Přejít na obsah

huhu4d

Doporučené příspěvky

Všechny zdravím,

 

já jsem obecně  tahař, SBGE 033 jsou u mě jediná výjimka. Třeba u SARB 017 Alpinistů jsem si origo tah dokupoval a kůži už v životě neuvidí. Čili jsem čekal, že po pár dnech vlastnictví půjdu se staženým zadkem ohledně ceny shánět tah (za překlápěcí sponu u AD prý skoro 15t!).

 

Doteď nedovedu dobře zformulovat, čím přesně je, že tady to pro mě bude výjimka potvrzující pravidlo. Mám nastřádáno hromadu 20/18 řemínků v různých odstínech hnědé a hodinky vypadají dobře se všemi (dokonce i s obecně - a podle mě právem - spíš neoblíbeným řemínkem dodávaným s těmi Alpinisty). Dost možná to je tím, jak proměnlivé odstíny zelené dovede ciferník vyprodukovat.

 

Na tahu vypadají taky super, ne že ne, fotky tady (a moc dík za ně) i jinde si prohlížím pomalu 3x denně a čekám, zdali jiskra přece jen nepřeskočí, ale nestalo se  (doufám, že nejen zatím, další $$ v pytli). Kdybych měl tah k dispozici, stejně bych to asi nevydžel a musel to zkusit. Aspoň si neomlátím pouzdro endlinky. Ale trochu to furt hlodá.

 

Jen mimochdem: koscom nyní 15%  dolů na všechna skladová GS, souvisí s chystaným koncem Altra jako distributora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Trochu to přeformuluju: jako jediná GS nebo pokus vydržet jen u jedněch hodinek asi lepší univerzálnější světlé, pokud jako další do sbírky, pro mě spíš zelené. Ty zelené na tahu si jako univerzály taky dovedu představit, ale světlá bezpečnejší.

 

Ještě jeden malý detail ve prospěch zelených: u světlých myslím trochu moc křičí ta namalovaná stupnice rezervy tahu. To už si ale vážně vymýšlím :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Huhu4d: tak Ty jsi dobrej jezdec :) .

Zelena x bila? Tezko rict, pokud by to byla jina barva, nez zelena, tak reknu bila. Jsem fanda svetlych ciferniku, bily cifernik je mnohem imho tezsi udelat, nez cerny. Citelnost atd. Na druhou stranku sehnat pekny zeleny cifr je take docela tezke. Pokud muzes, tak bych si nechal oboje. Pak zalezi jak chodis oblekany do roboty a na volny cas a dle toho bych volil vyber barvy. Budes to mit hodne tezke, srdce mi nedovoli vyradit ani jednu variantu.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam to podobne. Obe maju svoje vyhody a myslel som, ze ked ich uvidim vedla seba tak budem hned vediet ale prd. Budem ich musiet ponosit na striedacku a potom sa uvidi. Uz teraz je jasne ze citatelnost na bielych je lepsia, ale ta zelena je na druhu stranu omnoho krajsia...

Uvidime co sa dostane do inzercie, ak vobec daco....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Huhu4d: mas to tezke :) paradni kousky, to se musi nechat. Docela mi prekvapila ta lepsi citelnost bilych, nez zelenych. Dle fotek bych rekl, ze je to obracene. Ja mam bile jen Eterny, tam ta citelnost je excelentni. No, jsem zvedav, jak to dopadne :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...