hciq Odesláno 23. srpna 2007 Nahlásit Odesláno 23. srpna 2007 (upraveno) Takže abychom udělali tečku za tím nešťastným příběhem Maxigabriel & ti ostatní. Včera jsme se sešli. Je prostě takovej jak se prezentoval tady. Dál to nebudu rozvádět, protože je to jedno a jde hlavně o ty zatrápený hodinky, co se tu inzerovaly. Nejdřív v rychlosti o Omegách De Ville. Omegy neznám, nemám a nezajímají mě. Ty co jsem viděl, maličký subtilní, korunka s logem a s největší pravděpodobností opravdu zlatý pouzdro. Nikde na vně pláště jsem nenašel žádnej punc, může bejt uvnitř, nevotvíral jsem je, nebylo čím. Jen jeden hlubší škrábanec přidával na věrohodnosti o deklarovaným materiálu. Nevím jestli u eletrik nebo vůbec píšou De Ville (nebo co to je) na ciferník nebo ne, prostě je neznám. A jdeme na U-Boat .. Fontana taliánskej designér začal ?fashion? hodinkama jako je Fossil atd. A toto je s největší pravděpodobností asi jedna ze starších kolekcí, než se pustil do drsnějšího designu. Logo, nápisy, font sedí. Spodní označení zůstává totožné s jeho modely, horní má nižší řadu než jeho na netu dostupné nejstarší modely. Uvnitř je Miyota OS20 stejná co dává do starších modelů a do řady Welder (OS10). Pouzdro je opravdu nerez ocel (nemagnetická), sklíčko Hardlex konkávní zabrušované s uvnitř přilepeným okem. Čudlíky a korunka mají dvojí těsnění a tudíž lze možná předpokládat i onu vodotěsnost do 10 ATM. Poslední údaj je INOX 18/10 to není nic jiného než výše zmiňované označení nejrozšířenější nerez oceli legované 18% chromu a 10% niklu. Pro někoho známější údaj 304 (US). Rozměry pouzdra 47x52 mm, tl. 14 mm tl. Hardlex skla cca 1.3-2 mm Takže shrnuto a podtrženo. Nevím jakej pablb by dělal fejky fashion hodinek v době, kdy IFO byla naprosto neznámá, z materiálů a strojkem, jenž je i v originálních modelech. Ale mohu se mýlit (velmi však nepravděpodobné) a to je lidské. Jen jako doplněk, úlet č.1, lepidlo na dýnku =bordel od nošení. Úlet č.2, menstruační kalendář pro přestupný rok byla uvolněná ručka na 60 min. indikaci stopek. A.G.Spalding&Bros. Další taliánská (asi) fashion firma, vyrábí hromady ptákovin a taky pera a nějaký hodinky. Vůbec je neznám. Zřejmě se trochu přiživujou na A.G. Spalding nějak mi tam totiž nesedí to &Bros, ale jak říkám nevím nerozumím, neznám. No a k hodinkám, je to opravdu pořádnej kus železa, tak macatý dýnko (tl. matroše 3,5 mm) a asi taky hardlex sklo, (i když tady si nejsem jistej) skoro asi 3 mm se jen tak nevidí. Takže těch 500 M je fakt asi možný. Lupa lepená z vrchu. Šroubovací korunka, jednosměrně otáčivá luneta, mile překvapila přesnost, preciznost, zvuk a jistá lehkost chodu a uložení. Dost mě nebaví ten ciferník ve stylu Rolex Explorer II, ještě že tam není ta medvědí tlapa. Uvnitř je automat Miyota 8215 21 šutrů 21,600 bph ( stejnej třeba dává do některejch svejch hodinek Invicta atd.) má jednu zajímavou vlastnost, vteřinová ručka občas skáče což asi způsobuje nepřímo hnané vteřinové kolo, má to i Paseux a nějakej omegáckej kalibr. Dobrý pro nervní hnidopichy. Rozměry 46x54 mm tl. 17,5 mm Takže shrnuto a podtrženo. Další fashion hodinky, tentokrát s mechanickou Miyotou, jsou určitě bytelnější a větší než Monstra, a zpracováním totožný, což je pro takovej typ hodinek docela neobvyklý. No a úplnej závěr, a to design a cena. Určitě z nich nebudu srát magi v kostkách, jsou však velký,zvláštní a maj veselej příběh ?jak dal chronomag .......a dál to snad ani nemá cenu psát?, a to mě baví. Vzal jsem je oboje za úplně jinou cenu než byla zde inzerovaná a tu nebudu hodnotit. Jak to tu někdo napsal, cena je mezi prodávajícím a kupujícím a jakékoliv kecy okolo jsou irelevantní. No a ať si teď každej udělá svůj názor na to jestli jsou ty hodinky tím, co tu o nich bylo napsáno. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 23. srpna 2007 uživatelem hciq
marosh Odesláno 23. srpna 2007 Nahlásit Odesláno 23. srpna 2007 (upraveno) Takže abychom udělali tečku za tím nešťastným příběhem Maxigabriel & ti ostatní. Včera jsme se sešli. Je prostě takovej jak se prezentoval tady. Dál to nebudu rozvádět, protože je to jedno a jde hlavně o ty zatrápený hodinky, co se tu inzerovaly. Nejdřív v rychlosti o Omegách De Ville. Omegy neznám, nemám a nezajímají mě. Ty co jsem viděl, maličký subtilní, korunka s logem a s největší pravděpodobností opravdu zlatý pouzdro. Nikde na vně pláště jsem nenašel žádnej punc, může bejt uvnitř, nevotvíral jsem je, nebylo čím. Jen jeden hlubší škrábanec přidával na věrohodnosti o deklarovaným materiálu. Nevím jestli u eletrik nebo vůbec píšou De Ville (nebo co to je) na ciferník nebo ne, prostě je neznám. A jdeme na U-Boat .. Fontana taliánskej designér začal ?fashion" hodinkama jako je Fossil atd. A toto je s největší pravděpodobností asi jedna ze starších kolekcí, než se pustil do drsnějšího designu. Logo, nápisy, font sedí. Spodní označení zůstává totožné s jeho modely, horní má nižší řadu než jeho na netu dostupné nejstarší modely. Uvnitř je Miyota OS20 stejná co dává do starších modelů a do řady Welder (OS10). Pouzdro je opravdu nerez ocel (nemagnetická), sklíčko Hardlex konkávní zabrušované s uvnitř přilepeným okem. Čudlíky a korunka mají dvojí těsnění a tudíž lze možná předpokládat i onu vodotěsnost do 10 ATM. Poslední údaj je INOX 18/10 to není nic jiného než výše zmiňované označení nejrozšířenější nerez oceli legované 18% chromu a 10% niklu. Pro někoho známější údaj 304 (US). Rozměry pouzdra 47x52 mm, tl. 14 mm tl. Hardlex skla cca 1.3-2 mm Takže shrnuto a podtrženo. Nevím jakej pablb by dělal fejky fashion hodinek v době, kdy IFO byla naprosto neznámá, z materiálů a strojkem, jenž je i v originálních modelech. Ale mohu se mýlit (velmi však nepravděpodobné) a to je lidské. Jen jako doplněk, úlet č.1, lepidlo na dýnku =bordel od nošení. Úlet č.2, menstruační kalendář pro přestupný rok byla uvolněná ručka na 60 min. indikaci stopek. A.G.Spalding&Bros. Další taliánská (asi) fashion firma, vyrábí hromady ptákovin a taky pera a nějaký hodinky. Vůbec je neznám. Zřejmě se trochu přiživujou na A.G. Spalding nějak mi tam totiž nesedí to &Bros, ale jak říkám nevím nerozumím, neznám. No a k hodinkám, je to opravdu pořádnej kus železa, tak macatý dýnko (tl. matroše 3,5 mm) a asi taky hardlex sklo, (i když tady si nejsem jistej) skoro asi 3 mm se jen tak nevidí. Takže těch 500 M je fakt asi možný. Lupa lepená z vrchu. Šroubovací korunka, jednosměrně otáčivá luneta, mile překvapila přesnost, preciznost, zvuk a jistá lehkost chodu a uložení. Dost mě nebaví ten ciferník ve stylu Rolex Explorer II, ještě že tam není ta medvědí tlapa. Uvnitř je automat Miyota 8215 21 šutrů 21,600 bph ( stejnej třeba dává do některejch svejch hodinek Invicta atd.) má jednu zajímavou vlastnost, vteřinová ručka občas skáče což asi způsobuje nepřímo hnané vteřinové kolo, má to i Paseux a nějakej omegáckej kalibr. Dobrý pro nervní hnidopichy. Rozměry 46x54 mm tl. 17,5 mm Takže shrnuto a podtrženo. Další fashion hodinky, tentokrát s mechanickou Miyotou, jsou určitě bytelnější a větší než Monstra, a zpracováním totožný, což je pro takovej typ hodinek docela neobvyklý. No a úplnej závěr, a to design a cena. Určitě z nich nebudu srát magi v kostkách, jsou však velký,zvláštní a maj veselej příběh ?jak dal chronomag .......a dál to snad ani nemá cenu psát", a to mě baví. Vzal jsem je oboje za úplně jinou cenu než byla zde inzerovaná a tu nebudu hodnotit. Jak to tu někdo napsal, cena je mezi prodávajícím a kupujícím a jakékoliv kecy okolo jsou irelevantní. No a ať si teď každej udělá svůj názor na to jestli jsou ty hodinky tím, co tu o nich bylo napsáno. Můžu mít dotaz. Proč sis je koupil? Líbí se Ti? Nebo existují jiné důvody? Zvlášť mám na mysli ty "U-Boat". Upraveno 23. srpna 2007 uživatelem marosh
Návštěvník RaGe Odesláno 23. srpna 2007 Nahlásit Odesláno 23. srpna 2007 Je mi celkem jedno, proč je Hciq koupil, ale je mi sympatické, že na rozdíl od různých kecálistů, kteří bez důvodu a jakýchkoli důkazů osočují, se Maxigabrielem sešel a místo keců se přesvědčil na vlastní oči. Pokud si pamatuji, tak když tady začínal WatchFan1, tak bylo taky spoustu takových kteří si z něj dělali srandu a dobírali si ho a teď ti samí pějí ódy.
Jaem Odesláno 23. srpna 2007 Nahlásit Odesláno 23. srpna 2007 Pekne, elegantne vyriesene. Len skoda tej "burky v hajzli" pred tym.
gas Odesláno 23. srpna 2007 Nahlásit Odesláno 23. srpna 2007 hciq: mám pocit, že v původním stavu dlouho nezůstanou
African Odesláno 23. srpna 2007 Nahlásit Odesláno 23. srpna 2007 (upraveno) Palec nahoru HCIQ" Do inzerátu jsem nijak neverkloval, jelikož mě tyto hodinky absolutně nezajímaly a jsem pro, se v sekci Prodám vyjadřovat pouze pokud mám zájem, nebo i v případě, jak se někdo zmínil, že se může jednat o fake. Na druhou stranu, jak jsi psal: Úlet č.1, lepidlo na dýnku =bordel od nošení. (asi bych byl znechucen, objednat si hodinky na dobírku a po otevření je mít ulepený lidským slizem - myslím, že by neuškodilo hodinky před prodejem trochu vyčistit!) Úlet č.2, menstruační kalendář pro přestupný rok byla uvolněná ručka na 60 min. indikaci stopek. (tato vada i přes to, že malá, leč pro někoho nepříjemná nikde v inzerci uvedena nebyla) To, jen, že jsi se do toho tak obul Všechno zase úplně tak Tip Top nebylo, jen dle mého názoru. Ale je na každým, jaký si udělá obrázek na prodávajícího a jen na každým, zda-li si danou věc zakoupí. Upraveno 23. srpna 2007 uživatelem Vlastimil7664
hciq Odesláno 23. srpna 2007 Autor Nahlásit Odesláno 23. srpna 2007 Palec nahoru HCIQ" Do inzerátu jsem nijak neverkloval, jelikož mě tyto hodinky absolutně nezajímaly a jsem pro, se v sekci Prodám vyjadřovat pouze pokud mám zájem, nebo i v případě, jak se někdo zmínil, že se může jednat o fake. Na druhou stranu, jak jsi psal: Úlet č.1, lepidlo na dýnku =bordel od nošení. (asi bych byl znechucen, objednat si hodinky na dobírku a po otevření je mít ulepený lidským slizem - myslím, že by neuškodilo hodinky před prodejem trochu vyčistit!) Úlet č.2, menstruační kalendář pro přestupný rok byla uvolněná ručka na 60 min. indikaci stopek. (tato vada i přes to, že malá, leč pro někoho nepříjemná nikde v inzerci uvedena nebyla) To, jen, že jsi se do toho tak obul Všechno zase úplně tak Tip Top nebylo, jen dle mého názoru. Ale je na každým, jaký si udělá obrázek na prodávajícího a jen na každým, zda-li si danou věc zakoupí. Tip Top všechno nebylo, vytočila mě ta partička křikounů a trochu nešťastnej zásah moderátora, toto je můj dárek jen a jen pro ně.
hciq Odesláno 23. srpna 2007 Autor Nahlásit Odesláno 23. srpna 2007 hciq: mám pocit, že v původním stavu dlouho nezůstanou bingo!
Blekota Odesláno 23. srpna 2007 Nahlásit Odesláno 23. srpna 2007 hciq klobuk dole si proste niekto si fakt
marosh Odesláno 23. srpna 2007 Nahlásit Odesláno 23. srpna 2007 To Hciq: Můžu se Tě zeptat, ještě jednou, proč si je kupoval?
odklizec Odesláno 23. srpna 2007 Nahlásit Odesláno 23. srpna 2007 Dobra prace hciq! Holt udel moderatora je delat nepopularni veci. Z fotek se nikdy neda presne urcit, jestli se jedna o prave nebo fake hodinky. A jelikoz se mi ve schrance seslo vic stiznosti od ruznych lidi a rekace nekterych lidi v dane diskuzi byly uz opravdu neunosne, nezbylo nez udelat lock. Jeste jsem to mohl smazat (jak se o tom pise v pravidlech), ale to by myslim nebylo o moc lepsi reseni? Jelikoz jsem si nebyl puvodem hodinek jisty, diskuze dostala jen "Lock". A autor klidne mohl zalozit novou s opravou nebo dalsimi doplnujicimi detaily, jako jsi to udelal ty. Jestlize jsou pochybnosti, je na prodejci aby je rozptylil.
Blekota Odesláno 23. srpna 2007 Nahlásit Odesláno 23. srpna 2007 To Hciq: Můžu se Tě zeptat, ještě jednou, proč si je kupoval? ved uz odpovedal ze ich ide prerabat respektive upravovat k obrazu svojmu
marosh Odesláno 23. srpna 2007 Nahlásit Odesláno 23. srpna 2007 To Blekota: Já jsem se ptal někoho jiného a chci znát jeho názor, ne Tvou dedukci hodnou S.Holmese.
vanderB. Odesláno 23. srpna 2007 Nahlásit Odesláno 23. srpna 2007 konecne nekdo, kdo nepodlehl dalsi hysteriia nepridal se k honu na carodejnice a radsi se presvedcil na vlastni oci. P.S. Tehle pripadu tady nejak pribyva, viz Breitlingy toho studenta, jak si je joupil na Ukrajine. Samozrejme ma kazdy pravo vyjadrit svuj nazor, ale presumpce "fake" neviny, by mela platit i tady.
rmx Odesláno 23. srpna 2007 Nahlásit Odesláno 23. srpna 2007 Skvela recenze hodinek, nechcete to tam presunout ?
Návštěvník maxigabrielg Odesláno 24. srpna 2007 Nahlásit Odesláno 24. srpna 2007 mne neostava nic ine len sa podakovat za vsetky podporne spravy co mi prichadzaju do schranky ( aj ked by sa mozno hodili aj na verejnost) a som ozaj rad ze vsetko sa dostalo na inu rovinu. Samozrejme ze chapem aj ten hon na carodejnice - ved zijem zivot fakt naplno co vyvolava v urcitej skupinke aj taketo reakcie. Pre mna tie konkretne hodinky neboli ziadny biznis takze som im ani nevenoval az taku pozornost ako pri vaznych pripadoch ale mna skor sokoval sposob a agresia negativnych prispevkov - ked som si teraz pozrel tu gradaciu.... no nechajme to! Sme predsa vsetci fandovia a ja nemozem za to ze ma bavia aj hodinky ale aj silne stroje ( v tom su zahrnute aj zeny) ale tak isto som uz roky HiFista a fotograf, mam rad dobre filmy, vela som toho cestoval a nie je mi cudzie ani dobre jedlo ( co je aj dost vyrazne vidiet! ). Nechapem ze niekto sa mi cuduje ze si sem odfotim svoje milaciky, ved nie jeden clovek tu ma vo svojom znaku prave motorku ( ci zenu! )! Bolo zaujimave sledovat, ze mna napominali ze mam dodrzat pravidla - ale to ze do vlakna o predaji by mal pisat len zaujemca o hodinky ziadny rypac nedodrzoval. A to ze som tu ziskal hned zopar novych priatelov mi dava moznost lahsie zabudnut na tych co to tak v zivote nezvladaju. ;-}
A@A Odesláno 24. srpna 2007 Nahlásit Odesláno 24. srpna 2007 maxigabrielq: nemal by si sa pozastavovat nad takymi vecami. proste kolko ludi tolko chuti. hlavne je,ze sa to podarilo vyriesit a ziskal si novych priatelov a to je hlavne
Návštěvník maxigabrielg Odesláno 24. srpna 2007 Nahlásit Odesláno 24. srpna 2007 maxigabrielq: nemal by si sa pozastavovat nad takymi vecami. proste kolko ludi tolko chuti. hlavne je,ze sa to podarilo vyriesit a ziskal si novych priatelov a to je hlavne mas pravdu! Pohoda a klud! a este som zabudol Omegy sme s kupcom otvorili a vsetko bolo OK - vnutry napisy a aj punc na 18k zlato a myslim ze za tu cenu to bola vyborna kupa! Som rad ze nakoniec su kupci tak spokojny.
A@A Odesláno 24. srpna 2007 Nahlásit Odesláno 24. srpna 2007 Hehe normalne by ma pobavilo keby to bol fake. Neviem zrovna ci by sa niekomu v azii chcelo tlacit ku kazdemu fake taku hrubu knizku operation manual
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se