Přejít na obsah

Black Bay Bronze


Exiztence

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 45
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To jsou ale osklivy hodinky. Snowflakum se asi uz nevyrovna nic. Skoda. Bronzovy nesmysl a jeste prerostlej...

Zrovna sem to chtěl napsat. Nejakej volezlej obrovskej kus čehosi na ruce. Štít, růže, čtverečky, trojúhelníky, kolečka, číslíčka, všechno tam je. :D

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekne jsou, velikost je na hrane, to bych musel vyzkouset. S bronzem nemam zkusenosti, ale libi se mi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bronz je sice pěkný materiál, ale asi bych ho u těchto hodinek nechtěl, uvidíme, až budou nějaké fotky s patinou, jestli budou vypadat pořád tak dobře. Doufám, že hned představí i ocelovou verzi a ne že to bude trvat s odstupem několika roků jako u současné Heritage verze - červená 2012 - modrá 2014 - černá 2015.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Deployant.com psali, že napsali článek dopředu podle tiskové zprávy tak jako všechny ostatní weby, ale na rozdíl od některých dodrželi termín vydání, ale že jejich článek obsahuje živé fotografie s watermarkem, protože jejich redaktor byl světově první, kdo si je mohl osahat. V článku ale žádné naživo fotky nevidím. Vy ano?

 

http://www.deployant.com/baselworld-2016-tudor/

 

EDIT: Našel jsem živou fotku v blbém světle na Tide+Time:

http://timeandtidewatches.com/hands-on-the-tudor-black-bay-bronze-live-pics-price/

 

post-36225-0-29476000-1458078608_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Mitak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Time+Tide:

post-36225-0-80163600-1458082165_thumb.jpeg

post-36225-0-12873000-1458082175_thumb.jpeg

post-36225-0-42931100-1458082185_thumb.jpeg

Deployant:

post-36225-0-56084800-1458082197_thumb.jpeg

post-36225-0-05169800-1458082210_thumb.jpeg

 

Ne, že by byly škaredé, ale ani bronzová verze, ani černé PVD mě svou materiálovou nestálostí a barevným pojetím nepřesvědčily, že by měly být hezčí než původní červená verze. Nemluvě o velikosti 43 mm, která mi přijde zbytečná. Rozhodně to není taková must-have šleha do očí jako loňské modré Pelagosy.

Upraveno uživatelem Mitak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Skor ma zaujima, ci nevymenia etu za inhouse, kedze to uz dokazali spravit v PVD verzi.. to by bola bomba.

Já bych tipnul, že inhouse bude mít zatím jen bronzová verze s 43 mm. Black PVD má 41 mm. Inhouse strojek by se do nich asi vešel, ale proč by dělali tu bronzovou verzi ve větším průměru ?

 

EDIT: Tak ne, obě dnes představené verze jsou pravděpodobně s inhousem, obě mají na cifru chronometer officially certified. Moje blbost.

Upraveno uživatelem Mitak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mitak: jaka blbost? Dik za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...