Přejít na obsah

Omega Seamaster Planet Ocean 2200.50


Doporučené příspěvky

No upřímně řečeno, už abych to měl taky za sebou, když vidím ten magořinec kolem :D Teda hlavně magořinec všech, kdy člověku nezbývá nic jiného, než se přizpůsobit a vše řešit taky tak ukrutně brzo. Měl jsem to udělat jako jeden kamarád, ten se vykašlal na nějakou party pro lidi, sbalil se s nastávající a nejbližší rodinou a vzali se na Seychelách a bylo vyřešeno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Pěkný fotky krásných hodinek, za mne vzhledově rozhodně lepší než současná modelová řada. Je hezký vidět, když hodinky dělají majiteli radost už několik let. 

Dakujem velmi pekne;-) ja som tiez tohoto nazoru, nova rada sice ma super inhaus, keramicku lunetu krasny cifernik ale nejak to neni ono. Mal som ich na ruke no iskra nejako nepreskocila, takze u mna vedu stare klasiky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Používám stejnou gumu s překlápěcí sponou a na nošení je to skvělá kombinace. Ale spona mne před pár dny nepříjemně překvapila: logo Omega se na jedné straně mírně nadzvedlo a začalo zadrhávat ostrou/zvednutou hranou. :-(

Po zatlačení nehtem zpět je zatím vše OK.

Upraveno uživatelem Mareka01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používám stejnou gumu s překlápěcí sponou a na nošení je to skvělá kombinace. Ale spona mne před pár dny nepříjemně překvapila: logo Omega se na jedné straně mírně nadzvedlo a začalo zadrhávat ostrou/zvednutou hranou. :-(

Po zatlačení nehtem zpět je zatím vše OK.

to iste sa stalo aj mne pred casom s tym ze som cele logo odje.... takže som napokon kupil cisto novú sponu a teraz je vsetko OK :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...