Přejít na obsah

Jaké IWC máte právě na ruce?


watchesss

Doporučené příspěvky

Jarni detox?:-))

Zeptám se tebe, ty jseš takovej měnič řemenů, případně i dalších na názor. Šel by na Marky shell cordovan? Na rozdíl od jiných mě to nebaví zkoušet, tak bych to rád nějak aspoň rámcově ověřil předem. Díky.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm to vypadá dobře, ale ještě u těch patnáctek človek musí řešit enormně malou díru mezi pouzdrem a stěžejkama. Zatím jsem tam všechny řemeny odrbal, dokonce i ten od Šímy, kterej byl dělanej s vědomím týdle zvláštnosti. No a jinak jsem tuhle kůži zvažoval pro její měkkost, protože když např. porovnám pohodlí kůže ne Igenech a na Markách, tak kůže na Igenech vede (částečně to souvisi i s mou hubenou rukou, kterou ta měká kůže líb obepne). Sorry za částečný plevelení, přidám foto s oběma řemeny....no koukám foto není jako ilustrační zrovna ideální, ale jak pravíd klasik: Co už ;-)

post-29493-0-27849000-1491846976_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm to vypadá dobře, ale ještě u těch patnáctek človek musí řešit enormně malou díru mezi pouzdrem a stěžejkama. Zatím jsem tam všechny řemeny odrbal, dokonce i ten od Šímy, kterej byl dělanej s vědomím týdle zvláštnosti. No a jinak jsem tuhle kůži zvažoval pro její měkkost, protože když např. porovnám pohodlí kůže ne Igenech a na Markách, tak kůže na Igenech vede (částečně to souvisi i s mou hubenou rukou, kterou ta měká kůže líb obepne). Sorry za částečný plevelení, přidám foto s oběma řemeny....no koukám foto není jako ilustrační zrovna ideální, ale jak pravíd klasik: Co už ;-)

 

very najs! nemel jsi uz ty marky, nebo si te s nekym pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

very najs! nemel jsi uz ty marky, nebo si te s nekym pletu?

No jasně, prostě magor :-). Už jsem to tady někde psal, že mně dost brzo po zdlouhavým prodeji začaly chybět. Navíc jsem nervozně sledoval, že na trhu ji zas tak moc není, obzvláště ne ve slušným stavu a full setu. Tak jsem je vzal zpět a nelituju. Je to taková moje krevní skupina ;-)

 

Zkusels lehce zahnout stezejky? Videl sem to tak na JLC a fungovalo to pekne.

O týhle variantě vím, ale nejsem si jistej, zda jsem schopne ji zrealizovat. Míra mojí nešikovnosti je totiž dosti nestandardní. Tak tam třeba dám šedý NATO (ať má Bandi radost) nebo tak něco. Škoda že Strapshopu zmizely řemínky Rios pro IWC. Docela jsem se zaobíral myšlenkou se trochu plácnout přes kapsu a dát tam aligátora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...