Přejít na obsah

Timestore.cz


Ondrys92

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 207
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dobry den,

 

presne ako uz par uzivatelov naznacilo. Je velky rozdiel medzi sedym dovozom a "fake". Fake hodinky kupite z Ciny za 50 USD a colnici Vam ich sem nedovolia priviezt. Mozno sa Vam podari dostat sem 1-2 kusy, ale urcite by sa to nedalo robit dlhodobo.

 

My sme pri nakupe mimo EU museli dokladovat colnikom povod a chceli aj zaruku originality. Takze ano, sme "sedy dovoz" ak to chceme takto kategorizovat.

 

Pokial sa ale bavime o tom, ze v EU je volny pohyb tovaru a sluzieb, tak vlastne sedy dovoz ani neexistuje. To si tu vymysleli tento pojem distributori, ktori si takto chcu chranit trh a pisu na svojich weboch, ze obchody mimo nich predavaju napodobneniny a podobne.

 

Ak ma niekto od nas falzifikaty za posledne 3 roky nakupu, tak mu garantujeme v pripade dokazania tejto skutocnosti nie len vratenie penazi, ale aj postovne naklady + 1x hodnotu tovaru navyse mu preplatime.

 

Garantujeme, ze ziaden tovar, ktory mame aktualne na sklade nie je napodobnenina a su to vsetko original kusy. AK ma niekto konkretne pochybnosti, moze vzdy navstivit autorizovany servis a nechat si overit kvalitu. Urcite Vam potvrdia pravost. Len upozornim, ze aby bol posudok nezavisly, tak prosim nehovorte zdroj nakupu, aby sa nestalo to, ze distributor poveril autorizovany servis aby vsetky hodinky mimo ich distribucie nazyvali replikami, lebo uz aj to sa nam stalo a to dokonca na hodinkach, ktore nakupujeme do oficialneho distributora v SR a v CR nam autorizovany servis chcel dokazat, ze su repliky.

 

Takze treba selektovat informacie. Ak by sme predavali repliky, tak na SOI alebo COI znici na pokutach behom 1 roka kedze my pracujeme s pomerne nizkymi marzami nemozeme si dovolit riskovat ziadne dalsie pokuty a penale.

 

S pozdravom

TimeStore

 

Dobry den,

 

presne ako uz par uzivatelov naznacilo. Je velky rozdiel medzi sedym dovozom a "fake". Fake hodinky kupite z Ciny za 50 USD a colnici Vam ich sem nedovolia priviezt. Mozno sa Vam podari dostat sem 1-2 kusy, ale urcite by sa to nedalo robit dlhodobo.

 

My sme pri nakupe mimo EU museli dokladovat colnikom povod a chceli aj zaruku originality. Takze ano, sme "sedy dovoz" ak to chceme takto kategorizovat.

 

Pokial sa ale bavime o tom, ze v EU je volny pohyb tovaru a sluzieb, tak vlastne sedy dovoz ani neexistuje. To si tu vymysleli tento pojem distributori, ktori si takto chcu chranit trh a pisu na svojich weboch, ze obchody mimo nich predavaju napodobneniny a podobne.

 

Ak ma niekto od nas falzifikaty za posledne 3 roky nakupu, tak mu garantujeme v pripade dokazania tejto skutocnosti nie len vratenie penazi, ale aj postovne naklady + 1x hodnotu tovaru navyse mu preplatime.

 

Garantujeme, ze ziaden tovar, ktory mame aktualne na sklade nie je napodobnenina a su to vsetko original kusy. AK ma niekto konkretne pochybnosti, moze vzdy navstivit autorizovany servis a nechat si overit kvalitu. Urcite Vam potvrdia pravost. Len upozornim, ze aby bol posudok nezavisly, tak prosim nehovorte zdroj nakupu, aby sa nestalo to, ze distributor poveril autorizovany servis aby vsetky hodinky mimo ich distribucie nazyvali replikami, lebo uz aj to sa nam stalo a to dokonca na hodinkach, ktore nakupujeme do oficialneho distributora v SR a v CR nam autorizovany servis chcel dokazat, ze su repliky.

 

Takze treba selektovat informacie. Ak by sme predavali repliky, tak na SOI alebo COI znici na pokutach behom 1 roka kedze my pracujeme s pomerne nizkymi marzami nemozeme si dovolit riskovat ziadne dalsie pokuty a penale.

 

S pozdravom

TimeStore

 

Jak Vám má někdo věřit, když jste prodávali fejky Tissotů. V té době by nikdo, kdo má hodinky rád Tissoty PRC200 z Asie nekoupil. Každý věděl, že to jsou fejky. Díval jsem se na Váš obchod a vidím tam Citizenky z Hong Kongu. Být Vámi tak si prověřím model AT0360. Je to podobný případ jako Tissot PRC 200. Já jen, aby jste tady zase za pár lepsal, jak Vás nějaký asiat napálil a Vy jste o ničem nevěděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Za mně OK. Citizen, dobrá cena, rychlá reakce na dotaz, DL 14 dní. Záruka 5 let - sice u nich, jako neAD, ale budiž. Tah neupravují, protože to jde asi přímo odněkud z Evropy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ackoliv povest timestore neni nejlepsi, premyslim o koupi hodinek Casio PRG-300CM-3ER kvuli jejich "uzasne" cene. Mate nekdo nejakou aktualni zkusenost konkretne s nakupem hodinek Casio?

Viz vyse...bral sem u nich Gulfmastery a vse OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Za mně OK. Citizen, dobrá cena, rychlá reakce na dotaz, DL 14 dní. Záruka 5 let - sice u nich, jako neAD, ale budiž. Tah neupravují, protože to jde asi přímo odněkud z Evropy. 

HongKong není v Evropě. Ale mají to dobře ošéfované a přijde to bez DPH a vyclívání. HongKongskou poštou do UK a odtud GLS jako balík z EU. POkud jde o záruku, tak bych se podíval do obchodních podmínek. Předem dávají ruce pryč od 90% nejpravděpodobnějších závad. K tomu ještě blafujou a uvádějí zaruku: Citizen záruka 5 let. Asi proto, aby si zákazník myslel, že jde o záruku od Citizenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@klaucz: vím, že HK není v Evropě, ale nicméně děkuji za upřesnění. Nyní mi je jasné, jak dosahují lepší ceny. Ale nyní, když už HK není britský, tak by se mělo zboží při dovozu z něj, i do UK, přece zdanit, ne? Asi nějaká finta (podvod)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Negativní reakce na Timestore pocházejí vesměs od zhrzené konkurence, která neumí prodat svoje předražené zboží, a tak prská na všechny strany (přičemž pokud jde o obchodní podmínky, tak je má třeba ještě horší). V každém případě je lepší záruka Timestore 5 let a obchodník zde dostupný, než záruka 1 rok (což je běžná doba) od nějakého asijského apod. eshopu, který je na opačné straně světa. A jakou mají "fintu" nebo jak dosáhnou nižší ceny, to nemusí zákazník řešit. Na trhu jsou dost dlouho na to, aby se jim dalo věřit (byť jeden přešlap údajně měli s falzem nějakého konkrétního kusu, ale šlo o ojedinělou věc, takže se z toho tragédie dělat nemusí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já i když jsem tu jen nováček tak mohu ze sebe říci, že Timestore vyzkoušeno 2x a bez problémů. Přemýšlel jsem jestli si zde koupit hodinky a jak to bude se zárukou, ale u telefonu jsem taky neřešil jestli je šedivka nebo ne :-)  Zrovna mám shodou okolností telefon na reklamaci takže vyzkouším kvalitu noname servisu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Nakupoval jsem u nich 2* a v obou případech ok. Návod v češtině jsem od nich dostal. Byl mi zaslán elektronicky v potvrzení objednávky. Hodinky pokaždé přišli 2. den od objednání. Asi bych je v klidu doporučil. Záruku jsem u nich neřešil, ale se zbožím přišel záručák s hlavičkou Fastu s potvrzením data prodeje a razítkem prodejce. Jestli je potřeba něco víc, tak o tom nevím. Jestli je to oficiální nebo neoficiální dovozce bych asi neřešil. O zboží v záruce se zákona postarat musí a pozaruční servis se dá vyřešit přímo v Říčanech ve Fastu.

 

Odesláno z mého Lenovo P1a42 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych videt jak ti Fast bude servisovat hodinky zakoupene u Timestore kdyz je maji na strankach uvedene jako neautorizovane prodejce.

http://casio-watch.fastcr.cz/neautorizovani-prodejci

 

Bud je to co jsi napsal s tim zarucakem od Fastu naprosta kravina a kdyby to opravdu byla pravda tak by si Timestore sam udelal velky problem,protoze by se vydaval za autorizovaneho prodejce a tim by klamal zakazniky.

To nemluvim na problemy spojene s Fastem,jestli opravdu kopiruje jejich navody a zarucaky.

 

Takze never tomu,ze ti Fast musi hodinky vyreklamovat kdyz mas jejich zarucak.

Pokud tam nebude vylozene razitko autorizovaneho prodejce tak te s tim poslou vis kam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ano,ale zaroven Alza,ElectroWorld atd.nejsou na Fastu uvedeni jako neautorizovanibprodejci s kteryma FAST vubec nespolupracuje...

Takze jeste jednou,necekejte ze Casia zakoupene u Timestore bude servisovat Fast.

Pokud skutecne Timestore dava ke svym hodinkam zarucak od Fastu tak jde skutecne o klamani zakaznika viz odkaz na jejich stranky kde je vsechno strucne napsano...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mečoun je nejspíš konkurenční prodejce, kterému Timestore vadí. Každopádně tento obchod ty hodinky klidně mohl sám koupit od nějakého oficiálního prodejce a bude tedy záruční list od FASTu mít, takže podvod se nekoná. Hodinky jsou originál, a to je hlavní. Ne nějaké hrátky na oficiální nebo neoficiální prodejce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...