Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 8,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

siwi: dík 🙂.. akai: gratuluji.. hodinky jsou právě tímto kalendářem neobvyklé a zajímavé.. Už se těším, až je se také hodíš.. Protože u těch mých bylo horší pouzdro.. poprosil jsem Jirku aby mi nějaké pohlídal a zakoupil.. což se povedlo. Tímto mu za to ještě jednou děkuji..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky. Asi na tom s pouzdrem budu podobne viz... Zatim je me teseni obrneno trpelivosti, protoze je odtamtad dostat k nam je na dele(je jich tam vicero) nechci-li dph.
Zda jsem za ne dal moc ci ne je asi subjektivni, -no mne se to zdalo primerene. Nu vsak posudte sami...
Tve sou opravdu paradnicke, a je fajn ze to zde takto funguje, gratuluji jeste jednou k takovemuto dobremu konci.
Sem zvedav jak na tom budou ty me, zatim vidim jen toto... -neni to na ruce tak to aspon schovam...

A280.thumb.png.cd49828a64cd63991e7fb1697ee03aeb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Gombo napsal:

 

Teda ty BULERy jsou parádní. Celkově je jejich vzhled pěkně vyvážený. Jak barevně, tak tvarově. A ikonky v rámečcích vypadají pěkně.
Timer možná lépe vystihují ikonky, resp. piktogramy, na Certinách a Yema, ale zase ten záměrný kříž na Bulerech vypadá krutopřísně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...