Přejít na obsah

Tapatalk


Doporučené příspěvky

Aktualita, která vyplynula z mého dnešního rozhovoru s Chronomagem: plugin pro Tapatalk se údajně zhroutil při posledním upgradu fóra, a není jasné proč. Čeká se proto na novou verzi, která by snad mohla pomoct. Toliko oficialita, jak jsem koupil, tak tímto prodávám.

 

 

a tak tu vsichni cekame...

 

 

post-22460-097672700 1361790877.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 449
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

pokud se ceka na dalsi verzi (neni zrejme jestli fora nebo tapatalku, ale predpokladam, ze tapatalku), tak by mozna bylo jen fajn vedet, jestli nekdo nareportoval tapatalku detailni popis z logu serveru, protoze jinak nevidim moc racionalni ocekavat, ze vyresi neco o cem dost mozna ani nevedi. pokud je vse nareportovano, pak je vse v relativnim poradku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud se ceka na dalsi verzi (neni zrejme jestli fora nebo tapatalku, ale predpokladam, ze tapatalku), tak by mozna bylo jen fajn vedet, jestli nekdo nareportoval tapatalku detailni popis z logu serveru, protoze jinak nevidim moc racionalni ocekavat, ze vyresi neco o cem dost mozna ani nevedi. pokud je vse nareportovano, pak je vse v relativnim poradku.

 

Dobrý dotaz, ale bojím se, že na špatném místě. Jestli se nepletu, tak Chronomag tohle vlákno nesleduje, nejlíp se na něj obrátit přes SZ, nebo jakkoli jinak. Já osobně jsem do toho šel přes Twitter a odpověď mi přišla do minuty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ponevadz jsem trochu pomalejsi, tak az ted mi doslo, ze alespon castecnou nahradou tapatalku (ktery krome rychlosti clovek potrebuje hlavne i pro fungovani zobrazeni novych prispevku) je volba v menu meho mobilniho google chrome - request a desktop site.. treba to nekomu pomuze..

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stava se mi tu, ze se obcas nenactou obrazky, ale mam pocit, ze je to jen v pripade, ze jsou to obrazky vlozene linkem. Da se to resit, nebo je to taky problem Tapatalku?

 

Edit: tak ne, je to i na fotky vlozene normalne...

Upraveno uživatelem Tower Of Power
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...