Přejít na obsah

Vratislavia Conceptum Chronograf


Sborez

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 205
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zdravím všechny zdejší členy a obracím se s dotazem, zda by bylo nějakým způsobem možné objednat ty bílé Vratislavky?

Vím, že tu mám 00 nic příspěvků, ale přeci jen kdyby to šlo, moc by mě to potěšilo.

Ahoj, buď na přímo na webu Vratislavia, nebo klidně skrze mne, objednávám pro další čtyři kolegy. Hned po zaplacení zálohy z Tvé strany (290PLN), tak posílám zálohu já. Převzetí je zatím plánované na srpenec a nejspíš pojedeme na malý minisrázek do Polska. Více přes SZ, tak se klidně ozvi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Takž zpráva ve vlákně: wszystko idzie zgodnie z planem. termin lipiec przełom sierpnia nie jest na razie zagrożony. za apre dni powinny byc sample wskazowek. koperty sa gotowe. w pn dostane poprawiony sampel s.7 i sampel koronki ( tej nowej ), bezele czcionke kazalem poprawic czekam na nowe sample.

 

Ve zkratce, termín přelomu července a srpna zatím není ohrožený, pouzdra jsou hotová, čeká na nějaké vzorky u verze S.7 Falcon (korunka) a upravené fonty na cifru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za zprávy. Už jste se nějak blíže domlouvali na tom výletu do Polska? Odkud by se vyjíždělo a tak?

Nedomlouvali. Mě se to trochu komplikuje tím, že jsem přišel o služebák, ale dokázal bych to snad nějak vyřešit. Uvidím. Je to všechno otázka srpna, dovolený a tak. Uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...