Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Gratulace, HK je parádní! Kdybych chtěl rejpat, napíšu něco jako že si podle mě udělal klasickou začátečnickou chybu, stejně jako já (a furt jsem se z toho nevyhrabal:)).
Tydle univerzální bouchačky sou sice supr jako služební, ale nenosí se to civilovi nic moc, nestřílí to nic moc, nemazlí se s tim nic moc.. takže výhledově stejnak budeš hledat něco na nošení.. něco na střelnici.. a tak. Ale na to si každej musí přijít sám:)
 Ať to střílí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Micey napsal:

Gratulace, HK je parádní! Kdybych chtěl rejpat, napíšu něco jako že si podle mě udělal klasickou začátečnickou chybu, stejně jako já (a furt jsem se z toho nevyhrabal:)).
Tydle univerzální bouchačky sou sice supr jako služební, ale nenosí se to civilovi nic moc, nestřílí to nic moc, nemazlí se s tim nic moc.. takže výhledově stejnak budeš hledat něco na nošení.. něco na střelnici.. a tak. Ale na to si každej musí přijít sám:)
 Ať to střílí!

Jako ja se o tom prave dost radil s lidma co maji odstrileno mnohem vic nez ja, protoze sem uvazoval logicky jako ty a taky mam par kamosu v URNE a jelikoz nejsem honic 10 se Shadowem ale libi se mi dynamicka strelba, tak naprosto vetsinovej nazor byl koupit prave stredniho strajkra typu HK sfp9, Walthra PPQ, P10-C atd.(ty kluci v URNE krom gloku taky nosi).

Ano je to univerzalni zbran jednoducha malo udrzbova a super na akcni strelbu v pohybu a vo to mne slo. Mam na to pouzdro Sherpa a pri mych 185cm se to bude nosit určo v poho 👍

Upraveno uživatelem midloch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Micey napsal:

Jasný. Já měl právě jako první PPQ, páč mi sedl nejlíp do ruky, ale na nošení myslim stejně časem pořídíš něco jednořadýho.. no ale sou lidi, co nosej normálně full size:)

Potkal sem borca co nosi Shadowa, ale to uz mne prijde trochu moc 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Kairos napsal:

Jako prvni super 🙂 pozdeji treba zjistis, jak chodi neco v SA, nebo s jinymi miridly, nebo s primobeznou spousti, nebo s jinym rozlozenim vahy nebo jednoradym zasobnikem 🙂 to objevovani je skvele, trochu leze do penez 

Presne! Je to prvni zacatecnicka univerzalni krochna ktera nestrili jak Shadow ale zas ji muzes nosit, je super na obrannou strelbu a je lehka, neni tak mala jak subkompakt ale zas ji muzes vzit na strelnici a dobre si zastrilet, protoze se mnohem lip drzi a je presnejsi.

O druhe krochne uvazuju o CZ SP-01 shadow nebo tactical. Mam celkem jeste 3 nakupka 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace k papírům i k Hákáčku. :) Sám jsem nosil HK P30L se svítilnou a laserem + 2dva rezervní zásobníky. :D Ale rychlě mě to přešlo. Přece jenom je to už dost velký, težký, neskladný... Přesedlal jsem na SigSauer P232 SL 9mmBr v podpažním pouzdře, to je rozumně nositelný. Ale samozřejmě každý podle svého gusta. :)

hk.jpg

sig232.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, midloch napsal:

Krasnej ten Sig! Ja budu nosit jen svatecne a hlavne na strelnici, ale mozna si na to tak zvyknu ze casem koupim neco kompaktnejsiho. Zatim se drzim rady nos to s cim strilis na strelnici.

Sigů není nikdy dost. :D A obecně je to se zbraněma jako s hodinkama. Někomu stačí jedna, dvě. Jinej tomu propadne a není mu pomoci. A do pěněz to leze úplně stejně. :P Já jsem to, bohužel, neudržel na uzdě. :(

zbr.jpg

tr.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, KurtCz napsal:

Sigů není nikdy dost. :D A obecně je to se zbraněma jako s hodinkama. Někomu stačí jedna, dvě. Jinej tomu propadne a není mu pomoci. A do pěněz to leze úplně stejně. :P Já jsem to, bohužel, neudržel na uzdě. :(

zbr.jpg

tr.jpg

To je super kouzelna skrinka!

Ja mam jedno volny nakupko na kulovnici samonabijeci a moc se mne libi od HK MR .223 ale je to darda.

Chci to na obcasny strileni, neco spis s kratsi hlavni takze mozna skoncim u nejakyho levnejsiho AR 15. Zamyslim mit to do zasoby kdyby to nahodou komunisti z EU chteli zakazat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kratší a levnější varianta k HK MR by mohla být kanadská AR15 NEA, hlaveň 10.5", životnost hlavně 30.000 ran.  Různé barevné provedení. Nestojí ani polovičku toho co HK. Na občasné střílení bez závodních ambicí podle mě ideální puška. A ušetřený peníz bych vrazil do doplňků, optika nebo kolimátor, řemen, dvojnožka, zásobníky, náboje do zásoby atd. atd. atd. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, KurtCz napsal:

Sigů není nikdy dost. :D A obecně je to se zbraněma jako s hodinkama. Někomu stačí jedna, dvě. Jinej tomu propadne a není mu pomoci. A do pěněz to leze úplně stejně. :P Já jsem to, bohužel, neudržel na uzdě. :(

zbr.jpg

tr.jpg

Sousede, ty jsi taky vsude! 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...