Přejít na obsah

Breitling Navitimer


Vit

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 239
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zase nějaké kouzla z dílen Breitlingu, nechápu, jak se tam dostala ta desítka vpravo dole, když je evidentní že má být v zákrytu.

A datumovka, darmo mluvit, ta je ukryta až v temných hlubinách.

 

 

 

post-1538-0-70213200-1456570844_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty fotky jsou vážně úžasné. Nosil jsem a nosím cca 6 let Navitimer s indexy na dialu, ale když vidím ty tvé, Davide, tak musím říct, že jsou perfektní a to jsem nikdy tuto číselnou variantu dialu nemusel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc hezké fotky Davide.

 

Děkuji, na Tvoje fotky sice nemám, ale baví mě to a o to jde.

 

Ty fotky jsou vážně úžasné. Nosil jsem a nosím cca 6 let Navitimer s indexy na dialu, ale když vidím ty tvé, Davide, tak musím říct, že jsou perfektní a to jsem nikdy tuto číselnou variantu dialu nemusel.

Děkuji, tyhle číselné indexy jsou super a krásně svítí. Zkusím vyštrachat fotku s lumi, ale fotil jsem to "z ruky", protože stále nemám stativ, takže je máznutá, ale svítí i ta čísla. Škoda té velikosti.

 

Krásné fotky klucí,jedny z mála Béček do kterých bych šel mít na ně prachy.

Máš pravdu, už jsem to tu psal několikrát, je to klasika a moc povedená. Kdybys došetřil/našetřil, tak po servisu budou nejspíš na prodej :) . A děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, podle mě jim "jde" jen teletina, croco nebo origo náramek. Tady se moc experimentovat nedá, i když mě se ten N-Strap líbil, je takový decentní. Jsou to elegantní hodinky. Tuhle jsem někde viděl (jak tuším Kostra) zkouší strapy na AT, tam je to stejné, jako u Navitimer. Jinak ta druhá fotka je moc pěkná.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem slíbil jednu "číselnou lumi", ale jak jsem psal fotil jsem to z ruky a není to nic extra, ale pro představu, jak svítí i čísla to myslím postačí :) .

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...