Přejít na obsah

Omega vs Grand Seiko


Doporučené příspěvky

Ahoj pratele,

prosim poradte mi s koupi novych quartzek :

Omega Seamaster Aqua Terra 150 nebo Grand Seiko SBGX065.

 

Uz jsem se rozhodl, netlacte me do automatu, tech mam dost. A navic me nove Bulovy Accutron me opet presvedcily o vyhodach baterie. Alespon pro mne..

 

Diky moc predem, jestli muzete poradte, pomozte.. Je to celkem balik penez. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 42
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja proste nejak nemuzu u AT skousnout ten chybějící rámeček u datumovky. GS jsou Rolex ze země vycházejícího slunce =)) ale masu lidi snimi neoslniš 95% lidi ti řekne hezky seiko kolik stali 2000,- ale ja bych do nich šel už jen kvuli tomuhle. Mam doma GS manualni náth z roku 1964 a hodinky dělají cca 2-3s/den do minusu. Takzě za mě GS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za názory.

Hodinky opravdu neprodávám, jsou pro mě na denní nošení.. Hlavně do práce. Jsem sice kancelářská krysa, ale pracuji ve fabrice a do provozu se podívám několiktát za den. :)) Proto také quartz, předpokládám, že budou bytelnější než mechanika..

Musí se líbit hlavně mně.. Jestli si někdo bude myslet, že Seiko je za 2000, je mi úplně jedno. Jde o můj vlastní pocit, vím co mám na ruce..

Navíc v září letím na 10dní do Japonska - ty Seika by mohly být přímo odtamtud!!

 

Máte s quartzem u GS někdo zkušenosti. Na YouTube jsem ten stroječek viděl, a to opravdu není žádný bakelit, ale pěkný kov.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle mě je to fakt velkéj rozdil mam AT 38,5mm Cal.8500 s rámečkem a zkoušel jsem cca před 14dny v Mnichově nové AT 38,5 mě tam prostě chyběl.

 

Napiš mistnimu pacientovi: "blackhead" vyzná se a dobre jsem snim pokecal o GS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obojí jsou supr. V rámci GS se mi víc líběj 059 s bílým cifrem, ale i tyhle budou určitě vypadat skvěle. Jednu věc tu zatím nikdo nezmínil, a sice mírnej rozdíl ve strojcích. V AT má strojek nezávisle řiditelnou hodinovou ručičku, kterou můžeš nařizovat bez zastavení hodinek. To je pohodlný při změnách času, ale musíš přes ni i přehazovat každý dva měsíce datumku. GS musíš při změnách času celý zastavit, ale nařizovat datumku můžeš přímo překlápěním dnů.

 

Jinak o strojku v GS psal něco víc Tico v recenzi svý limitky, pokud by tě to zajímalo:

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/66784-grand-seiko-sbgx103/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...