Přejít na obsah

Atelier Jeronimo - fotografie hodinek


Jeronimo

Doporučené příspěvky

S defekty po mechanické stránce nic neudělám. Tohle by se muselo jedině celé pře zlatit se sundáním původní povrchové úpravy. Kdyby se jednalo o masivní materiál jako: Ocel, zlato, bronz, titan, stříbro, atd.... Tak je z čeho brát. Povrchovka kde je sotva 20 mikronu zdevastovaného zlacení, chromování, PVD neudělám bohužel nic. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale přišla. :)

----------------------------------

Pár stránek zpět jsem řešil patinování a vytvoření vintage looku nějakým kultovním Seikům z řad SKX: zde Docela brzy se ke mně dostaly hezké SKX013 až se mi jich zželelo a udělal si na sociální síti malou anketu jestli něco takového origo Seikům udělat nebo ne. Zjistil jsem, že toto téma společnost rozděluje a to prakticky rovným dílem 50 na 50. Sám takové věci nepáchám ani Primkám, ale ruce si ne a ne dát pokoj. :D Včera se kolem mě mihly homage na téma mas62. A takto to dopadlo. Předem se omlouvám všem Seikařům. 

IMG_0518_result.JPG

IMG_0524_result.JPG

IMG_8104_result.JPG

IMG_8107_result.JPG

IMG_8106_result.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře jsi udělal. :)

Pouzdro nechám tak, zatím. Měl jsem co dělat s keramickou vložkou abych jí trochu upravil fazonu musel jsem ji vzít lehce brusným kamenem. Ještě přemýšlím trochu poladit datumový věnec.

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Jeronimo napsal:

Dobře jsi udělal. :)

Pouzdro nechám tak, zatím. Měl jsem co dělat s keramickou vložkou abych jí trochu upravil fazonu musel jsem ji vzít lehce brusným kamenem. Ještě přemýšlím trochu poladit datumový věnec.

Nejen věnec, ale i rámeček datumovky. Překvapivě líbivé a za pytel hrušek.., ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...