Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pařbě zdar, neválí se někomu doma přebytečná PS3 nebo PS4? Nepreferuji ani jednu variantu. Záleží mi jen na stavu. Rád bych konzoli ve vynikající kondici. Díky za případné nabídky do SZ. Jinak na PS4 v inzerci jsem psal, ale zatím bez odezvy :-(. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem přátelé definitvně přešel z PlayStationu na XBOX. Měl jsem PS všechny generace, ale pětku už jsem nekupoval, protože jsem nevěděl, jestli na to budu mít čas. Protože děti, jiné koníčky a tak. Čtyřku jsem prodal už před rokem a půl, a zbyl mi doma jen XBOX One. Pořád jsem přemýšlel, jak si sem tam občas něco zahrát a moc za to nezaplatit 🙂 No a včera večer to konečně přišlo. 

Díky poměrně jednoduchému triku je možné získat Game Pass Ultimate za 120,- Kč za měsíc. Game Pass Ultimate dělá to, že si můžete zahrát cokoli z bohaté knihovny XBOX (včetně novinek jako Halo Infinite) a to dokonce i z cloudu, aniž byste to instalovali. A pozor, dokonce nejen na XBOXu, ale i na PC, případně tabletech či telefonech s Androidem nebo iOS. Počítač může být klidně nějaká kancelářská mrdka, protože veškeré výpočty probíhají na serverech Microsoftu a k vám jde jen obraz. A ani nezmiňuji nahrávací časy, protože ty jsou prakticky okamžité. 

Fakt z toho mám děsnou radost, včera v noci jsem pařil HALO: Infinite, který normálně stojí na krámu 1.599,- Kč. Celá ta sranda stála 4.500,- Kč na 3 roky, takže dohromady asi jako kdybych si koupil 3 hry. Tohle je prostě věc, na kterou dnes žádná jiná platforma nemá odpověď. 

 

 

 

 

20220214_230417.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělal jsem to stejně...sice exkluzivky Sony jsou skvělé a dřív slem si je moc užíval, ale kupovat hry za 2tis+ už pro mě nemá smysl. Tolik času na hraní už bohužel nemám, priority jsou jinde, ale s game pass je to v klidku - vlastně ani fyzickou bluray hru ani nemam. Pořídil jsem series X - k oled tv to ani jinak nešlo. Je fakt, že těch novinek zatím není tolik, ale i vylepšení starších her je fajn a hlavně fixní 60snímku/s pro mě dělá konzové hraní mnohem stravitelnější než za dob PS3 a ostatně i PS4. Cloudové hraní zatím nevyužívám, ale ani nezavrhuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po dlouhé době zatoužil opět po GTA V, a zakoupil redeem code pro Rockstar Launcher, nic horšího jsem snad nezažil, neustále stahování padá, je třeba launcher ukončit jako proces a znovu se přihlásit, a při rychlosti stahování 10mbps, to stahuju bez legrace tři dny, za které mě pomalu chuť přechází. Zlatý xBox.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, 14titi napsal:

Nezačal už někdo pařit? Byla to moje vůbec první předobjednávka ever, tak snad se naplní očekávání. Dneska bude dlouhej večer...

 

Vypadá to dobře 👍

Posledně co jsem hrál podobné bylo Demon’s Souls. Hra to byla výborná, ale ta až otravná obtížnost a nemožnost průběžně ukládat, mně to znechutilo. Tak pak dej vědět, jaké to je 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20220225_143706.thumb.jpg.31c4bd01da2b600914b28278c26008a7.jpgJá dneska na dně skříně našel Unreal Tournament 2004 i s rozšířením Red Orchestra (WW2 online střílečka). To rozšíření si ještě tak nějak pamatuju, ale na samotnou hru jsem si musel najít dobovou recenzi. :D https://www.idnes.cz/hry/recenze/unreal-tournament-2004-kral-se-vraci.A040329_unrealtournament2004_bw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pánové jen takovej základní dotaz. Nikdy jsem nehrál, takže jsem absolutně mimo mísu.

Teď chce nějakou konzoli synek, 9 let. Tak jsem si říkal, co vzít, resp. s čím začít? Myslel jsem nějakou PS4 z 2. ruky, ale výše kolega poptával i PS3.

Takže dotaz, zda případně lze vzít i PS3, případně na co se zaměřit?

Případně, pokud by někdo něco použitelnýho měl na prodej, tak se můžeme domluvit s tím, že tady aspoň nepředpokládám, že prodávající využije mý absolutní neznalosti tématu ;-).

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové jen takovej základní dotaz. Nikdy jsem nehrál, takže jsem absolutně mimo mísu.
Teď chce nějakou konzoli synek, 9 let. Tak jsem si říkal, co vzít, resp. s čím začít? Myslel jsem nějakou PS4 z 2. ruky, ale výše kolega poptával i PS3.
Takže dotaz, zda případně lze vzít i PS3, případně na co se zaměřit?
Případně, pokud by někdo něco použitelnýho měl na prodej, tak se můžeme domluvit s tím, že tady aspoň nepředpokládám, že prodávající využije mý absolutní neznalosti tématu ;-).
Díky.

Ja to vezmu z mého pohledu. Syn 5.5let. Začínal na Nintendo Wii, pak chvíli Xbox 360 Kinect, pote jel PS5 (tam jen hry co jsou v PS Now a jinak jsem nic nekupoval) a teď jede na Xbox Series X protože Minecraft a předplatné zmiňované výše.

Tak já bych spíš doporučil xbox s/x z druhé ruky a k tomu předplatné. Jeden nákup a máš klid na dlouho.

Ps4 je super, ale budeš muset kupovat jak pero hry a předplatné co přijde nepůjde koupit tak výhodně.

Nebo jediné celý set ps4 a hry, ale pak zas za čas nákup her...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=12480]Rodeo65[/mention] Dík za tip, jen ještě pls upřesnění ad věta: "Ps4 je super, ale budeš muset kupovat jak pero hry a předplatné"
Já myslel, že u PS se hry jen kupují? Sorry, ale fakt o tom nevím absolutně nic.

Chystá se nová služba, něco jak má Microsoft. Teď za 13eur měsíčně máš 3 nové hry - služba PS Now (mám ps5, u ps4 to jsou tuším 2), od června bude nová služba - nevím jmeno, ovšem za 17? nebo tak nějak a tam bude taktéž hromada her v ceně 300-500). Nicméně cena je diametrálně jinde...

Stejně bude hrát Minecraft, uvidis


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře, jak jsem psal, uvítám každou radu. Takže i PS3, pokud seženu ve slušným stavu je OK?
Díkes.

Všechno je super, tak bych to řekl. Pokud je to první konzole bez vše s nejlepším poměrem cena/hry.

Pak uvidí co ho bude bavit. Ona každá konzole má něco.

Nintendo - okamžitá sranda pro všechny
PS - některé opravdu skvěle exkluzivní hry
Xbox one ++ - bezkonkurenční předplatné

Pokud chceš jít cestou aby to vydrželo nějakou dobu, xbox nebo ps co budou podporovány u předplatného.

Ja mam všechny konzole, nejvíc se rodina ale pořád vyblbne u Nintenda, o tom zadna.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...