Přejít na obsah

Atelier Jeronimo - fotografie hodinek


Jeronimo

Doporučené příspěvky

Přidávat další chvalozpěv sice makes no sense, ale to je fakt paráda, co dokážeš doma v obejvaku ve 2+1 nebo cos to psal. Ale to, ze jedes dal, znamená, zes to nezabalil a to je dobre. Osobně jsem zvedavej, jak to s Tebou nakonec dopadne, jestli to budes delat nebo ne, a strašně Ti fandím. Ja se živím hubou, přesvědčováním, a ani nevis, jak me to nekdy ubiji a jak rad bych neco doopravdy uměl rukama. Tak jako Ty. Fandím Ti a držím palce!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarku, jen si dej oraz rok dva tři, já si mezitím pořídím dalších pár hodinek, dodrbu je a pak až to rozjedeš v profi sekci, bude o to víc práce :-)

To zní lákavě. :) 

 

Přidávat další chvalozpěv sice makes no sense, ale to je fakt paráda, co dokážeš doma v obejvaku ve 2+1 nebo cos to psal. Ale to, ze jedes dal, znamená, zes to nezabalil a to je dobre. Osobně jsem zvedavej, jak to s Tebou nakonec dopadne, jestli to budes delat nebo ne, a strašně Ti fandím. Ja se živím hubou, přesvědčováním, a ani nevis, jak me to nekdy ubiji a jak rad bych neco doopravdy uměl rukama. Tak jako Ty. Fandím Ti a držím palce!

Dík za podporu.

 

Luxusni prace!

Díky Kide. 

 

Opravdu neuveritelna prace, take se doma snazim lestit a brousit :) mohu se optat jake otacky cca jsou potreba na lesteni a jake na brouseni...

 

Dekuju za info :)

Otáčky záleží na obvodu kotouče. Netuším co máš za mašinu, jaký materiál kotouče? Sisal, molino, bavlnu, filc?  A jakou pastu. Suchou, polosuchou, mokrou, mastnou... . Na netu je spousta dostupných tabulek obvodových rychlostí. Při broušení nevím co používáš. Když otevřeš jakýkoliv eshop s brusivem, tak tam najdeš miliardu věcí a s každou se dělá trochu jinak. Nebrousím strojně, ale ručně. Leštím strojně a finální doleštění dělám ručně. O samotný postup si řeknou hodinky sami. Universální návod neexistuje. Záleží na druhu povrchu, míře poškození a defektů, tvaru pouzdra a tahu. Jsou místa kde se s žádnou mašinkou nikdy nedostaneš. Samotné názory odborníků z praxe se na problematiku diametrálně rozcházejí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Moc pěkný. Ty proměny.. pecka, palec nahoru!

Díky. 

 

Měsíc mi doma ležely jedny vintage Doxy. Pouzdro se dělalo kompletně, tah jen lehce. Horní kruhový brus, boky, dýnko, korunka lesk. Doplňoval jsem barvy do indexů lunety modelářskou barvou. Na po prve to není špatné, ale tohle ještě musím pocvičit. Zkoušel jsem rozleštit minerál, ale s tím si také ještě zatím netykám. Jinak vše proběhlo podle plánu. Velmi křehký ciferník a ručičky neutrpěly, taktéž stavěcí páky jsou na svém místě. :)

 

Foto před: 

post-17158-0-93529000-1494180772_thumb.jpg

post-17158-0-82107800-1494180778_thumb.jpg

post-17158-0-48546600-1494180782_thumb.jpg

post-17158-0-09665200-1494180799_thumb.jpg

post-17158-0-12233000-1494180803_thumb.jpg

post-17158-0-59286600-1494180806_thumb.jpg

post-17158-0-42894900-1494180810_thumb.jpg

post-17158-0-03538000-1494180815_thumb.jpg

post-17158-0-91051700-1494180822_thumb.jpg

post-17158-0-49448000-1494180842_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta fotka pouzdra je parádní,líbí moc.Nevím jak nebo spíš kdy to děláš,já měl dnes problém osmirkovat dřevěnou krabičku na holení ,pořád kolem mě poskakují děcka,zkrátka bych potřeboval svůj "šmajchlkabinet" :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta fotka pouzdra je parádní,líbí moc.Nevím jak nebo spíš kdy to děláš,já měl dnes problém osmirkovat dřevěnou krabičku na holení ,pořád kolem mě poskakují děcka,zkrátka bych potřeboval svůj "šmajchlkabinet" :-) 

Díky, malá s velkou byly u tchýně na prázdninách, takže jsem měl volný kvartýr. Místo abych šel chlastat, tak jsem leštil. :) Já tuhle práci nerad řetězím. Musí se to dělat v jednom tahu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky kamarádi. 

 

Práci přijímám tzv. na tajňačku a nikdo se o tom nesmí dozvědět. :) Ne, vážně. Květen už jsem obsadil, stejně to sklouzne do června, takže nic. Červen se žením, takže se z toho budu vzpamatovávat asi do srpna, no a pak už je zase konec roku, že jo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...