Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 35 minutami, vwtyp11 napsal:

Michelin n3 mám na carrere dle specifikace, a super, super, super

na druhy Porsche jsem  dal pirelli sottozero ve specifikaci a nic extra, ani @M3maniac si je extra nepochvaluje

No já jen poprvé v životě nepročítal recenze a koupil je s tím, že když to jezdí i na F1🤣 na sněhu v testu nic moc, ale kupodivu na suchu byly nejlepší a jelikož víme jaké byly v posledních letech zimy, tak to snad nebude tak horké.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Irwinek napsal:

Mám rád, když lidi svá auta používají a ne je jen někde skladují 😄

20201109_150805.jpg

20201109_150836.jpg

Tak ono je auto a auto, je rozdil nechat stat na sidlisti ( ulici ) 944 za 200 a nebo GT3. Né že by to bylo něco tak nadpozemského, to né, ale když na ni za 12 let a 75tkm není ani škrábanec tak to nechceš měnit. Protože bohužel 90% spoluúčastníků v provozu má úplně na háku, že ti při otevření dveří udělá zásek v tvých...

Jinak v dětství jsme chodili kolem 924 jako kolem svatého grálu, byla ve stejné barvě a dookola stály jen 100 , 105 případně Lady 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Žigi napsal:

Já zase rád, když se lidi o ty auta i staraj a nenechaj si zatejkat targou dovnitř :D Ale alespoň jsem zavzpomínal na mojí. Já měl teda Turbo,  ale bylo to parádní auto.

2963_1033588050615_978105_n.jpg

Gumy jsem si všiml, klidně ji mohl strhnout ráno ztuhlou. Nevěřím, že by s tím jezdil déle a na střeše nebylo nic. Já měl po pár kilometrech šmáhance jako blázen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, M3maniac napsal:

Tak ono je auto a auto, je rozdil nechat stat na sidlisti ( ulici ) 944 za 200 a nebo GT3. Né že by to bylo něco tak nadpozemského, to né, ale když na ni za 12 let a 75tkm není ani škrábanec tak to nechceš měnit. Protože bohužel 90% spoluúčastníků v provozu má úplně na háku, že ti při otevření dveří udělá zásek v tvých...

Jinak v dětství jsme chodili kolem 924 jako kolem svatého grálu, byla ve stejné barvě a dookola stály jen 100 , 105 případně Lady 😀

Tak o tom žádná 🙂

lidi jsou holt kreténi 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 10. 2020 v 21:06, dawe009 napsal:

Pak mám dobrý reference sem: https://www.renovace-alu.cz ale osobní zkušenost nemám ještě.

Dal jsem na Tebe a  za cca tři týdny se podělím o zkušenost, dneska jsem tam poslal zimní sadu.

Předloni jsem nechal dělat tady: http://www.goodlack.cz/content/renovace-a-opravy-alu-disku ale výsledek teda nic moc, lakování mělo hodně nerovnoměrný zrno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někteří jsou na to tady háklivý, na FB skupině jsem se jednoho člena ptal zcela seriózně na co to má, k čemu to pomáhá a dostal jsem od něj bídu.... asi se mu za to hodně smějí. 

 

Takže se ptám zase: K čemu to je? Užitečnost spatřuji při jízdě na Červenohorské sedlo V3S

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...