Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

Před hodinou, African napsal:

Zítra mrknu po cestě na jednu Pro za osmičku co mám zamluvenou právě s tou jednoletou zárukou a pokud se mi to nebude líbit, tak si dám inzerát sem :cheers: Chci ji k Vánocům a pokud prodejce nekecá, měla by být ve stavu novém....no uvidím.

Ja mluvím vo petce 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 14 hodinami, Frantik napsal:

Ja mluvím vo petce 🙂 

Tak to máš už pomalu investici  jak Roulex, protože starší pod patnáct už nekoupíš 😆 Díky moc kluci, Hopa věřím že pětka bude lepší, tak jsem znovu hodil tajnou debatu s klukem, že už je čtyřek málo a že ji Ježíšek v kterého stále věří asi nedonese. Kluk úplně natvrdo, že pětku nechce, protože všichni kluci mají čtyřku a že nějaký youtuber říkal nebo co pětku nebrat 😂 Do hloubi duše dětí nevidíš a upřímně já nevím kde ten kluk na to bude brát čas, už teď neví kam dříve, kroužků tři prdele, věřím že za měsíce, dva se na ni bude jenom prášit, což by za mě bylo pouze dobře. A pokud ho to chytne, upgradovat můžeme vždycky. Hotovo, vyřešeno, ještě jednou díky kluci :cheers:

DSC_3565.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zdarec. Potřebuju prosím poradit. Mladej nastoupil do 1. třídy a pod vlivem spolužáků zatoužil hrát Minecraft.

No proč ne, řikám si že mu to koupím. Nejsnazší cesta mi připadá PC (žádnou konzoli nemáme). Je ale nějak víc verzí (windows 10, Java, Bedrock). Dá se to koupit na různejch eshopech, aukru, ...

Dokáže mi někdo poradit co a kde koupit? Díky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, mamenec napsal:

Zdarec. Potřebuju prosím poradit. Mladej nastoupil do 1. třídy a pod vlivem spolužáků zatoužil hrát Minecraft.

No proč ne, řikám si že mu to koupím. Nejsnazší cesta mi připadá PC (žádnou konzoli nemáme). Je ale nějak víc verzí (windows 10, Java, Bedrock). Dá se to koupit na různejch eshopech, aukru, ...

Dokáže mi někdo poradit co a kde koupit? Díky

 

pokud chce hrat online se spoluzakama, tak koupit to, kde hrajou jeho kamaradi ostatni. U nas kluk mel Minecraft na PS4 Pro, ale zbytek jeho kamaradu byli jinde (myslim Bedrock, ale nevim jiste), takze po roce jsme stejne koupili herni notebook.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, mamenec napsal:

Zdarec. Potřebuju prosím poradit. Mladej nastoupil do 1. třídy a pod vlivem spolužáků zatoužil hrát Minecraft.

No proč ne, řikám si že mu to koupím. Nejsnazší cesta mi připadá PC (žádnou konzoli nemáme). Je ale nějak víc verzí (windows 10, Java, Bedrock). Dá se to koupit na různejch eshopech, aukru, ...

Dokáže mi někdo poradit co a kde koupit? Díky

 

Kluci to hrajou na Nintendu Switch a pohoda. Může si s tím zalézt a pak to nabízí spousta tipů na další dárky v podobě dalších her. Úplně v klidu stačí ten základní lite. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Rozdil v cene je asi 100%. Na vykon si decka nestezuji. Pamet jsem ale koupit musel. Na spousteni her urcenych pro radu “series” je potreba jejich extra karta. 512GB je za nejakych 3500Kc. Starsi hry by mely jit spoustet i z jinych ext. HDD, ale muze s tim byt opruz. Takze varianta S, s pameti navic, prijde porad levneji nez X. U X muze byt bonus, pro nekoho, mechanika. Je to dilema. Ja jsem byl hamizny a vzal S a ted dokoupil 512 kartu. V tuhle chvili uz ten rozdil neni tak dramaticky, ale furt je to levnejsi. Tezko radit 🤷‍♀️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, dykmore napsal:

Myslíš Series S? Xone S je starší model, Series S mechaniku nemají..

Jo tak díky za rozklíčování :)

mám na mysli toto:

https://pc.bazos.cz/inzerat/162452382/xbox-one-s-1tb-ovladac-hry.php

má to mechaniku a 1TB.. k hovnu teda? 

dneska pro to mám jet :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, dykmore napsal:

😀 k hovnu né, ale je to starší model a dává k tomu jen 1 ovladač, mrkni o stránku zpátky, tam jsem se trochu rozepsal ohledně bazarových konzolí..

jestli myslíš toto:

No já jsem xboxák, ale dovolím si tvrdit, že nativní hry pro ps5 na ps4 určitě nespustíš. To by nedávala existence ps5 smysl. Může to fungovat možná naopak v nějakém režimu zpětné kompatibility.

Co se týče tvého dotazu, pokud tomu nějak extra nehovíš, jestli můžu poradit, kup raději novou konzoli. Je to trochu jako s použitými hodinkami - když víš, na co koukat a na co se ptát, riziko že tě někdo napálí je malé. Konzoli bych  použitou takhle koupil možná od kámoše, ale od "prodejce co dává rok záruku" ne. Svůj Xone jsem koupil před 4 lety použitý bez záruky a dodnes jede jako střela, ale byl jsem připravený, že když klekne, nebudu řešit opravu ani reklamaci a hodím ho do popelnice. A řeknu ti, že kdybych tehdy věděl, kolik radosti udělá, klidně bych ho koupil nový za plnou palbu a nelitoval dnes ani koruny :)

tak to jsem četl. Nicméně jak to teda je s tím starším modelem? NIckolas tu zminuje nutnou potřebu 1TB na spouštění her.. ta starší verze má 1TB takže ok ne?

Mechaniku taky má..

Nová z obchodu má jen 500gb a nemá mechaniku, to ani náhodou - navíc oproti bazarovce s mechanikou cenově horší.

No a ta verze X je na mý poměry uplně mimo :) 

Takže když to shrnu abych to trochu ucelil.... na tom starým one S s 1TB všechno pustím ok? Můžu si pak zaplatit třeba ten balíček her na rok? 

Poprosím jaký je ten "trik" získat to jen za 120kč na měsíc?  Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady pěkná minirecenze kde jsem se dočetl rozdíly mezi ONE S a X. Obojí samozřejmě ta minulá verze né ta aktuální.

Myslím že minulá verze X bude pro mě ideální kompromis ceny / výkonu včetně mechaniky.

https://www.electroworld.cz/srovnani-konzoli-xbox-one-x-a-xbox-one-s

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...