Přejít na obsah

Rolex Milgauss


Viktor

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 222
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO

Nemám je :(

 

Měl jsem "pouze" možnost vidět všechny tři modely v reálu vedle sebe, což se v těchto končinách každému jen tak nepoštěstí.Jsou opravdu pěkné,ovšem čekací doba na model se zeleným sklem je cca 1 rok - ostatní cca 3 měsíce.

 

Odnesl jsem si zatím Rolex katalog a nepředloženě :) i Glashutte katalog x fotografie hodinek i kalibrů z Glashutte mě dostali na kolena = mám o čem přemýšlet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to není ve zlém..jenom,že na Chronomagu je koncentrace lidí,kteří mají kliku.....ať vidí naživo hodinky,na které je čekací doba rok...nebo v zastavárně narazí na Omegy za 2000 kč....nebo samostatná kategorie Qvido.....

 

 

...to byl jen takovej povzdech....já naživo neviděl ani Igeny(v mém okolí prostě nejsou....)......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
to není ve zlém..jenom,že na Chronomagu je koncentrace lidí,kteří mají kliku.....ať vidí naživo hodinky,na které je čekací doba rok...nebo v zastavárně narazí na Omegy za 2000 kč....nebo samostatná kategorie Qvido.....

...to byl jen takovej povzdech....já naživo neviděl ani Igeny(v mém okolí prostě nejsou....)......

 

;) ..... čekal jsem na to dva měsíce (na model se zeleným sklem) - klika byla,že tam měli všechny tři modely a měl jsem možnost srovnání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

;) ..... čekal jsem na to dva měsíce (na model se zeleným sklem) - klika byla,že tam měli všechny tři modely a měl jsem možnost srovnání

já je viděl za sklem v baselu a jsem asi příliš velká konzerva, ta zelená v safíru s oranžovými systémy na ciferníku.. nevím nevím - jako víkendovky by rozhodně špatné nebyly ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
já je viděl za sklem v baselu a jsem asi příliš velká konzerva, ta zelená v safíru s oranžovými systémy na ciferníku.. nevím nevím - jako víkendovky by rozhodně špatné nebyly ;)

problém je, že oranžové barvě se nevyhneš ani u jednoho modelu - takové nejmenší zlo je u černé verze s normálním safírem i když ta oranžová není moc sytá u žádného modelu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oranžová je dobrá.

Zajímavý je, že zelený Milgaussy jsou snad jediný hodinky, který jsou v Česku levnější než v zahraničí, všude jinde obchodníci přirážejí k doporučený ceně, u nás zatím ne. Teda do teďka, až si to pan B. tady přečte ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám je :(

 

Měl jsem "pouze" možnost vidět všechny tři modely v reálu vedle sebe, což se v těchto končinách každému jen tak nepoštěstí.Jsou opravdu pěkné,ovšem čekací doba na model se zeleným sklem je cca 1 rok - ostatní cca 3 měsíce.

 

Odnesl jsem si zatím Rolex katalog a nepředloženě :) i Glashutte katalog x fotografie hodinek i kalibrů z Glashutte mě dostali na kolena = mám o čem přemýšlet.

 

Nomos je také Glashuette :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...