Přejít na obsah

Alpina Alpiner 4 GMT


Bells

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 383
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nevim jak je tomu ted, ale pamatuju si, ze driv je mel i jeden prodejce ze Svycarska na chrono24 za slusnou cenu, vychazelo to na cca 35, coz neni spatne a bylo to s plnou zarukou narozdil od Ashfordu apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Někteří na to již netrpělivě čekají, stejně jako jsem čekal i já a nyní se již můžu pochlubit.

Tah na Alpiny včera dorazil a je skvělý! Alpiny jsou po roce, co je mám už opravdu dokonalé a já mám velkou radost, teď už je z té ruky nesundám asi vůbec. Vypadá skvěle a ve výsledku musím říct, že tu cenu si asi i obhájí, zpracovaný je výborně, díky zúžení je i krásně pohodlný a k pohodlnosti ještě přispívá i zakřivení (prohnutí) jednotlivých článků, takže krásně obepíná ruku a nijak netrčí.

Jediné, co bych možná vytknul, že díky motýlové sponě jsou možnosti regulace dost omezené, sám bych mikroregulaci asi i využil, ale co, to se dá překousnout a alespoň nějaká možnost regulace je v podobě polovičních dílků, takže úplně zabité to není :)

 

Zatím jen dva rychlocvaky na ukázku, hned jak budu mít trošku čas, tak se pokusím udělat i nějaké lepší foto, i když už předem vím, že fotit tu naleštěnou parádu zrovna jednoduché nebude :)

 

Speciální poděkování patří Chumpusovi za zprostředkování a Koscomu za objednání.

 

post-25778-0-52660100-1487928719_thumb.jpg

 

post-25778-0-04449700-1487928722_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Leštěné středy jsou pakárna, tuplem na focení, je na tom vidět prostě všechno a všechno se taky odráží, ale zase to vypadá strašně pěkně, holt daň za krásu, kterou já rád podstoupím :) Oděrkám se taky nevyhnu, s tím už předem počítám, ale na druhou stranu stačí přejetí capecodem a všechno zmizí, takže se toho nebojím a kdyby ne, tak tu máme mistra v oboru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to námět k zamyšlení, jen ta cena, ta cena

 

Cena je poměrně vysoká, ale upřímně vážně nakonec nelituju, jediné čeho můžu litovat, že jsem to neřešil už před tím rokem, když stál méně. No a ve výsledku v porovnání s jinými značkami a cenami příslušenství to nacenění i sedí, lepší už to nebude :)

 

Tak zda se, ze se cekani vyplatilo. Vypada to dobre, gratulace. :)

 

Díky, jak se to říká: "Trpělivost přináší růže". Já jsem teda moc trpělivý nebyl :), respektive nedočkavý, ale dočkal jsem se a stálo to za to, jsem nadšený.

 

Velka gratulace! Ten tah vypada perfektne. Skoda jen te spony bez mikroregulace. Mel jsem takovou na Sinn a uz je to pro me no go. Ale tobe to tak vadit snad nebude. Tesim se na vic fotek!

 

Díky pane, jooo je skvělý. Mikroregulaci beru jako daň za krásu celku a že ten tah jako celek vážně vypadá, to mě ba. Nebudu nic nalhávat a už jsem to i psal, mikroregulaci bych asi užil, aby mi hodinky seděli úplně přesně, ale není to žádná tragédie, takže v pohodě. Fotky určitě budou, musím fotit co nejdřív, dokud nemá žádné oděrky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yachty jsou taky výborné, stejné jsem měl a byly super. Díky tomu tvaru pouzdra možná malinko nepohodlné, třeba proti Alpinerům určitě, ale jinak jsou to skvělé hodinky a hodně fotogenické.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo vidiš, teď si vzpomínám, že jsme spolu i mluvili, ale holt pořadí bylo pořadí a já ho ctil, ale tak dostali se k tobě nakonec taky, i když teda ne přímo ty mé, ale to je úplně jedno, konec dobrý, všechno dobré :) Pilotky můžu jen a jen doporučit, jsou super snad úplně všechny, které dělají. Jak jsem si byl v Koscomu pro ten tah, tak jsem u výlohy Alpin zase pěkně slintal, já bych bral až na pár vyjímek snad všechno co mají, Alpina mě prostě baví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Tome, ano, už jsou naprosto dokonalé, víc možností už nemám :) Tah je super, hodinky s ním skvěle sedí, je pohodlný, nepřijde mi ani nějak extra těžký, za mě maximální spokojenost. A ano, je to jako bych měl úplně nové hodinky, alespoň si to tak užívám, jako kdyby byly zcela nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc tady nepřispívám, ale toto už nešlo. Sakra nedávno jsem pořídil alpina seastrong zde na fóru, ale jak koukám zde do vlákna, tak ve mě čím dál tím více zraje pocit, že jsem u Alpina vybral špatnou řadu. Jsou opravdu skvělé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...