Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Gilius: vyhraj Endurance / El Capitan 200 miles - to se dá zvládnout (ani ne 2 hoďky?) - pak vem vyhranou Toyota Minolta, nasaď nejtvrdší gumy, pošli na Nürburgring 24 Hours Endurance a v B-Spec to pusť samo - dej "increased Pace" a "overtake" počkej, až všechny předjede a pak dej "medium Pace" a "overtake" (do boxů to bude jezdit samo). Nebo začni sám, věšchny předjeď a v boxech pak předej řízení automatu. Pak jdi spát, ráno do práce a za 23,5 hodin si k tomu sedni a vychutnej si pocit vítěze - klidně můžeš před posledním kolem poslat auto do boxů a převzít řízení. Umí to až 3x zrychlený čas (v režimu autopilota), ale ten se po zajetí do boxů jaksi vypne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gilius: vyhraj Endurance / El Capitan 200 miles - to se dá zvládnout (ani ne 2 hoďky?) - pak vem vyhranou Toyota Minolta, nasaď nejtvrdší gumy, pošli na Nürburgring 24 Hours Endurance a v B-Spec to pusť samo - dej "increased Pace" a "overtake" počkej, až všechny předjede a pak dej "medium Pace" a "overtake" (do boxů to bude jezdit samo). Nebo začni sám, věšchny předjeď a v boxech pak předej řízení automatu. Pak jdi spát, ráno do práce a za 23,5 hodin si k tomu sedni a vychutnej si pocit vítěze - klidně můžeš před posledním kolem poslat auto do boxů a převzít řízení. Umí to až 3x zrychlený čas (v režimu autopilota), ale ten se po zajetí do boxů jaksi vypne...

Minoltou na 24h Nürburgring? Srabe! To mám vyhrané s natuněným Lotusem Elise - za vítězství asi 140 bodů, je teda pravda, že jsem to nejel celý a střídal jsem se s béčkem. A vyjíždění licence na Nürburgringu se stodevadesátkou bylo taky super - od té doby ho mohu jezdit poslepu. Podle mne to je druhá nejtěžší licence po Monacu s Toyotou z GT3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minoltou na 24h Nürburgring? Srabe! To mám vyhrané s natuněným Lotusem Elise -

 

 

Tak tohle bych chtěl vidět....alespoň chvilku.....to mi přijde neuvěřitelné(teda,jde o to,který závod,proti kterým autům jsi jel?).

 

Podle mne to je druhá nejtěžší licence po Monacu s Toyotou z GT3.

 

 

Tady bych řekl pořadí přesně obráceně.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mission hall je 34 tematických závodů. Začíná to na časovém limitu na projetí zatáčky nebo úseku s daným autem, pokračuje třeba tím, že různé generace strojů od jedné značky vyjíždějí na trať s časovým handicapem - cíl je dojet první. V podstatě je to podobné licencím, ale brutálně těžké. Jsou za to skvělé "race cars" - např. Pagani Zonda, Nissan R89C, Toyota 7...

 

A malý obrázek pro neznalé...

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tolja:

No je pravda, že za easy závody v B-Spec nepřibývají body do driver skills.

Licence jsem najezdil v poho na bronz včetně té stodevadesátky. Moc mi nejdou rallye závody a vůbec se nechytám u "Mission hall" od 11 výš.

Začneš na Áčku a při vjezdu do depa si přehodíš na Béčko. A tu bronzovou pohodu se stodevadesátkou bych chtěl vidět - nevím kolikátý pokus jsem měl úspěšný, ale bylo jich dost. V Mission hall mám odjeto easy (nebojaktotamje) pár kousků v normálu, a skončil jsem na jízdě ve vzduchový kapse. A nejlepší auta podle mne jsou Mazda787 a BMW M12, pokud pominu formuli Polyphony. Z jaké trati je fotka toho Mercedesa?

Upraveno uživatelem tolja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja miloval na PC carmageddon, zajizdeni lidi a rasovani nepratel bylo moje hobby... jinak sem zacinal na 386, pak pentium 75, kdesi cosi mezi a ted uz jen ntb na praci a internet.. no a na hrani PS1 PS2 pred pul rokem PS3... jen neni moc casu, ale NFS Most Wanted je podle me nej... jiank z tech klasik bych taky rekl dune2, homam, warcraft, c&c:red alert, hodne me bavil syndicate a sim city... doom, wolf, duke, quake, hexxen, blood...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmmm.... takze za me z tech starsich: miloval jsem neco, jmenovalo se to myslim Axe, dalo se to hrat ve dvou, takove arkada. Potom Vikingove, Stunts, OH, pak uz obdobi strilecek - Duke Nukem, Doom, Heretic, Hexen, Blood, Unreal Tournament jsme parili na gymplu se spoluzakama. Max Paine, Medal of Honour, Soldier of Fortune, ........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem naprosto miloval hru Gods pak Commander Keen a úplně jsem zbožňoval pinbally - hlavně Pinball Fantasy a Psycho Pinball :) Později nejraději Crusader - No remorse

Jeee, pinbally! Jedno leto, nekdy ve druhaku na stredni, jsem hral jenom tyhle pinbally (presne tenhle + ten automobilovej) a jezdil zavody Grand Prix od Microprose :D

post-1557-1212478039.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeee, pinbally! Jedno leto, nekdy ve druhaku na stredni, jsem hral jenom tyhle pinbally (presne tenhle + ten automobilovej) a jezdil zavody Grand Prix od Microprose :D

 

 

Já jsem měl jedno období, kdy jsem si nosil všude ke kamarádům dvě "třiapůlky" diskety - na jedný Gods a na druhý dva Pinbally. Co kdybych chtěl zrovna hrát :thumbsup_anim: A ty turnaje, který jsme v pinballu pořádali... Těm se dnes vyrovná snad jen turnaj v Tekkenu na plátně přes projektor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...