Přejít na obsah

Seiko Legenda - Želvy


People

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Chtěl jsem na želvy mesh, ale vadila mi ta díra v pouzdře. Takže když strapcode vypustilo tohle, tak jsem dlouho neváhal. Tedy chvíli jo, protože ta cena je na zabití. Hodil jsem to na několik barevných variant pro lepší představu. 

A teď první dojmy a fakta. Kdo má malou ruku, tak ať na tohle rychle zapomene. Pod 18 cm to asi nebude ok. Ono to jde zkrátit možná až na 16,5, jenže spona už je pak na tahu tak asymetricky, že to bude převracet hodinky na malíkový hřbet ruky. Já mám cca 18,5 a to celkem jde. Ani zdaleka to nejde vyladit jako třeba jubilee. Pevné části tahu jsou dost dlouhé.

Jinak zpracování  je na běžné úrovni strapcode,  Tah se zužuje z 22 na 18 mm. Stěžejky 2,5 mm nejdou použít, jsou u toho dodány tenčí. 

 

20200807_153750.jpg

20200807_161452.jpg

20200807_162046.jpg

20200807_162204.jpg

20200807_153826.jpg

20200807_155834.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je dobrá kapotáž kritického místečko mezi  pouzdrem a páskem. A struktura meshe hraje s ozubením lunety, aspoň tedy na fotce. Kdybych ten pásek viděl samostatně tak tomu snad ani neuvěřím, ale výsledek super. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uncleseiko Razor Wire po 2,5 měsících dorazil. Nechci dělat někomu špatnou reklamu, ale asi to byla poslední věc, kterou jsem u nich objednal. Viz druhá fotka. To, že nebyly některá očka na spojovacích tyčkách jsem si opravil, ale tenhle článek je oboustranně lisovaný a není běžně rozebiratelný. Jsem zvědav co  mi na to odpoví. 

uncleseiko razor wire2.jpg

uncleseiko razor wire 3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, některé dílky na montážní mašině předběhly frontu, mršky netrpělivé
Za starých časů by japonský kvalitář spáchal harakiri,

tedy za starých časů vlastně seppuku...

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jenom aby ten aktuálně čtvrtý navazoval na ten co je nyní druhý. Podle fotky ty první dva jsou sražené až moc a chtěly by na pravé straně kousek povytáhnout. Nebo sklepnout ty ostatní, třeba to půjde. No fandím ale nezávidím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem kupoval na želvy super jubille, tak mi došel a u jedný koncovky byly křivě vyvrtaný díry pro stěžejku, takže jedna stěžejka byla viditelně křivě. Takže hned reklamačka a voni, že poslat fotku, krásně sem nafotil a uznali, že je to špatenka a poslali mi 2 nový koncovky i když teda stačila jedna. Kupoval jsem to přes eBay kde je možnost dát prodávajícímu špatnou recenzi a myslim, že ostatní kupující na ty recenze dost daj a tam by si nedovolili se zákazníkem vychcat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@shewcza Dakujem pane :)

No ma to jednu chybicku. Bol som varovany, ze dlwwatches prave netrpi na vystupnu kontrolu kvalitu predavanych komponentov a vysledok je trosku loteria. V mojom pripade vlozka fajn, zafir fajn, ale luneta mimo tolerancie. Po nasadeni na puzdro rukou takmer neotocitelna. Osobne vobec neprekaza, realne lunetu nevyuzivam. Islo skor o cvicenie zrucnosti. Na druhej strane doma na kuchynskom stole, co by som chcel. Vysledok ma potesil viac nez len trochu.

Upraveno uživatelem junior300
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 5 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...