Přejít na obsah

Seiko Legenda - Želvy


People

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Naživo vypadají ještě líp. Vše mi dělali v Pražském hodinářství vč. objednání dílů. Nejdýl se čekalo na datové věnce. Cena ze jadnotlivé díly nevím, celkem jsem platil za díly 7200 Kč. Podrobnosti ti řekne Jakub z PH.  Zde je seznam měněných dílů:

- Safírové sklo s vnitřní antireflexní vrstvou
- Luminiscenční keramická vložka lunety
- Celočerná kovová vnitřní luneta (originál Seiko jsou plastové)
- Minutová a vteřinová ručka z modelu Seiko SRPA21
- Černé datové věnce Seiko ve vzácné japonské Kanji verzi
- Korunka s červeno-stříbrným logem
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to si nemyslim, že by to byly náklady, který by na ceně nebyly vidět. Sou to levný automatym, i když de to nahoru... a tam nečekej nic extra navíc. Krom toho já mám rači černý datum na bílým podkladě a dny v japonštině bych teda určitě nechtěl. :) Ty želvy sou právě kouzelný tím, že jsou to kvalitní levný automaty, že když je někde vomlátíš, tak tě to tolik nebolí. Prostě se o ně nemusíš bát a tím sou úžasný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, třeba safír by na cenu určitě vliv měl, ale mnoho mikrobrandů má hodinky kolem 7 tis. se safírem a seiko strojkem a kvalitou jsou se Seikem minimálně srovnatelné. Barva datumového věnce by měla být v barvě ciferníku, to mi nikdo nevymluví, při těch objemech výroby jednotlivých modelů by to nebyl problém. Popisky samozřejmě asi ne v japonštině, to je Igorova specialita.

Ale jak se říká 100 lidí 100 chutí a nikdy se nezavděčíš všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popisek v japonŠtině jsem chtěl, protože se mi líbí. Navíc dnů v týdnu je jen 7 a to mi zatím nedělá problém si zapamatovat, který den zrovna je. Navíc v nouzi nejvyšší to přetočím na AJ.  A konec konců, itěch 7 japonských znaků jde zapamatovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...