Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

Ja zacinal na atarku a tam me nejvic bavili zepelleni a H.E.R.O. Po tom jsem presel na pc a hral v podstate vsechny, hry, nejvic ale dungeony (dungeon master) a rpgecka vubec treba elder scrolls. Ale nejlepsi hra byla Duke Nukem 3d, skoda ze v te dobe nejel progaming, moh sem si trochu zacestovat po svete, takle sem to jen hodiny a hodiny paril u nas v ulici na lance ... Tedka mam ps3, ale v podstate na tom nehraju, treba az bude vice casu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ale podle mě je to přesně jak psal Michal, člověk, jak byl mladší a neměl žádné povinnosti a starosti, dokázal si ty hry více vychutnat... Dneska je ten svět tak strašně uspěchaný, že není pomalu na nic čas...

No jo no, tak uz to chodi, asi si misto vysedavani u chronomagu pozabijim par lidi v GTAcku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mne hry začínaj Johnem Carmackem a hrou Doom. Vyjímka je právě Diablo II projel jsem jí s Barbarem 2x. Největší prdel byl asi tajnej "kraví level", potom třeba Heretic, Descent, Duke Nukem (první odrazy v zrcadle, stopy po střelách a splachování hajzlu) první pařba po síti...paráda, hodně srandy jsem si užil s Hitmanen (tam mne to ovládání ze začátku hodně sralo). No a nějakou dobu jsem zůstal u RTCW a ET. Teď už hraju jen to to přitáhnou moje děcka a to jen na zkoušku (nekecám). Co mě ale fakt naposledy dostalo byl S.T.A.L.K.E.R. Super engin, parádní hratelnost, ruský kecy, písničky a fórek s Černobylem a bratry Strugackými.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Co mě ale fakt naposledy dostalo byl S.T.A.L.K.E.R. Super engin, parádní hratelnost, ruský kecy, písničky a fórek s Černobylem a bratry Strugackými.

NJN ,ale střílení do hromady neidentifikovatelné hromady hmoty je nuda - až děti donesou CoD IV tak tam najdeš Pripjať i jednu misi z černého jestřába ---- bohužel se to dá dohrát za jedno odpoledne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SAFI drahoušku!!! Co tak začít hrát multiplayer??? :D Rád tě tam uvidím, ať už to bude SC nebo Broodwar. :thumbsup_anim:

 

No hele jelikož mám hru legálně koupenou, tak by to příští týden šlo..teda jestli tě bude bavit hrát s takovým začátečníkem, jako jsem já.

Upraveno uživatelem ¨safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hele jelikož mám hru legálně koupenou, tak by to příští týden šlo..teda jestli tě bude bavit hrát s takovým začátečníkem, jako jsem já.

 

Hlavní problém, resp. daleko lepší hra je právě multiplayer, "jakoby" je mnohem těžší. Počítač je totiž v singlu úplně pitomej a potom v některých fázích tzv. "ví vše co se děje" a tím pádem se proti němu dá jen těžko strategicky hrát. :) Sice to zní jako paradox, ale časem to zjistíš sám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NJN ,ale střílení do hromady neidentifikovatelné hromady hmoty je nuda - až děti donesou CoD IV tak tam najdeš Pripjať i jednu misi z černého jestřába ---- bohužel se to dá dohrát za jedno odpoledne :(

Bohužel všechny CoD nemají vůbec žádnou volnost pohybu (nemyslím multiplayer) no a to se mi vůbec nelůbí. To i Rayman jí má větší. Jdu instalovat Bioshock. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já začínal ve třetí třídě (cca 1989) na Sinclairu ZX Spectrum. Táta na to musel někde na černo sehnat bony abysme si koupili kazeťák s počítadlem. Pak si na to udělal takovej snad stokilovej kufr kam počítač zabudoval a vešlis e tam i kazety. A chodil do Pionýráku do nějakýho ZX klubu. Nejvíc mě bavila asi hra formule, což byla kostička, která projíždí dvěma řadama jinejch kostiček a pořád se to zrychluje a řady jsou těsněji u sebe.

 

Pak byl skok - 1992 - PC 486, 10 MHz procesor (s turbem 33!), diska 130 MB! Bratru za 120 tisíc Kč!! Byl jsem king! Všichni k nám chodili podívat se na ten úžasnej výkon! Pařil jsem nejvíc Golden Axe, Dune 2, Wolfenstein 3D, samozřejmě Dooma, Body Blows a adventury od LucasArts - sérii Monkey Island, Indiana Jones and the Fate of Atlantis, Sam and Max Hit the Road...... Dneska to hraju na PDA. Často vzpomínám i na prvního Duke Nukema a hru Secret Agent.

 

Postupem času stále lepší stroje a horší hry. Vzpomínám jen na pár, například na zmiňovaného Neverhooda, kdy je celá hra jakoby(?) z modelíny. Škoda, že už si jí nezahraju, bo nemám CD :o( Ale koukám, že to zná dost lidí, tak ho třeba někde ještě seženu...

 

V poslední době (5 let zpátky jsem hrál něco naposledy) jsem dost vytuhnul u Age of Empires, skvělá je Mafie nebo série Call of Duty a Medal of Honor!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes Montezuma's Revenge na Atari 800 jsem se dostal k PC hrám - Prince of Persia, Doom, Quake a tak dál, NHL jsem hrál od '95 do '06 všechny díly, taky Need for Speed (ale ne ty poslední sračky - nejlepší byla čtyřka, kde se auto demolovalo a ke slovu přicházela fyzika), ale poslední dobou už tak akorát Diablo II plus datáč (kdyby měl někdo originálku Diablo I, tak bych si ji dal), ale hlavně Emperor: Rise of the Middle Kingdom, božskou budovatelskou strategii, ke který jsem se propracoval přes všechny budovatelsky strategický Caesary, Zeuse a Pharaohy... není nic lepšího než sledovat, jak všichni poddaní makaj jako urvaní :)

 

Kromě tohohle mi v hlavě utkvělo pár hezkejch her - třeba Zork: Nemesis (ne ten textovej, ale graficky vyvedenej, vyšlo to cca 1996-7), nebo Monty Python's The Meaning of Life... a samozřejmě taky Fallout I a II.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

QUOTE(buroucek @ 1.6.2008 - 13:33) 169800[/snapback]
Já začínal na ZX Spectrum, nahrával hru z kazeťáku. Nejoblíbenější byla asi plošinovka Manic Miner, jestli si ten název dobře pamatuju. Nejhorší snad byla nemožnost pokračování v dosaženém levelu, muselo se vždy úplně od začátku.
 
Pak samozřejmě Doom, Heretic, atd.


No doby ZX bych už asi nerozebíral, ale i tam byly bomby. Jinak z her na PC jsem asi nejvíce času strávi u DOOMu, Duny na všehcny způsoby a všechny podobně - Warcraft C&C, AOE... a abych nezapomněl samozřejmě taky Comandos ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu......tahle trať je za trest...... :grrr:

 

Omyl! Nurburgring, resp. Nordschleife, je naprosto nejlepsi trat vubec. V GT4 ji mam najezdenou uplne zpameti, znam kazdou zatacku a odhadem jsem tam v GT4 najezdil tak 3000 kol :). Kdyz tak o tom premyslim, jezdil jsem v GT4 prakticky jenom Nordschleife :D. Zive jsem tam byl jen jednou (byt jsem na ni nejezdil) a je to zazitek na cely zivot. Chystam se tam s autem na 3-denni dovolenou. Neprida se nekdo taky? Midloch treba? :)

 

A povinne obrazky z GT4 a Nordschleife.. S nejlepsim autem, s kterym se to da jezdit ;). RUF CTR neboli Yellowbird (

z 80. let asi kazdy zna...) :).

post-1557-1212321854.jpg

post-1557-1212321869.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...