Přejít na obsah

OWG concept


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Carl F. Bucherer Patravi Chronograde napríklad?

 

edit: Stano, si skončil kurz telepatie? :o

Zatiaľ len začiatočnícky kurz, ale asi som talent...ale to isté si myslím o tebe :D

 

Edit: V modeloch Patravi zvlášť s GMT komplikáciou viem, že to robil so základom Ety. Tie jeho GMT alebo Evotec sa mi vždy veľmi páčili. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Chosef76: Myslim, ze jsem. Nosil jsem takto pomerne dlouho Omega AT, dokud jsem nekoupit zpet Jestraba. V te dobe jsem vlastne ani nic dalsiho nehledal.

 

TO pebe: HW mam taky nastudovany. A je to podobny jak s RD. Ja si pro ne za velkou louzi nepojedu, tudiz ta cena neni pro me aplikovatelna Realne by to bylo o mnoho vic :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Presne tak. Nechapu, proc to tady všichni zkouší :-) Za ten rozpočet je mozné pořídit 2-3 super kousky, ktere budou delat radost dohromady i každy zvlášť a ne vyplacat 300 papíru s vidinou "definitivek".

Nesouhlasím :) Mít budget dvě kila, koupim raději jedny rolády, než dvoje Béčka a jedny omega.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Owg je nesmysl, to je jak mit jedny boty.

Treba se pletu, ale imho ma hodne pres 90% populace jedny hodinky.

Mit vic kusu a hrat si, je urcite prima a s rozpoctem 230t si muzu sestavit krasny duo nebo trio s Jestrabem. Ale cervicek hloda a asi to ma neco do sebe, kdyz to furt nekdo zkousi.

Bylo by moc pohodlny, ale zaroven nudny, vzit RLX.

 

TO ostatni: diky za tipy, ale

- chrona jako jediny hodinky nechci

- "automobilovy" limitky nee

- co ma plexi, neni imho nositelne denne

- co je nad 44mm neni pro moji ruku

- Leman od Blancpain jsou moc solidni/nudny

 

Na PP Nautilus nemam. Na AP Royal Oak 41 taky ne.

Myslenka i vlakno jsou cerstvy, tak tomu necham volnej prubeh.

Kombo Jestrab + 1 pripadne Jestrab + 2 neni problem poskladat, takze muzu v klidu cekat, zda nekdo nevytahne nejakyho zolika :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Treba se pletu, ale imho ma hodne pres 90% populace jedny hodinky.

Mit vic kusu a hrat si, je urcite prima a s rozpoctem 230t si muzu sestavit krasny duo nebo trio s Jestrabem. Ale cervicek hloda a asi to ma neco do sebe, kdyz to furt nekdo zkousi.

Bylo by moc pohodlny, ale zaroven nudny, vzit RLX.

TO ostatni: diky za tipy, ale

- chrona jako jediny hodinky nechci

- "automobilovy" limitky nee

- co ma plexi, neni imho nositelne denne

- co je nad 44mm neni pro moji ruku

- Leman od Blancpain jsou moc solidni/nudny

Na PP Nautilus nemam. Na AP Royal Oak 41 taky ne.

Myslenka i vlakno jsou cerstvy, tak tomu necham volnej prubeh.

Kombo Jestrab + 1 pripadne Jestrab + 2 neni problem poskladat, takze muzu v klidu cekat, zda nekdo nevytahne nejakyho zolika :-)

ti co nosi hodinky, mají obvykle více než jedny. I ti co nosi módní smuky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo, proč ta vodotěsnost 100m? Stejně s tím do vody nepolezeš... A jestli si teď říkáš, že to není pravda, tak si to jen namlouváš :)

 

Jestli překousneš tu WR a chceš pidifabriky, tak základní model by se ti měl vejít do budgetu u http://www.lehmann-uhren.de/en/intemporal

Dál mě z těch prťavých napadá Speake-Marin nebo Dornbluth, kde máš možnost individualizace.

Myslím, že by tě mohlo něco zaujmout i u Parmigiani F a z těch tady na fóru známějších značek mě napadá ještě Vulcain.

Konkrétní modely ti radit nebudu, protože vím, že máš velmi specifický vkus ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...