Přejít na obsah

Jaké IWC máte právě na ruce?


watchesss

Doporučené příspěvky

To bohuzel vim, jen mi nejak uteklo, ze se to tykalo taky jen tech prvnich. Obcas dokonce koukam na inzerci ze bych nejaky s tahem koupil, pokud by byly za rozumnou cenu, ale to uz je asi uplna silenost. Nicmene obcas koukam po XII ze bych je koupil zene, ji se tydle hodinky dost libi. A tah bych mohl prehodit (snad - taky 19mm?), ona zena radsi kuzi, tah nerada. Tak by to bylo nekolik much jednou ranou :-))).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:), XII maji tah 18mm ...

To bohuzel vim, jen mi nejak uteklo, ze se to tykalo taky jen tech prvnich. Obcas dokonce koukam na inzerci ze bych nejaky s tahem koupil, pokud by byly za rozumnou cenu, ale to uz je asi uplna silenost. Nicmene obcas koukam po XII ze bych je koupil zene, ji se tydle hodinky dost libi. A tah bych mohl prehodit (snad - taky 19mm?), ona zena radsi kuzi, tah nerada. Tak by to bylo nekolik much jednou ranou :-))).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mark XV se dělaly tritiové pouze v prvním roce výroby, tj. 1999. Od roku 2000 již měly Super-LumiNovu. Kvůli chybějícím "T - T" je po stranách nápisu Swiss - made ještě i kratší minutový index na 27. a 33. minutě. Ta pozdější varianta těchto číselníků to tak již neměla a tyto indexy již byly stejně dlouhé, jako ostatní.

V prvních letech výroby se používal tah z jemnějších článků jako měly Mark XII pouze v šířce 19mm. Ty pozdější tahy byly podobné, jaké měly posléze Mark XVI, tj. z hrubších článků, opět v šíři 19mm. U fotky variant tahů je vidět i pohled na použitý strojek Mark XV, cal. 37524.

post-1842-0-74949500-1493517807_thumb.jpg

post-1842-0-29132400-1493517831_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ony ty bílý jsou vlastně dvoje, aby to nebylo tak jednoduchý. Já sám nevím, co bych vybral.

Yop, vím o dvou bílých variantách. Myslel jsem rhodium-plated indexy. Popravdě jak tak na ně porát čumim, asi se spíš kloním právě k těm, tzn. ref. 393204.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...