovým Brajtlím!). super! 

Díky. Moc nás tu není, jedny jsem zahlédl myslím v inzerci, ale jinak je to dost peněz za (na první pohled) málo muziky, většina lidí si za ty love koupí raději Rolády 🙂 Ale jsou to stylový chrona s parádním příběhem a mám je rád. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...