Přejít na obsah

Vratislavia Conceptum Chronograf


Sborez

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 205
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A co ten vejlet ?

Z toho asi sešlo co ?

Třeba vejlet bude, nějak jsem to upozadil, byl jsem bez auta a startoval jsem v nový práci, takže to bylo nejistý. Uvidíme do kdy se trefí distribuce a doufám, že to klapne. Jel bych někam vylejt hlavu a třeba by se povedla i větší účast z polské strany. Zatím to neřeším, až budu vědět datum. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Facebooku Vratislavie se teď objevila informace:

Dear VC Friends,
Short update about 2016 Chronos.
We are still waiting for all the parts which have already been sent to us. We should receive it within 1,5 week ( customs reason, Some things simply can not accelerate. ). As always as soon as we will assemble first pcs, then we will start to send final invoices to all project members.

Thank you for your infinite patience

 

 

Takže počítejme někdy s polovinou září. Kdo si počká, ten se dočká :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VIS 1935.2

V pátek mi přišla z Polska zásilka. Viděl jsem je tady na fóru prodávat bez datumovky a prostě jsem je zatoužil držet v ruce. Ještě váhám, zda si je nechám, nebo pošlu dál. Jsou krásné, úžasná korunka a DLC patina, jen nevím, zda je to úplně můj styl. Tak jsem je trošku dneska nafotil. Pár fotek tady, víc na jiném vlákně zde.

post-40100-0-30593500-1473605316_thumb.jpg

post-40100-0-39262000-1473605326_thumb.jpg

post-40100-0-97169200-1473605332_thumb.jpg

post-40100-0-11353200-1473605349_thumb.jpg

post-40100-0-99810500-1473605355_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

je to nekonečné....

 

Shipments of final invoices for 2016 Chronos

Dear Friends, Yesterday we initiated shipping of final invoices. Invoices were mailed to subscribers on projects S.4, S.6 and S.7. Final invoices for the project S.5 will be distributed in mid-October. Also, people that are subscribed on several watches and among them is the model S.5, have to wait until mid-October. Shipping watches S.4, S.6 and S.7 should be completed by the end of October. Shipping of S.5 version is planned at the beginning of November. Assembling all versions in the short term is for us a real challenge. Thank you for your patience! and we promise to improve!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...