Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 13. 2. 2023 v 21:51, safi napsal:

Pustil jsem si vysvětlení herního světa Elden Ring. Kam se hrabou Star Wars a Pán prstenů. Elden Ring je hrozně komplexní svět. 

Ja uz to skoro nedavam a to jsem fanousek Souls her. Uz to je moc studovani kam jit. Dam si chvili pauzu dotahnu DS2 platinu a zkusim se vratit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Kolem vánoc jsme tady řešili možnost upgrade tarifu Xbox Game Pass Live Gold na Ultimate...long story short, koupím předplatné Live Gold (které je za polovinu Ultimate) na maximální možnou délku 3 roky, nebo jak je libo dlouho, načež ho upgradnu na Ultimate tím, že zaplatím poplatek Ultimate na jeden měsíc a stane se z toho Ultimate na celou tu předplacenou dobu...

Jen hlásím, že je to stále funkční metoda :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stáhni si Star Wars Jedi - Fallen order !  Strašná pecka... já i dcera 13let se od toho občas nemůžem odtrhnout... teď o víkendu dojel od mýho kamaráda syn...stejně starej, hrál už kde co a prohlásil to za best hru co hrál :D 

Teď už vyšla i "dvojka" Survivor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Za mě je to takové malé zjevení. Vzhledem k tomu co to dokáže rozjet je to opravdu malej zázrak (např. Death Stranding). Nicméně je třeba mít na paměti, že v případě náročnějších her celkem hučí větrák a je dobré mít sluchátka a samozřejmě to trochu hřeje. Pokud máš většinu her na Steamu, tak naprosto bez problému u většiny toho co jsem zkoušel, i když nejsou přímo označené jako Deck Verified. Zkusil jsem tam nainstalovat i Epic, ale nepodařilo se mi spustit hry co jsem chtěl, ono to teda ostatním jde, ale já jsem moc línej, takže jdu cestou nejmenšího odporu a preferuju Steam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
před 3 minutami, Moty napsal:

Řešíme nákup konzole, PS5 je asi správná volba, stačí koupit tu s 2 ovladacema nebo ještě něco ?
diky

Víc asi nepotřebuješ. Pokud bude dobrá nabídka na členství v Playstation Plus, vyřeší ti to hry (hodně jich je v rámci členství zdarma). Určitě ber verzi s mechanikou.

https://www.playstation.com/cs-cz/ps-plus/?emcid=pa-co-445730&gclid=CjwKCAjwp6CkBhB_EiwAlQVyxRmWqum7xSrh94I9kTiZFYGxwbj6yOpxKbvrpwYzXLbjzKvAO-g6NxoCBi4QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Moty v podstate staci konzola s dvoma ovladacmi. Teda este potrebujes hry, veeeela hier. Ja som si casom dokupil koliskovu nabijacku na dva ovladace, aby som ich furt nemusel dobijat kablom, co bola otrava. Kupoval som na alikovi, ale v podstate nieco taketo

https://www.alza.sk/gaming/venom-vs5001-white-ps5-twin-docking-station-d6966209.htm

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, ragu napsal:

Víc asi nepotřebuješ. Pokud bude dobrá nabídka na členství v Playstation Plus, vyřeší ti to hry (hodně jich je v rámci členství zdarma). Určitě ber verzi s mechanikou.

https://www.playstation.com/cs-cz/ps-plus/?emcid=pa-co-445730&gclid=CjwKCAjwp6CkBhB_EiwAlQVyxRmWqum7xSrh94I9kTiZFYGxwbj6yOpxKbvrpwYzXLbjzKvAO-g6NxoCBi4QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Diky a nabídky “lepsi” ceny členství se objevují kde?
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Na epic storu  ted zadarmo ke stazeni Europa universalis 4. 

 

Zkousim ted hru:

Orwell: keeping an eye on you

Simulator sledovani represivnimi organy z blizke budoucnosti.

https://games.tiscali.cz/recenze/orwell-recenze-292169

Zabava, ale pro silne zaludky.

A chce to umet dobre anglicky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
před 24 minutami, xbraj19 napsal:

Potřeboval bych poradit...dá se koupit z novějších konzolí něco, co umí pohybové hry (něco jako bylo WII nebo Kinetic)? 

 

Záleží na jaký úrovni. 

WII nahradilo Nintendo Switch, můžeš s tím hrát třeba různý sporty, je to fajn party aktivita.

Pokročilejší už bude spíš něco jako Playstation VR, lepší pohybovky bez VR už spíš IMO nebudou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...