Přejít na obsah

Breitling Navitimer


Vit

Doporučené příspěvky

Tak jsme se s Vítkem domluvili, že sem můžu dávat i ten svůj model s číselnými indexy ať je to tu pestřejší, dnes jsem je tedy vyzvednul ze sejfu a udělal pár rychlocvaků. Hodinky dostaly nový Hirsch, náramek nechám přeblýsknout a hodinky půjdou do lázní na generální opravu, protože se zpožďují o cca 10-15 sec./24 hodin, což mi přijde dost a je potřeba jim dát kompletní servis, asi možná vůbec poprvé. Jinak jsou super, vzal jsem je především kvůli číselným indexům, ale pořád mi přijdou malé, fotka na ruce oproti realitě dost zkresluje, tak uvidím, v nejhorším je prodám a asi budu muset pořešit B01 - 46mm a bude to ťip-ťop.

 

Jinak stejný model, jako jsem prodal Vítkovi, provedení black/white - tedy 41 mm, osvědčená modifikovaná ETA 7753, teď už krásný AR, až budou po servisu, nechám je dát na kov, ať je změna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 239
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Moc hezké fotky Davide.

Vidíš, 100 liší, lidi chutí.

Já preferuju indexovou verzi, protože těch informací je na číselníku spousta.

Překvapivě vypadají dobře i na Tvé tlapě.

I když pro koho by dělali průměr 46mm, když ne pro člověka s obvodem zápěstí 23cm, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krasne hodinky aj fotky chlapy, obe verzie maju nieco do seba. Ten AR je sielene pekny, aj B01 ho maju taky isty?

 

Všechny "novější" (posledních 15 let?) Breitlingy mají super AR.

 

--------------------------------------------------------------------------------------

 

Přísahám, že jsem to měl nasazeno jen 10 minut.

post-1538-0-30240500-1456432280_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za odpoved. Mna uputalo to, aky vyrazny modry nadych ma v istych uhloch, az meni farbu cifru ;) ( teda paradoxne nie ucel aby bol cifr co najcistejsi)

 

Ale jo, naživo se účinkem toho AR číselník jakoby zbarví mírně do modra a sklo zmizí (přestaneš ho vnímat).

(aspoň na mě to tak působí)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nemám co dodat, je to jak píše Vítek, dokonce v některém momentu působí, jako by tam vůbec nebylo. Jinak Vítku super změna na to ZULU/NATO, paráda, tohle by mě nenapadlo :) .

 

Mě to nepřesvědčilo, zkusil jsem ještě další tři řemeny (jen nasunout mezi nožky) ale nic nesedí jako ten černý Hirsch (už je tam zpátky).

Časem doplním fotky.

Možná časem zkusim HIRSCH Lucca.

post-1538-0-38472900-1456433915_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem vyštrachal jednu fotku s AR ve stínu, která je do modra (malinko ztmavená). Breilting antireflexní úpravu umí špičkově, není tak modrá, jako třeba na Fortisech, ale čeho je moc, toho je příliš a u "B" je to krásně vyvážené.

 

Vit: Je to netradiční vidět je "hadru", ale líbí se mi to :) .

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě se vrátím ke včerejšímu tématu antireflexní úpravy. Před chvílí po cestě do práce jsem nafotil jednu exteriérovou fotku a jednu interiérovou. Je tam jasně vidět, jak sklo mění barvy pod modrou oblohou a v interiéru. Pánové to zkrátka umí. Jinak jsem taky nechal zašermovat ručky ať se "proběhnou" :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě se vrátím ke včerejšímu tématu antireflexní úpravy. Před chvílí po cestě do práce jsem nafotil jednu exteriérovou fotku a jednu interiérovou. Je tam jasně vidět, jak sklo mění barvy pod modrou oblohou a v interiéru. Pánové to zkrátka umí. Jinak jsem taky nechal zašermovat ručky ať se "proběhnou" :) .

 

Davide, ta druhá fotka je super.

-------------------------------------------

 

Přidám další řemen, který jim nesedí.

post-1538-0-60512300-1456476954_thumb.jpg

post-1538-0-46249700-1456476965_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bandicoot : tohle je opravdu klasika, na nic si to nehraje, je to elegantní a opravdu decentní model, ale myslím, že Ty nemáš čeho litovat se svými IWC, ty jsou taky krásné.

Jinak pokud jde o Worldy, já jsem je měl, ale co mi vadilo, je GMT ručka navíc (viz. foto), tady jak v jednom, tak v druhém případě je to super, černý dial a bílé okruží, nic navíc - paráda. Přesto, už od rána nad tím přemýšlím a na 99% je po generálce prodám a pravděpodobně nahradím B01 - 43/46mm, co má Lovec, protože mi pořád přijde, že ta velikost není OK(stačí porovnat Vítek má nějakých jestli se nepletu 19cm v zápěstí já 23cm a myslím, že je to vidět i na fotkách, že mu sedí daleko lépe), co mě ale bude trochu mrzet je fakt, že nové modely nemají ty číselné indexy, těchto modelů je jak šafránu.

 

Jinak ještě foto na náramku, ten tam teď před servisem nechci dávat. Obě fotky jsou vypůjčené z netu.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...