Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Právě teď, Duke650 napsal:

Mám tuto verzi a ta spoušť je fakt kopyto. Kdybych s tím střílel častěji, určitě bych si udělal čas a řešil bych to. Třeba se někdy rozhoupu a je dobře vědět, že to Harry umí 🙂

E7EF4769-E019-43A1-B62D-0437FC5614FB.png

Jo já su rozmlsanej se spouští z V-ARky tak to teda budu muset asi taky poladit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take jsem na evicku par veci pozmenil, puvodni spoustak nic moc.. jinak zmeny - pistolovka pod jinym uhlem, zachyt zasobniku, selektroy pojistky, pruzinky spouste, jakycek spouste. Ted cekam na kompletni spoustak. A prihodil sem tam Trijicon MRO green dot. 

Není k dispozici žádný popis fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, KB5 napsal:

Tak se mi dostal do užšího výběru tento Ruger: https://glockshop.cz/dlouhe-zbrane/1037-ruger-pc-carbine-m-lok-ar.html

Dle recenzi je to přesný, spolehlivý a levný. Není do toho potreba sypat dal jako u všech AR do 40k. 

Minimálně budeš muset přisypat za nějaký mířidla nebo kolimátor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, KurtCz napsal:

Minimálně budeš muset přisypat za nějaký mířidla nebo kolimátor.

Kolimator nepočítám, to je jasný. 

Ale u ostatních jde pryč většinou spoustak, nejrůznější pruziny, predpazbi, buffer atd... 

Desně by mě štvalo koupit něco za 35k a 15 do toho ještě nasypat aby to k něčemu bylo. To můžu posetrit příští rok a koupit JP GMR 9 🙂 Ale za ty prachy už radši plnotucny .223 nebo. 308.

Ocelovy mířidla by byly fajn, jsou u předchozí verze s pevnou pazbou, vypadá to jako špagin(řekněme zajímavě) a za 21k je to za pusu:

https://www.armed.cz/pistolova-karabina-ruger-pc-carbine-s-m-lok-predpazbim-9mm-luger/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 12. 2020 v 17:01, JendaM napsal:

Take jsem na evicku par veci pozmenil, puvodni spoustak nic moc.. jinak zmeny - pistolovka pod jinym uhlem, zachyt zasobniku, selektroy pojistky, pruzinky spouste, jakycek spouste. Ted cekam na kompletni spoustak. A prihodil sem tam Trijicon MRO green dot. 

Není k dispozici žádný popis fotky.

To bude civilní verze. Pro ozbrojený složky jsou trochu jiný a asi by se možná muselo něco změnit, ale jen pro to, aby si to člověk uzbůsobil pro sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 12. 2020 v 21:49, garisz napsal:

To bude civilní verze. Pro ozbrojený složky jsou trochu jiný a asi by se možná muselo něco změnit, ale jen pro to, aby si to člověk uzbůsobil pro sebe.

Takže cca kolik do to ještě padlo? Počítám, že zbraň v základu tak cca 29k?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...