Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Doporučíte nějaké pouzdro na Sig P365 prosím? (konkrétně budu mít P365X, ale mělo by to sedět stejně tuším?)

Mám pocit, že ho tu má minimálně @Duke650? Mám objednanou i svítilnu/laser TLR-6, ale určitě chci ze začátku střílet a sušit bez toho. Klidně ale uvítám doporučení na pouzdro i s laserem.

Je mi jasné, že to je hodně individuální a že mi to třeba nebude na první dobrou sedět, že něco koupím-vyzkouším-prodám atd. počítám, ale někde začít musím.

Rád bych určitě AIWB. Má smysl si podle vás pořizovat i OWB, např. na zimu, trénování na střelnici atd.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drobný postřeh, OWB je sice pohotovější na trénink tasení, ale nedává mi smysl trénovat s tím, co běžně nenosíš. Moje kydex OWB našlo uplatnění pod stolem. Na dva vruty zespodu desky.

E: AIWB se ukázalo překvapivě nositelný i pro tlusťocha, po zimě mám zase 15 kg nahoře...

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Happy88 napsal:

Díky za reakce, už procházím nabídku i videa, tam si určitě vyberu.

Inzeruju na XL, netuším jestli je to zásadně jinak.... Šel jsem nakonec do toho co má Duke 650. Takže vlastně sloník 😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Inzeruju na XL, netuším jestli je to zásadně jinak.... Šel jsem nakonec do toho co má Duke 650. Takže vlastně sloník 

Na huntingu ze? Jedno jsem tam videl, ale XL ma delsi hlaven. Volal jsem teda i do toho eshopu a pry nektery ty pouzdra jsou pro klasiku i pro XL, ze to tam sedi a zustane tam proste prazdny misto/mezera. Ale radsi vezmu primo na 365 jen.
TLR-6 jsem si teda poridil taky, do zasoby, ale ze zacatku chci neco natrenovat a nastrilet jen na klasickych miridlech. Takze stjene casem budu kupovat jiny pouzdro.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Happy88 napsal:


Na huntingu ze? Jedno jsem tam videl, ale XL ma delsi hlaven. Volal jsem teda i do toho eshopu a pry nektery ty pouzdra jsou pro klasiku i pro XL, ze to tam sedi a zustane tam proste prazdny misto/mezera. Ale radsi vezmu primo na 365 jen.
TLR-6 jsem si teda poridil taky, do zasoby, ale ze zacatku chci neco natrenovat a nastrilet jen na klasickych miridlech. Takze stjene casem budu kupovat jiny pouzdro.

Ne, tady v inzerci. Asi to půjde pak i tam. Asi máš recht, každý zbytečný prostor je zbytečný 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Prohledaval jsem ruzna strelecka fora a nepodarilo se mi najit odpoved tak se zeptam i zde, jsou tu zdatni LR strelci tak mi snad nekdo poradi.

Mam posledni dobou takovy problem, na strelnici se vymenily stoly ze kterych strilim a od te doby mi odskakuje zbran vysledky jsou samozrejmne videt na terci, pokud dopredu polozim ruku a zatizim vpredu zbran (trubku co je v ni volne plovouci hlaven) tak se to velmi zlepsi. Na druhou stranu pak zbran nedokazu udrzet dostatecne klidnou a na rozdil od vyskoveho rozptylu se objevi stranovy. 

Navic strilet s rukou natazenou az pred optiku je nepohodlny a neni to vubec stabilni uchop.

bipod mam typ Atlas V8 vzadu podperu stavitelnou rucku (tu ale nemohu drzet jak jsem zvykly protoze 3 ruky nemam)  

Dik za rady

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...