Přejít na obsah

OWG concept


Doporučené příspěvky

Jedny jediný / univerzální atd. atd. tu zkoušel řešit už kdejaký pacient. Tak se stavím do řady s následujícím zadáním :-)

 

 

Vyjímečné hodinky, inhouse, použitelné od obleku po tričko s krátkým rukávem, klidně nošené - budget 300.000,- CZK.

Max. 44mm, WR min. 100m. Prosím nic od RLX, Seiko, Omega (děkuji).

 

Těším se na vaše tipy (v ideálním případě i s odkazem, kde je vámi doporučovaný kus aktuálně k mání).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Jako léčbu bych nasadil hodinky téměř neznámé značky / ideálně provenience Holesovicka tržnice / budget do 750 Kč nosit měsíc bez sundání na noc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bílej chleba má pan moderátor, páč jsem PetroviK cuknul od nákupu, takže ty ne.

 

AP dobrý, teď je ještě sehnal za můj budget Andrew :-(

 

Tak ty 39mm by se do rozpočtu vejít mohly (když si představím, že jsem je před 2 lety mohl mít za 170KKč  :suicide_anim:)

 

Ty 41mm bude sehnat těžší, ale pokud by ses rozhodl, tak +/- pár procent by se to také dalo řešit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Piaget jsou bohuzel dalsi krasny hodinky, ktery nekdo imho do.ebal trojdatumovym oknem :-(

 

Ale jinak super smer. Cim mensi vyrobce, tim lepe.

 

TO Andrew: ja v budgetu dohledal pouze 36ky. 330 je moje maximum !!! To, zes je nevzal, te holt bude strasit porad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O Aquanautech taky vim, jenze se mi vubec, ale opravdu vubec nelibi.

Do tech GO jsem se zamiloval, kdyz byly novinka, ale vyprchalo to driv, nez jsem si na ne stihl udelat budget.

VC se mi nelibi.

Nenapada vas neco mimo tradicni fabriky ? Nejaka pidivyroba, kde novy stoji majlant, ale u jetych uz se da v mem budgetu neco koupit ?

Tradicni vyrobce mam projety a tam si radeji vezmu dva jety modely, abych si mohl hrat a stridat troje hodinky ( i s GP).

Ale kamarad me dnes privedl na myslenku prodat i Jestraba ( je ochotny mi od nej pomoci = koupit je :-)) a koupit neco uplne mimo standard, abych si mohl hrat chronodusicku pocitem, ze mam svym zpusobem vyjimecny hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně mi hlava nebere, jak se speciálně modrý Seventies Panorama Date můžou někomu okoukat. Navíc univerzály jako žádný jiný, "classy" za všech okolností. :) Úplně mimo mainstream bych se asi taky neodvážil (mít na to rozpočet), tím spíš, pokud by to měly být moje jediný hodinky.

 

Od JLC ani ťuk? To se mi nechce věřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A JLC už znovu nechceš? Podle mého splňujou jak vyšší hodinařinu, tak částečně i tu vyjímečnost. Já mám třeba vysněný Tribute to Deep Sea, ale je tam otázkou ta univerzálnost (hlavně kvůli absenci tahu). Každej to máme jinak- já bych si je ale dokázal představit jak k obleku, tak ke kraťasům na pláž

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...