Přejít na obsah

Unikaty fora


ivan_989

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 406
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nemyslím, že je to debilita. Je rozdíl mezi hodinkama, které se mi nelíbí a které jsou vyloženě škaredé :-) Ale samozřejmě je to pouze můj skromný názor a navíc byl podpořený pár promilema, takže jsem to sesumíroval příliš stručně. Omlouvám se a konec offtopicu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok chápu o nic nejde ale jak jsem psal nemusí se líbit každému.Mně se líběj a mněl jsem už toho na ruce dost a tyhle rozhodně po technické stránce i zpracovaním patří k tomu hodně dobrýmu :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok chápu o nic nejde ale jak jsem psal nemusí se líbit každému.Mně se líběj a mněl jsem už toho na ruce dost a tyhle rozhodně po technické stránce i zpracovaním patří k tomu hodně dobrýmu :).

Tyhle hodinky jsem měl možnost vidět a mile mě překvapily. Jak zpracováním, tak úžasným efektem, který vzniká díky hodně vypouklému sklíčku. Ten pohled na ciferník je až magický. Tohle fotka zachytit nedokáže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Ty GP vypadají vážně skvěle, všiml jsem si už několika fotek v Co máte na ruce a myslím si, že by si zasloužili i své samostatné vlákno.

Dekuji. Ono to zere cas, ale treba casem neco sepisu a nafotim.

 

Taky tyhle do tohoto vlakna imho patri. JR je tu jak safranu a fullgoldy od nich tu budou nejspis jediny. Navic jsou to hodinky s monogramem jejich majitele na korunce a rotoru :-D:-D:-D

 

post-7085-0-46627700-1453890006_thumb.jpg

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...