Přejít na obsah

Filosofické téma- chráníte své G-Shocky?


odjinud

Doporučené příspěvky

Mel jsem mozna 60 gecek.. Na ruce jsem nosil asi troje. Ostatni byly vzacnejsi a sberatelske kousky a na ruku byla skoda je davat :) Hlavne Frogmany. Koupil jsem napr. jedny skoro nove a k tomu pak jedny otriskane a ty jsem obcas vzal na ruku. Protreky jsem koupil na kolo totalne dobite aby mi jich nebylo lito, ze si je skrabnu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 48
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

On je trochu problém, že u nás se jich až zas tak neprodalo. Myslím jako na západě. Tam pak človek koupí jeté starší limitky za 30-40EUR (pochopitelně ne nějaké extra rare) a běžné kusy ještě levněji.

Takže jedině e-bay a kupovat tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Podobně jako někteří tady vlastním dvoje géčka, klasiky GWM 5600 a GW 6900. Pořizoval jsem si je právě proto, že je beru na ruku v případech, kdy hrozí rány, voda, špína a podobné nepohodlí. Takže je nešetřím. Jediné, před čím se snažím je chránit, je možnost "obroušení", např. o beton, zkorodovaný povrch a podobně. Už to tady někdo zmiňoval, že takové podmínky bez poškození nepřežijí. A jejich původní odolnost byla přeci nárazy, vibrace, vodotěsnost. Tam jsou skvělé. Zatím nemám potřebu pořizovat jiné, ale až nastane, tak nejspíš znovu půjdu do jednoduchých a levnějších modelů. Poslední dobou mám pocit, že Casio se rozhodlo prorazit cenami a komplikovaností géček všechny bariéry. Nevím jaký s tím má úspěch, ale já osobně ceny nad 300 USD nehodlám za géčka platit. Těch už by mi bylo líto a tím by ztratily smysl, tolik můj názor, který nikomu nevnucuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám doma tendleten Quemex, maj přes 20 let, nebo ještě víc, z těch dob co se ještě dělalo poctivé kovové tělo, a bezel stále drží. Asi vyšší kvalíta :smoke:  Jen řemínek ztuhnul že už nešel ohnout, tak jsem ho vyměnil, pasuje stejný jak na Casio  5600C, i bezel stejný též.

post-1272-0-96055900-1450372019_thumb.jpg

Upraveno uživatelem ramon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Chilliluk

Já si všech hodinek většinou tak nějak vážím stejně, v podstatě bez ohledu na cenu a určení...bylo by mi proti srsti je ničit schválně (i když i takové tendence tu už kdysi byly), ale na druhou stranu je rád protáhnu veškerým nebezpečím všedního dne...v podstatě při tom nerozlišuju, jestli se jedná o G-Shocky, nebo o obyčejné smrtelné hodinky. Akorát ctím zásadní pravidla, jako např. že evidentně nevodotěsné hodinky nepodrobuji testu vodotěsnosti :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...